Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akkor is félek ettől a gyógyszertől egy picit, ha a... fórum

Akkor is félek ettől a gyógyszertől egy picit, ha a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Oliva2023)
máj. 29. 07:48

Annyira nem gáz, hogy pszichológus kelljen. Nem rák. A félelmeket igyekszem feldolgozni. Például bevallom, sokat segít.

Köszönöm, hogy itt vagytok!

8. Oliva2023 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 23:13
A félelmeket legjobb megbeszélni egy pszichológussal, ha eddig nem tetted volna. Rák esetén onkopszichológussal. A kezelőorvosod talán tud segíteni, hogy hol találsz egy jó szakembert, akár TB-re, de egy sima google keresés is kidob egy csomót. Mielőbbi gyógyulást!
máj. 27. 13:52

Ki és hol olvasta, hogy nem akarom beszedni?

Egyértelmű, hogy az orvostudományt választom.

Attól még -szerintem- nem bűn, hogy félek.

6. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 26. 14:06

Azt kell eldöntened, hogy mitől félsz jobban: a gyógyszer mellékhatásától vagy a betegség kimenetétől.


Egy barátnőmet mellrákkal kezelték, egyik mellét levették, kapott kemót, aztán volt sugárterápia, most már jól van, kinőtt a haja, életvidám, és a mellplasztikára készül.


Úgy tudom, ma nagyon korszerűek a citotoxikumok, pl. ha csökken a fehérvérsejtszám, akkor van már arra is egy injekció, amit segít visszapótolni, van benne hányinger elleni szer, szóval teljesen más, mint 10-20 éve.


Szívből kívánok neked mielőbbi gyógyulást, akármire is kell ezt a gyógyszert szedned.

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 19:41

Ha "paripányi" betükkel van irva akkor nyilván jól olvasható

Nem az a durva hogy kezet kell mosni,hanem a lehetséges mellékhatások

Viszont egyre jobb arányban élik túl a betegek ezt a kórt

Ha kell hát kell, lehet segíteni fog. Hajrá!

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 18:44

ha az orvosi kezelést választottad, akkor azt kell tenni amit az orvos mond.

Nem tudom milyen citotoxikus gyógyszert szedsz, de biztos szükséged van rá.

A kemo is citotoxikus, úgy adják be a betegeknek hogy gumikesztyűt húznak hogy véletlenül se érintkezzenek vele, a szereléket és a gyógyszermaradványt is mindentől elkülönítve kezelik. Mégis engedik a betegek hogy nekik meg vénásan juttassák a szervezetükbe. Én is megkaptam. Lemérgezett? Le. Taccsra vágta az immunrendszerem egy életre, a késői szövődményit pedig egyre jobban érzem. De vállaltam, megkaptam. Ha orvostól kertél segítséget, el kell fogadni a módszerét.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Apeeng)
máj. 24. 15:53
Remélem, rendben vagy!
máj. 24. 11:38

A doktornő nekem is azt mondta...aztán mégsem vált be.


abbahagytam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook