Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergiára tudtok valamit? fórum

Allergiára tudtok valamit? (beszélgetős fórum)


16. krisztikrisz (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 12. 22:46
Szív-tüdő-nyak-váll-mellkas területe. Lényegében a kommunikáció és a szociális interakciók, megnyílás, őszinteség, szeretetteljes kapcsolatok, ott lehetnek blokkok, ellenérzés, félelem, elutasítás.
15. krisztikrisz (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 12. 22:40
Légútnál a kommunikáció, de bármilyen szociális jellegű kapcsolódás szóba jöhet.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Alnisa)
szept. 12. 22:39
Növényeknél, virágoknál is inkább a mögöttes tartalom.
szept. 12. 18:41
Allergia miatt fájhat a fejem és a homlokom?
12. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 12. 11:13

Nem, sóoldattal.

[link]

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Krisztikrisz)
szept. 12. 10:16
Hiszek benne, köszönöm. Ha légúti allergiáról van szó, annak még milyen lelki okai lehetnek?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
szept. 12. 10:15
Sima vízzel öblögessem az orromat?
9. Alnisa (válaszként erre: 6. - Krisztikrisz)
szept. 12. 07:56
Aha, igen elutasítom a növényeket, aha értem.....
8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 12. 07:55

Nekem a Lendin vált be, háziorvos felírhatja.

Nekem ezek a recept nélküliek semmit nem érnek. Tavasztól késői őszig, kapar a torkom, tüsszögök, folyik az orrom, viszket a szemem, orrom, szájpadlásom.

Ebből 1 reggel és minden rendben van, viszont nem hébe hóba kell szedni, amikor a tüneteket érzed, hanem végig szezonban.

szept. 12. 05:03
Cetrizin
szept. 11. 23:36
Lelki szinten az a terület elfogadása amire allergiás vagy (amit elutasítasz), már ha hiszel benne!
szept. 11. 23:35
Túlpörög az immunrendszered, attól vagy allergiás.
szept. 11. 22:26
ajánlot +t
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 11. 22:25

Légúti allergiáról beszélsz, de nem mindegy, hogy mire vagy allergiás és milyen mértékben.

Ez kivizsgálást igényel.


Fémérzékeny vagyok. Nem vizsgáltattam ki magam csak a fogászati fémekre. Így nem viselek ékszereket, vagy olyan ruházatot, szandált, ahol közvetlenül fémmel érintkezhetnék.


Vizsgáltasd ki magad!

Amit Enissa ajánlot, az orr öblögetése az általánosan használható. Nem viszel be a szervezetedbe haszontalan dolgokat és hatásosan támogathatod az immunrendszeredet.

szept. 11. 19:03

Ezzel fordulj orvoshoz. 1001 készítmény, praktika van és mindenkinek más válik be.

Gondolom, ha leírják 15-en, hogy mit használtak, ami hatásos is nekik, nem fogod végigpróbálni mindet, főleg úgy, hogy van ami vényköteles.

Talán a gyógyszertárban tudnak felvilágosítást adni.

Egy biztos az orr öblögetése nem árt, hogy a polleneket, port kimosd.

Erre is a gyógyszertárban találsz speciális eszközt.

Jobbulást!

szept. 11. 18:44

Allergiára nektek mi szokott segíteni? Milyen gyógyszer, orrspray, homeopátia, természetes gyógymód?

Légúti allergiára kellene valami.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook