Barát? (beszélgetős fórum)


17. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Holurt Waxhton)
ma 15:28
A FI-nek nincs gyomoridege a döntésképtelenségtől. Ő csak élvezi, hogy valaki számára ő az óriási fényerő.
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Pulcsis)
ma 15:25
Lehet, hogy pont azért nem tud elfelejteni, mert régen is volt pár "kedves" beszólásod neki. Csak akkor nem tudom, mit csodálkozik.
ma 14:27
Egyszer pár éve megtalált egy régi honfogalós játszótársam, megkérdezte én "az a pulcsis" vagyok-e, visszaírtam bingó. Azzal nyitott, hogy engem nem lehet elfelejteni, neki sem sikerült. Visszaírtam hogy igyekezzen jobban 😂 Fel volt háborodva hogy milyen b.nkó vagyok, én meg közöltem, hogy akkor ezek szerint semmit se változtam 🤣 Na kérem, itt vége is lett 😂
14. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 14:20

Ez a Te gyengeséged. Ha valakivel nem akarsz beszélgetni, nem válaszolsz. Te válaszoltál, ez a következménye.


Szívesen!

13. Holurt Waxhton (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
ma 14:12
Az élet összetett, ez igaz, de mindent el lehet dönteni egy pillanat alatt, és azon az úton továbbmenni. Az jobb, ha hetekig hezitálsz bármin, és gyomorideged lesz a döntésképtelenség miatt? Lásd a kérdezőt. Számomra nem kérdés a megoldás.
12. L’Engel (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 13:28
Ha válaszolsz, akkor te is benne vagy a játékban. Ami nem felel meg neked, azt tisztázd és zárd rövidre.
11. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 13:09
40 körül ez kérdés? Hihetetlen....
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Holurt Waxhton)
ma 12:50
Huhh, azért talán ennél mégiscsak összetettebb egy csöppet az élet. Már ha beleveszünk olyan idegesítő kis semmiségeket, mint a - nem is tudom - erkölcs, hűség, az események kihatása a jövőre, ilyenek. Különben ugorjon csak bele mindenki mérlegelés nélkül minden kalandba, mert az éppen akkor és ott jó.
ma 12:38

Szerintem három betűnél többet nem érdemel ez a pasi. (NEM!) Részegen írt neked? (Mondjuk honnan tudod, hogy részeg volt?) Ha nő lennék, innentől kezdve skip.

"Nekem egy óriási fényerő vagy, hidd el, kérlek!"

Banyek... Ezen ugye te is csak nevetsz. Ez azért egy szint. Ugye tudod?

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor írd meg, hogy hagyjon békén, és ne válaszolj neki.

Ha pedig akarsz valamit, akkor nosza.

Nem kell agyalni a dolgokon. Ha jó valami, akkor hajrá, ha nem, akkor felesleges hezitálni. Ilyen egyszerű az élet.... Szerintem.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 12:17
Még mindig megmutatod a párodnak a "fontos vagy nekem és szeretlek" baráti üzeneteket? Őt kérdezd meg, hogy szerinte hogyan reagálj. Tetszik neked, hogy csapja a szelet, mert vevő vagy rá. Ahelyett, hogy letiltottad volna, fórumot nyitsz róla, mert érdekel, mert elhiszed neki, hogy ennyire különlegesnek tart, és mert engedni akarsz, csak még nem vallottad be magadnak. Minden baráti beszélgetés csak addig ártatlan, amíg meg mered mutatni a párodnak.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 12:03
Valami hiányzik otthon és te most ezt felpezsditetted. Igen, valószínűleg beléd zúgott már így ennyitől. Még most tisztázd vele a dolgokat, mielőtt jobban elfajul.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 11:54

Amennyiben én boldog vagyok a férjemmel és a gyerekeimmel,szépen rövidre zárnám a kapcsolatot, mielőtt még valami érzelem bennem is kialakulna, vagy a férjemnek kellemetlen lenne.

Ez én vagyok, te meg azt teszel, amit akarsz.

Nyilván érdekel a pasi, ha nem érdekelne, nem nyitottál volna fórumot erről, blokkoltad volna a feltűnt hódolót.

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 11:49
Szét van csúszva, és te voltál/vagy kéznél.
4. globus (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 11:22
Mivel ez csak 2 hónapja kezdődött, beetetési szakban van. Arra számít mégis, hogy valami lehet köztetek.
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Vödrös Körte)
ma 11:06
De azért jól esik, nem? ;)
ma 10:58

Szerintem baj van a toronyban nála.

Tényleg úgy tesz, mintha valami lenne köztetek.

Oké, valószínűleg válságban van a kapcsolata, de kullancskodik.

ma 10:34

Van egy pasi, tesómmal együtt voltak katonák.

20 éve egyszer találkoztunk a laktanyai látogatásnál, meg volt egy majdnem randink, de lemondta.

Leszerelt, és azóta nem is hallottam róla.

Aztán most 2 hónapja részegen írt nekem a közösségi médián keresztül, hogy mekkora szemét volt ő velem régen, és azóta is gyötri a lelkiismeret.

Amit furcsának találtam, mert nem is történt semmi.

Aztán szó szót követett, és a beszélgetéseink mindennaposak lettek.

Én ezeket ártalmatlanoknak tartottam, főleg, hogy másik városban él, mint én.

Mesélt a feleségéről és a gyerekeiről.

Meséltem én is a boldog párkapcsolatomról.

Úgy gondoltam, hogy ezek baráti beszélgetések, párom előtt sem titkoltam.

Ő, a volt katona pasi viszont nem számolt be rólam otthon.

Ami engem zavar az egészben, hogy úgy csinál, mintha mi lennénk a világon a legjobb barátok (2 hónap alatt ez nem alakulhat ki szerintem), állandóan azzal jön, hogy én mennyiére értékes ember vagyok, és hogy mennyire boldog, mióta beszélgetünk.

Írta már nekem, hogy fontos vagyok számára, szeret (!) és hiányzom neki. (Én ezekre nem szoktam reagálni, elengedem a fülem mellett.)

Elhalmoz e-mailekkel, messenger hangüzenetekkel és üzenetekkel, néha már-már túl sok belőle, az az érzésem, hogy ezt a barátságot túltolta.

Mindig hangsúlyoztam neki, hogy én neki csak a barátságomat tudom felajánlani.

És tegnap óta nem hagy nyugodni egy gondolat: valami nem stimmel.

Történt ugyanis, hogy hétvégén megnyert egy futóversenyt, örömmel posztolt róla a neten, köszönetet mondott a családjának és a barátainak.

Majd privátban nekem csak ennyit írt:

"És köszönöm neked is, aki megadta azt a plusz energiát a testemnek és a lelkemnek, ami eddig hiányzott! Nagyon sajnálom, és ne haragudj, hogy ezt nem írhattam bele a posztba! Nekem egy óriási fényerő vagy, hidd el, kérlek!"

Én nem vártam volna el, hogy engem is kiemeljen külön, mint valami fontos szponzort.

Olyan érzésem van, mintha egy eltitkolt szerető lennék.

Azóta ritkán és szűkszavúan reagálok az üzeneteire.

De ő meg csak ír és ír.

Most ez mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook