Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ezersziget salátaöntet receptjét keresem, vagy valami hasonlót! fórum

Ezersziget salátaöntet receptjét keresem, vagy valami hasonlót! (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 8. 17:09

Köszi!!!

Ez eszembe sem jutott....:-S

Csak a mindmegettén keresgéltem és itt.....

2009. jan. 8. 12:57

2 tojás * só * bors * 1 vöröshagyma * fél piros húsú paprika * 2-3 csemege uborka * 4 evőkanál majonéz * 1 evőkanál ketchup * 3 evőkanál tejszín * chili


A tojásokat keményre főzzük. A sárgáját félretesszük, a fehérjét felkockázzuk, a salátához adjuk. A hagymát, paprikát, a csemege uborkákkal együtt egészen apró kockára vágjuk, hozzáadjuk a majonézt és a ketchupot. A tojás sárgákat szitán áttörjük, s a tejszínnel együtt a mártásalaphoz adjuk, majd mikor sima, ízesítjük. Használjuk: vegyes zöldséghez, szárnyas- és halsalátákhoz.


a neten találtam, ha a gugliba beírod, hogy ezersziget öntet, kiad többet is

2009. jan. 8. 09:02

Köszi!

Bár amilyen pancser vagyok, biztos ehetetlen lenne...:-DDD

Azért még bizakodom, hátha van köztünk mesterszakács is ;-)

2009. jan. 8. 08:52

Szia!

Már tegnap beraktam a kedvencek közé a fórumot, mert engem is érdekelt volna. De látom, hogy senki nem írt. Talán megpróbálhatnád megnézni, hogy amit a boltban lehet kapni annak az üvegén, vagy a porosnál a zacskóján mi van, mik az összetevők, és ebből kihozni valamit:)

2009. jan. 7. 21:48
Ezersziget salátaöntet receptjét keresem, vagy valami hasonlót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook