Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan az apostagi kislányra gondolok, akit egy hete... fórum

Állandóan az apostagi kislányra gondolok, akit egy hete... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. nov. 16. 20:51
Ez nagyon szép tőled.A feleségem is sokat foglalkozik a témával,talán túl sokat is,folyton az ezzel kapcsolatos információkat gyűjtögeti.Ha van friss információd a kislányról akkor kérlek,írd meg itt is.Előre is köszi.
2022. nov. 13. 21:03
Jó lenne, ha valaki tudna közelebbit róla. Én csak azt tudom, ami a neten van.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Wukovics25)
2022. nov. 13. 21:02

Súlyos agysérülést szenvedett😞

Nagyon fáj.

Nincs senkije, gondolom valamilyen intézetbe kerül majd.

Miért történhetett ez meg?

2022. okt. 20. 03:59
Mintha magamat olvasnám....Azóta olvasott valamit valaki róla? A szívem szakad bele :(
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2022. szept. 21. 06:44

Nem tudom. Mindig ilyen voltam, de mióta gyerekem lett, kikészülök, ha ilyesmiről hallok. Látom a környezetemben, hogy ez nem normális. Sajnálja persze mindenki, de a következő pillanatban éli a saját életét tovább.

Nekem meg a gondolataim nála járnak, pedig tudom, hogy segíteni nem tudok.

Nem "jóemberkedni" akarok.

2022. szept. 21. 04:32
Szívből sajnálom a kicsit és látszik mennyire igazságos az élet, nem minden nőnek való gyerek, ezért meg egyenesen kár leszülni bárkit is.
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 04:09
Nem tudom az esetet, de miert gondolsz ilyenekre?
6. pteri (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 21:43
Nekem is sokszor eszembe jut. Eddig is vacak élete lehetett, egy alkoholista, beteg anyával, meg a nevelőapa és nagypapa se sokat tehetett, ha csak azt tudják mondani, hogy az nő nem szedte a gyógyszereket, néha bekattant, jóvanazúgy. Ilyenkor kellene a családvédelemnek lépni, mielőtt tragédia történik. Remélem sose látja őket többet a kislány, ha életben marad, kis ártatlan.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hello Titti)
2022. szept. 20. 20:40
Igen😪 most ott fekszik a kicsi egy kórházban egyedül, élet-halál között. Ha valami csoda folytán fel is épülne, nem tudom elképzelni, milyen élete lenne. És kicsit több, mint egy hete egy tündéri, egészséges kislány volt.
2022. szept. 20. 19:08
Ez valami borzalom. Inkább magát késelte volna meg ! Szegény kislány !
2022. szept. 20. 18:02
Volt előjele, ivott és mentálisan beteg volt az anya.
2022. szept. 20. 17:37
De létezik az, hogy az ilyennek nincs semmi előjele? Furcsa viselkedés vagy valami.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook