Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. okt. 28. 17:44
sziasztok ay első terhességemnél utólag jöttem rá, hogy már a teszt előtt valami más volt isyonzat fájtak a melleim, nem tudtam hason aludni, már a teszt előtt napokkal, (most meg (ma reggel teszteltem pozitivat) napok óta fájt az alhasam, mintha felfáytam volna vagz közeledne a menszi, ja és a mellfájdalom is megérkezett tegnap, mintha egy kilóval nehezebbek lennének
476. zoi20
2013. okt. 28. 16:22
Még semmi nem mertem tesztet csinälni pedig mär 1 hete késik, sokszor úgy érzem h mimdjárt megjön nem tudom h ez normális e!? Ha nem jön meg holnapse akor elmegyek dokihoz az csak töbett tud mondani. :-)
475. Flora05
2013. okt. 26. 21:08

Sziasztok! Idén februárban volt egy vetélésem, 4-ére nem vártam, 15-én pedig totál megjött 3 napos barnázás után. Akkor a ciklusom 13. napján voltunk együtt. Nagyon fájtak a melleim, puffadtam és naponta 2-3 alkalommal ovu szerű tompa kis fájdalmaim voltak.

Jelenleg úgy vagyok, hogy a ciklusom 33. napján... 28 napra meg szokott jönni. Csakhogy most a ciklusom 5. napján voltunk együtt, még nem is múlt el 100%-osan a havim. Elolvastam több helyen is, mit írnak erről. Megakadt a szemem azon, ahol azt írták, az aktus kiválthat egy újabb tüszőrepedést, ha a petefészekben van érett sejt. Lehetséges? Barátok, ismerősök között van valakinek, aki abszolút nem ovu körüli időpontban esett teherbe?

474. ditti86
2013. okt. 26. 11:25
Sziasztok!Okt.6-n volt meg utoljás nov.5re nem várom:D lényeg hogy az ovu teszt szerint 23-án volt pé-m! Már jóval előtte ráálltunk erre a két naponta legyünk együtt dologra,és pont aznap is együtt voltunk.de utána csak két napra rá tudtunk megint egymásnak esni.mert éjszakás műszakba járt. Szerintetek így is van esélyünk? Amúgy pozi lh teszt napján vagy első neg.nap kell együtt lenni?
473. bkmonikaa (válaszként erre: 472. - Zoi20)
2013. okt. 25. 20:34
Szia Zoi. Na miújság? Van valami híred? :D
472. zoi20
2013. okt. 23. 10:02
Rendbeb îrni fogok majd :) köszönöm a választ
471. bkmonikaa (válaszként erre: 470. - Zoi20)
2013. okt. 22. 18:26
Szia Zoi. Én is rengeteg tesztet csináltam már és rengeteget csalódtam. Ám azt tudom, ha már késik legalább 2 napja akkor nyugodtan csinálj tesztet. 95% hogy tuti az eredmény. Szorítok! Majd írj h mi lett az eredmény! :D
470. zoi20
2013. okt. 22. 17:01

sziasztok!!

olyan problémám van hogy, januárban abbahagytam a fogamzásgátlót azót próbálkozunk baba ügyben. de sehogy sem akkar összejönni, az orvosok azt mondták minden rendben van velem. :( mindí 28 napra jött meg sose késett ám a mult hónapba 35-re. most megint kezdi már 2 naja késsik a mellem iszonyatosan érzékeny és nagyon fáradékony vagyok. de viszont annyira félek megint tesztet csinálni, annyit csináltam már és újabb és újabb csalódás ér. mikor csinájjam meg h biztos legyen ??

469. 72497ec515 (válaszként erre: 468. - Dia991)
2013. okt. 21. 13:41
Én mindenféleképpen csinálnék egyet,én is a mellemről vettem észre,és a mellbimbó végén elfehéredett a tejcsatorna. Folyásod nincs??
468. Dia991
2013. okt. 21. 12:45

Sziasztok!

Nálam picit más a helyzet.Nagyon szeretnék már babát, körülöttem mindenki, anyós,a nagyszülők, édesanyám...mindenki kivéve a páromat.Azt nem mondanám, hogy ha "becsúszna" akkor ellenkezne, mert biztosan örülne, de Ő még várna ezzel az egésszel.A sztorim 3 évre nyúlik vissza.3 évvel ezelőtt álltam le a fogamzásgátlóval, majd kb egy éven keresztül kb 4x volt menstruációm. Elmentem orvoshoz, és Ő azt mondta, hogy menopausa-m lett a fogamzásgátló abbahagyása miatt.Magyarán megdöglöttek a petefészkeim. Kaptam rá olyan krémet ami mexikói yam gyökér kivonatot tartalmaz.Ettől fél év alatt újra minden a régi lett. Ismét normális lett a mensim, megjött magától rendszeresen.Ám idén nyár végén ismét leálltak a petefészkeim, és a mai napig kennem kell a krémet, de már úgy néz ki megjön magától...nade...párommal együtt voltunk kb 2 hete, óvszerrel védekeztünk, és a megszakításos módszert alkalmazzuk, ám ezen jeles alkalommal, az elélvezése előtt lekapta az óvszert, visszatette a kukeszt a helyére, és ahogy szokta, mielőtt elment kikapta és lőtt. A kérdésem a következő..kb 3-4 napja kellene megjönnie, érzem is az alhasban a "meg fog jönni" érzést, a melleim is feszülnek, egyértelműen és nagyon brutálisan kitapinthatóak a tejmirigyeim, bár nem sötétedett a bimbóudvarom, és tegnap illetve ma reggel is émelyegve ébredtem és ébredés utáni 2-3 órában hányingerem volt.

Lehet-e , hogy az előváladék az óvszer levétele után juthatott be, és attól termékenyülhettem meg?


Szerenék tesztet csinálni, de annyira félek hogy negatív lesz, mert ki tudja mikor lehet megint esélyem a teherbe esésre...sajnos ilyen szempontból egyedül vagyok mert magamnak nem tudok gyereket csinálni de a "tollaimat már tépem" :D

2013. aug. 31. 10:27

ikrek22

Bocsi, nem voltam fenn mostanában, én clearblue-t vettem másodjára, az elsőt még az osztrákoknál vettem, szal az itt nem játszik...az tutira megmutatja neked hogy mi újság...Csináltál azóta?

466. xochipilly (válaszként erre: 1. - Cb5fa84af0)
2013. aug. 30. 20:49
Az első jel a fáradékonyság volt. Akkor kezdtem el edzeni, de ahelyett, hogy jobb kondiba kerültem volna, csak hulla fáradtabb voltam minden nap. Más jel nem volt, még a hányás/émelygés dolog se jött elő soha.
465. aussie (válaszként erre: 464. - Ikrek22)
2013. aug. 30. 11:48
Mi 2 napja voltunk együtt a párommal, és tudom, hogy közvetlenül peteérés után, tehát megeshet, hogy baba lett belőle. Nekem is jobb oldalon fáj nagyon a hasam, ha leülök, még rosszabb. Ilyet még nem éreztem ezelőtt... Mit mutatott a teszt neked?? Én még nem tesztelek, felesleges ilyen hamar..
464. ikrek22
2013. aug. 26. 09:09
sya szissko99.0!elöször is köszönöm a válaszodat!!de ha veszek tesztet az most már kimutatná,hogy baba lesz??ez az első ilyen esetem soha nem csináltam még tesztet!!igen szeretnénk föleg a párom!!akkor veszek van olyan fajta amiben te megbizol?sya
2013. aug. 25. 16:39

kedves ikrek 22!

Mi ezt így nem tudjuk eldönteni, az a legegyszerűbb megoldás, ha holnap veszel egy tesztet, és megcsinálod. Egyébként szeretnétek babát?

Majd írd meg, hogy mi újság :)

Szia

462. ikrek22
2013. aug. 24. 19:34
sziasztok!elég tanácstalan vagyok,nem tok senkivel beszélni!egy hete együtt voltunk a páromal és benem ment el!pár napja kogyagos vagyok!ma viszont nagyon szenvedek!jobb oldalon az alhasnál szuró-görcsös érzést érzek!meg a testhöm is magasabb!még 2hét van a következö mesimig!több mint fél éve nem szedek gyógyszert!sztetek lehet,hogy baba lesz?írjatok légyszi!válaszotokat elöre is köszönöm!
461. 4bd4c70f56 (válaszként erre: 460. - Perselus85)
2013. aug. 15. 12:57
Együtt érzek veled, velem is ugyan ez van, mindig megvan sajna. Állandóan ott motoszkál a fejembe , hogy hátha sikerül, de sajna mindig csalódás ér. :(
2013. aug. 7. 06:29
hát,úgy tűnik,ez nem jött össze megint :( mára megjött...de nem adom fel :)csak nem fogok rágörcsölni,bár azt még nem tudom,ezt hogy fogom kivitelezni :)
2013. aug. 6. 11:20
:( nincs itt senki? :(
2013. aug. 6. 07:08
a ciklusaim 28 naposak egyébként,de az előző két hónapban mindig egy nappal előbb jött meg,így ez lement 26 napra most. legutóbbi menstruáció alatt éreztem a baloldali petefészkemnél a szúrkálást,létezik,hogy akkor volt peteérésem? hát,a héten úgyis kiderül,igaz? :) de kicsit nyugtalan vagyok....ilyenkor rossz a várakozás....Gondolom,ez ismerős nektek is..majd írjatok! :)
2013. aug. 6. 07:03
Sziasztok!Olvasgattam a fórumot,érdekesek,amiket írtatok!Én holnapra "várom" a nemvártat,nagyon szeretnék babát,már van egy 5éves lánykám,de a második gyermek nehezen akar összejönni...Köze lehet ennek ahhoz,hogy fog.gátlót szedtem? (mercilon, februárban hagytam abba,előtte kb egy évig szedtem,az egy éves szedés előtt volt egy kis szünet)Jelek mintha lenének,de nem élem bele magam,mert már majdnem fél éve minden hónapban észlelem a jeleket,és eddig megjött mindig....
2013. júl. 23. 11:47
Köszönöm :)
2013. júl. 22. 23:01
gyomorégés, majdnem elküldtek gyomor röntgenre. de egyébként az első 2,5hónap tünetmentes volt.
454. 72497ec515 (válaszként erre: 449. - Szissko99.0)
2013. júl. 22. 21:33
Gratulálok megmondtam!!
2013. júl. 20. 17:43
Sziasztok!Nekem hasszurka volt és most is várom nagyon:)
2013. júl. 20. 08:56

Ma vettünk egy tesztet, ami digitális kijelzős. Fél perc után jelezte, hogy pozitív, és 2 perc után már azt is jelezte, hogy 2-3 hetes terhes vagyok :)

Tehát az én tüneteim a mensi késése volt leginkább és az, hogy picit mintha feszülne a hasam :)

2013. júl. 19. 17:32

Ma előkerestem azt a terhességi tesztet, amit 13-án vagy 14-én csináltam délután (nevezzetek őrültnek, igen, kiszedtem a kukából a fürdőben....) és van rajta egy halvány második csík....ez még érvényes lehet? Holnap megyünk még egy tesztet venni :)

Köszi a választ

2013. júl. 19. 15:20
Megmértem a hőmet, 36.9 fok...Az átlag hőm 36.5 fok szokott lenni. Ez is lehet egy jel?
449. szissko99.0 (válaszként erre: 448. - 72497ec515)
2013. júl. 19. 11:16
És neked mikor mutatta ki először a teszt?
448. 72497ec515 (válaszként erre: 443. - Szissko99.0)
2013. júl. 19. 11:07
Gratulálok !Szerintem kismama vagy én nekem is fehér sűrű folyásom volt a doki bácsi mondta h ez a babától van.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook