Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állatgyógyászat, anyagiak fórum

Állatgyógyászat, anyagiak (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
100. Enissa (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:58
A torna, a masszírozás jót tehet neki , az csak javíthat rajta.
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Enissa)
júl. 28. 18:55
Nem sajnos, próbálkozik képzeld, az már azért jó jel, illetve az első két mancsa is mozog, körmeit ki ereszti, de szoktam a lábait mozgatni, ezt is mondta orvos tornaztatni kell.
júl. 28. 18:55
Vagyis ahol dolgoztam bocsi,mert új helyre megyek ahol halistennek nem lesz magyar
97. Enissa (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:55
Fel tud már állni?
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Ghost👻)
júl. 28. 18:54

Magyar de attól nem szeretem a magyarok többségét, baj?


Mivel ahol dolgozok rengeteg magyar van és általában sőt szinte mindig egymás alá raknak, kibeszelik a másikat, folytassam?

De ezt nem csak én mondom, köztudott hogy a külföldön élő magyarok a legszemetebbek egymással, de javíts ki ha tévedek.

95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Enissa)
júl. 28. 18:51

Egyébként ezt enis kérdeztem miért szteroid és képzeld több helyen is olvastam illetve egy osztrák orvos is írt WhatsAppon mert kérdeztem tőle és válaszolt így online, hogy a neurológiai betegségek első számú választottja a steriod. A cica kapott már injekciót egy hete.

De most tablettát akarnak.

A gyulladást viszi le, de ha belegondolok ez embernel is úgy van steroidot adnak pl Chron betegségre is, én nekem anno a nyaki servemre is kaptam celzottan idegbe ( ezt is külföldön) szóval a steriod sok mindenre jó de ahogy írod sajnos sok mellekhatasa van

94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Enissa)
júl. 28. 18:48

Azt kap, neurovet alpha a neve. Por. Kimondott mozgásra.

Igen az én orvosom is elmagyarázta, ha stroke lenne sem nagyon lenne más gyógyszer azon kívül amit most kap, talán a steroid de azért megyek holnap, hogy atbeszeljuk újra, illetve megmondom neki hogy sikerült beszélnem egy neurológussal. Fura, de én azért azt hittem hogy amiket küldök neki képet, videót a cicáról, így azért egy kimondott idegsebesz neurológus nagyjából tudja hogy ez mégis mi lehet, mert szóba került más is, fül polip ( CT kell ahhoz is) tumor, tehát ő éppen azért ilyen orvos hogy amit lát videóból, nagyjából tudja, hova határolja be. Csak úgy mégis. De értem az orvost is nem fog emailen diagnózist felállitani, bár láttam ennek az orvosnak régebben volt ilyen online rendelése... Hát.. Nem tudom.

Szóval amit tudok az az, hogy el kell hozza vinni, másképp nem fogja tudni, kár hogy ő nem kijárós orvos. 60 km senki nem utazik le, általában a kijárós orvosok csak megyén belül mennek

93. Enissa (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:44

Nem vagyok szakember, csak nincs pénzed, ezért nagyon ügyelj mire adod ki.

Ha agyvérzésre gondolnak, nem tudom miben tudna az a cicának segíteni?

Emberek sem azt kapják agyvérzés okozta problémára.

Amellett rengeteg mellékhatása van a szteroidnak, pl. a szívre nagyon káros, egy ilyen idős cicának nem biztos, hogy jót fog tenni.

Még talán a mozgásának a hiányára, hogy az izom fejlődjön, de arra meg a B vitaminok hasznosabbak lehetnének.

92. Ghost👻 (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:44
Hadd kèrdezzem már meg,milyen nemzetiségű vagy?
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Fincsi5)
júl. 28. 18:37
Jó hogy te megteheted, ilyen egy kárörvendő emberrel rég találkoztam, halistennek, de hát ilyenek a magyarok mentalitása
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Enissa)
júl. 28. 18:35
Egy két minimális pozitív változáson kívül, stagnál, holnap megyek az itteni ő allatorvosahoz mert így beszéltük meg, hogy szteroidot elkezdjuk, amíg nem tudok eljutni egy neurológushoz vagy MR re. Már felvettem a kapcsolatot a doktorral, ma írta hogy az első vizit 70.000 Ft. A továbbiakról meg majd beszelek vele, ő sem ér rá, hisz orvos, majd ír ha lesz ideje
júl. 28. 18:33
Ja most meg majd jön hogy nem tudok helyesen írni, igen elírtam pár szót.
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Fincsi5)
júl. 28. 18:32

Elobb inkább olvasd el pontosan amit irtam

Azt írtam hogy az én allatorvosom mesélte, hogy Angliában van valamilyen biztosítás állatoknak, alatt ki is fejtette valaki, hogy ez hogy van, küldött is egy linket.

Én azt nem írtam hogy Angliában dolgozok, csak hogy külföldön.


Erről beszélek, az emberek nem olvassák el rendesen, aztán megvadolnak.

Még hogy hazudós. Bocsi de ez olyan gyerkes

87. Enissa (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:32
A cicád állapota egyébként stagnál, vagy javul?
86. fincsi5 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:27
Akkor más fórumban olvastam, hogy Angliában nem dolgoztál annyit, hogy kölcsönt vehess fel? Akkor bocsi. Ha jól olvastam, akkor a hazudozósnak legyen notesze.
85. fincsi5 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:25
Ez Debrecenben van, és csoda, ahogy írtam. S ahhoz az orvoshoz megyek vissza, akihez szeretnék.:))
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Fincsi5)
júl. 28. 18:20
Ki mondta hogy Angliában vagyok? Össze vissza írogatsz...
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Fincsi5)
júl. 28. 18:20

Az ilyen rendelo amiről beszélsz, az azért ritka

Legalabbis kis városokban, en ilyennel még nem találkoztam.

82. fincsi5 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:20
Mondhatni, hogy nem találod helyed a világban, ha még kölcsönt sem tudsz felvenni sem itthon sem Angliában. Ez egy középkorú nőnél igenis gond!
81. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:17
Az állatorvosok legalábbis a miénk a rendelőjére igen sok pénzt költött. A belépéstől kezdve kamerarendszer van, nem kell kopogni, kérdezni, ki után következünk, külön műtő is van, csodálatos szép hely. Ehhez képest a mi háziorvosi rendelőnk putri, koszfészek, pedig ők is jó pénzt kapnak. Viszont sokszor a legalapvetőbb injekció sincs.
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Fincsi5)
júl. 28. 18:16
Annyira aranyosak akik belekeverik az emberek magan életét mit hogy kellett volna, fingod sincs a masik ember életéről, itt most arról van szó hogy amiket el kéne végezni, csak a vizsgálat lenne kb 270 ezer ft , valakinek ez igenis sok pénz egyik napról a másikra. Szerinted mindenki félre tud rakni pénzt, úgy hogy nem ismered a hátterét, elet körülményeit?
79. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 18:06

Drága vagy olcsó, a lényeg, hogy sehol nem dolgoztál annyit /és nem is gyűjtögettél/, hogy felelősen eltarts egy állatot.


Cica kötőhártyagyulladása 26+ 16 ezer.

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Papája)
júl. 28. 17:31
Én még nem találtam ilyen összefüggést, hogy akinek nincs gyereke, vagy van gyereke, annak jobban vagy kevésbé fáj egy állat elvesztése. Teljesen emberfuggo dolog ez.
77. papája (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 17:16

...igen, sokan mások is. Főleg a gyermektelenek és a magányosok. Nekik sajnos valóban jobban fáj elveszíteni a kedvencüket.

Tény, hogy aki állatot tart, annak számolni kell azzal, hogy előbb-utóbb elveszíti, hiszen rövidebb ideig él, mint a gazdi (jó esetben).

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Sirga)
júl. 28. 16:57

Nekem exbarátom és csaladja a nyuszi miatt mentek el a végsőkig. Műtét stb többszazezer Ft kiadás. El kellett altatni de nem bánták meg.

Ok is úgy tekintettek rá mint egy családragra.

Persze voltak akik csak azt mondták : ez csak egy nyúl...nekik nem.

75. Bichi (válaszként erre: 72. - Papája)
júl. 28. 16:49

Ez azért durva, az ember háziállata nem egy tárgy, amit kidob, és igen, küzd érte, amíg tud, lévén a macska nem haldoklik, ha a végét járná, akkor persze, gondolkozni kell ilyenen is, de amígy amúgy semmi baja, életképes, akkor senki nem fog.

Vagyis de, de azoknak nem is való kisállat...

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Papája)
júl. 28. 16:48

Ja és azért nem fogadom el bocsi mert próbáljuk /probalnam kideriteni mi történhetett miután az allatorvos előtt még tudott menni, utána nem

A végső diagnózist szeretném neki, és sajnos igen az több százezer Ft.

Nem csak én gondolkodom így, sokan mások is

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Papája)
júl. 28. 16:46
Neked lehet lesz masik, en nem így gondolom. A többire nem válaszolok ez a te véleményed.
júl. 28. 16:44

Nem értem miért nem lehet elfogadni az élet rendjét.

A cica megöregedett, beteg és elmegy. 15 éves. Ugyan mit vársz. Éljen, még tud, vagy altassák el. Lesz másik.

Gondolj bele, most kifizetsz néhány százezre, majd hamarosan ismét beteg lesz, mert megöregedett. Meddig bírod anyagilag ? A vége úgyis altatás lesz. Persze mondhatod, hogy más macskája 20 évig élt. Lehet. Az ember is elmehet 60 és 90 éves korában is, mint ahogy a macska is 5-15, vagy 25 évesen. Neki ennyi volt, ennyi lesz...


Na most szapulhattok !

71. Enissa (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 16:24

Ha segítséget kérnél, az sem lenne ördögtől való.

A büszkeségednél többet ér a cica élete.

Tedd ki a profilodba, az orvos által leírt diagnózisát, egy fotót a cicáról, és próba szerencse.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook