Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. júl. 19. 10:29
Úristen, annyira izgulok :) A párom 32, én 23 vagyok. Folyamatosan mondogatja, hogy szeretne már családot, és olyan boldog lennék, ha most összejönne :D Hogyan nyugtassam le magam holnap reggelig? :D
446. reva81 (válaszként erre: 445. - Szissko99.0)
2013. júl. 19. 10:26
Szerintem tök mindegy ,így 7 nap késéssel, bármelyik 25-ös kimutatja már... :)
2013. júl. 19. 10:25
Ti melyiket ajánljátok? Alig bírom kivárni a holnap reggelt, a párom is minden reggel azzal ébreszt, hogy na, megjött már? Ő is nagyon izgatott :)
444. reva81 (válaszként erre: 442. - Szissko99.0)
2013. júl. 19. 10:21
Hát nagyon gyorsan tesztelj egyet !!!! :))))) Megy a drukk!!!
2013. júl. 19. 10:12
És folyásom is van, bár nem barna, hanem inkább kicsit sűrűbb, meg fehér...ez mit jelenthet?
2013. júl. 19. 10:07

Sziasztok!

Majdnem az összes hozzászólást elolvastam, és ezúton is gratulálok minden kismamának :)

Én is tanácsot szeretnék kérni tőletek.

A közelmúltban volt egy kis problémám hormonjaimmal, de szerencsére pár hónapja kigyógyultam belőle.

A párommal úgy döntöttünk, hogy nem bánnánk, ha jönne a kis babóca. Ma van a hetedik napja, hogy késik a mensim. Elég gyakran szédülök, mostanában rákaptam a csokis pudingra, egész nap csak azt ennék legszívesebben :) Rengeteget járok pisilni, bár ez velem amúgy is így szokott lenni. Néha érzek egy kis szúrást a pocakomban, a hasam aljában, olyan, mintha megjönne, de mégsem. Hányingerem nincsen, de mostanában elég ingerlékeny vagyok...Szerintetek van esélyem a terhességre? :)

Köszi a válaszokat

441. Baatkaa
2013. júl. 18. 18:26
Koszi, viszont! :)
2013. júl. 18. 18:21
Nagyon köszönöm.:) Majd megírom, hogy mi lett.:)Remélem én is, hogy ott lesz az a bizonyos két csík.:) Nektek meg nagyon jó egészséget kívánok...:)
439. Baatkaa
2013. júl. 18. 18:15

Az elhiszem! :) Nekem ket gyerekem van. En az egvilagon semmit nem eszleltem magamon, kiveve az esedekes menzik idejen fajt a masam alja, mint menzikor, de nem jott meg. Masnap mar meg is csinaltam a teszteket es pozitivak lettek. Utana jott csak az emelyges.


Kellemes varakozast es egy szep pozitiv tesztet kivanok! :)

438. Csicsike_31 (válaszként erre: 437. - Baatkaa)
2013. júl. 18. 18:08
Szia! Köszönöm.:) Igen ezeket már én is megtaláltam, de valahogy még mindig kétséges számomra, hogy van e pocaklakó vagy sem, de persze a jelek mindenképpen "érdekesek". De a jövő hét keddig valahogy úgy érzem nagyon lassan telik az idő. De akkor biztosabb leszek a dolgomban. Csak nehéz várni, türelmetlen vagyok most egy kicsit.:D
437. Baatkaa (válaszként erre: 435. - Csicsike_31)
2013. júl. 18. 18:00

Szia, talatam itt neked egy leirast! :)



[link]

436. Baatkaa (válaszként erre: 434. - Manocsim)
2013. júl. 18. 17:54
Huha, remelem kertetek harmad velemenyt, mert a mehenkivuli terhesseg eletveszelyes!
2013. júl. 18. 17:18
Sziasztok! Kicsit rutintalan vagyok ezért is kérdezlek Titeket! Az utolsó menszeszem júni. 25-én volt, egy hétre rá együtt voltunk. Lassan egy éve már nem szedek gyógyszert, mert szeretném ha a szervezetemből kiürülne. No, de nem védekeztünk csak a szokásos megszakításos módszerrel. Hülye dolog, de valamit utána éreztem megérzésem volt. Azóta volt olyan nap amikor kicsit szarul voltam, kicsi émelygés aztán ennyi. Most szombaton úgy begörcsölt a méhem, hogy le kellett ülnöm. Pár perc után jobban lettem. Azóta pedig olyan érzés mint ugye a menszesz előtt, de a nekem eddig csak 1 nappal előtte vagy csak aznap reggel kezdett el fájni a hasam. Most meg egész héten időszakosan fáj, belenyilall és ilyenek.. A melleim nem feszülnek, de mint, ha kicsit nagyobbak lennének. De ez akár a menstruáció jeleként is értelmezhetem. Jövő héten kedden kellene megjönnie. Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett (nem kaptam érzékenyebbet csak 25-t), tudom ez még nem jelenti az, sem, hogy van baba, meg azt sem, hogy nincs. Csak szerettem volna kikérni a véleményeteket, hogy mi lehet.:) Ja igen azt még nem mondtam, 2 napja fehéres-sárgás folyásom van. Nem elviselhetetlen,de eddig ilyen fajta nem volt nálam. Főleg nem menszesz előtt. Ha lenne baba én örülnék a legjobban...:)
2013. júl. 16. 10:16
Sziasztok.Tegnap voltunk ultrahangon,azt mondták nincs szerencsénk most sem,mert a Baba a megmaradt jobb petevezetőbe ágyazodott be.Hirtelen kétségbeesésünkben,elmentünk a régi dokimhoz,aki azt mondta super,a Baba benne van a méhemben,5hetes,8mm.Na most mit tegyek?Segitsetek!
433. Adelaine (válaszként erre: 432. - Kata8712)
2013. júl. 16. 09:43
Szia, a szúrkálás a beágyazódás jele is lehet. nekem is olyan volt, soha nem éreztem olyat mint akkor, mintha kést forgattak volna bennem.Jobb oldalon. A csíra ahogy fúrja át magát, azért fáj. persze ne éld bele magad. De csinálj tesztet, lehet már kimutatja.
2013. júl. 15. 18:55

Sziasztok! lenbe egy kérdésem, hogy peteérés kb 11 bapja volt és

előtte két nappal voltunk együtt, de most egy

pár napja érzek ilyen magyon tompa

szurkálást, néha nyilalást a méhemnél kicsit

jobbra de nem a petefészeknél, de mindig

ugyanazon a ponton. most tegnap ota a

derekam is fáj, meg ugy az egész hasam, ba ma meg már a mellem i fáj, csütörtökre nem várom.

örűlnék ha baba lenne, de nem élem magam

bele.

Valaki érzett hasonlokat?

2013. júl. 10. 20:08

Sziasztok!

Én már a 16.hétbe lépte!

Azt hittem,hogy végre kicsit megnyugodhatok!

De ma kaptam egy értesítőt,hogy mennyek be a dokimhoz mert megjött a rákszűrés eredmény és a többiről vele kell konzultálnom!

Nagyon félek,hogy valami baj lesz!

Vagy esetleg az is lehet,hogy minden esetben küldenk értesítőt?

2013. júl. 10. 15:07

Sziasztok! Új vagyok itt de nagyon érdekelnek ezek a dolgok. Lassan 1 éve próbálkozunk a párommal egy kisbabán. Már nagyon szeretnénk.

Voltam dokinál ebben a hónapban kaptam clostyt. Voltam a 13. napon uhn és 2 db 16 mm tüszőm volt. Csináltam az OVU-s tesztet. 16. napon pozitív lett délben és este is. Voltunk együtt a párommal. Ma a 20. napon vagyok és feszül alul a hasam álmos vagyok, és tojásfehérjés folyásom van. Lehetnek az első jelek? Remélem igen mert már nagyon szeretnénk egy pocaklakót.


Köszönöm előre is a válaszotokat! :)

2013. júl. 5. 21:04
A múlt hónap gyötrelmei után már 2 pozitív tesztem van :) Remélem ez így is marad. Kicsit aggódom, mert elég sok helyen olvastam, hogy a medilab téves pozitív és azzal teszteltem ma...
2013. jún. 21. 13:34
Sziasztok kicsit bevagyok parázva mert megkaptam agenetikai labor eredményem és van rajta valami ami nek nem igazán tetszik tudna nekem segíteni benne valaki?
2013. jún. 20. 10:26

Sziasztok!

Felfázáshoz hasonlító tünetei lehetnek a bébivárományosságnak?

2013. jún. 12. 10:06
Szia, én volt hogy délután is csináltam, és nekem az is kimutatta :)sztem hogy megnyugodj vegyél egy másik fajtát, és azzal is csináld meg a tesztet.
425. Kimi87
2013. jún. 12. 09:38
Sziasztok!Lenne pár kérdésem még,ha ezzel nem zavarok:megbízható teszt a Clerablue(a nem digitális változat)?Van olyan,hogy pozitív tesztet csinálok és közben még sem vagyok terhes?Reggel első pisinél csináltam meg és ha minden igaz,akkor pozitív lett,de még nem szeretném beleélni magam.(Már olyan rég szeretnék babát,hogy nem igazán tudom elhinni:-D)
424. Adelaine (válaszként erre: 423. - Kimi87)
2013. jún. 11. 10:26
szia, persze lehet attól ilyen tüneted, hogy babás vagy. Csak épp a teszt még nem mutatja. nekem sem mindjárt mutatta ki. Csak a következő menzinek mikor megkellett volna jönni, rá 1 hétre mutatta a teszt.
423. Kimi87 (válaszként erre: 422. - Reva81)
2013. jún. 11. 10:00
Ha minden igaz, akkor a 34. napnál tartok a ciklusban. Ma akarok venni egy tesztet, és reggel megcsinálni :-) Az jelent valamit, hogy ma reggeltől egyfolytában hányingerem van, álmos vagyok és gyenge?
422. reva81 (válaszként erre: 421. - Kimi87)
2013. jún. 11. 09:10
A teszt nem mindig mutatja ki a terhességet, várjál még pár napot ismételd meg újra egy 10-es érzékenységűvel, reggel az első vizeletből! Hányadik ciklus napnál jársz?
421. Kimi87
2013. jún. 10. 20:34
Sziasztok!Segítséget szeretnék Tőletek kérni,mert már nem tudom mitévő legyek.Március vége óta nem védekekezünk a párommal,babát szeretnénk.Május elején volt utoljára mezim,azóta semmi és kb két hete feszül néha a mellem,de semmi színváltozás.Néha émelygek és szédülök,van hogy kicsit szúr az alhasam és sokat pisilek.Múlt héten csináltam tesztet,de negtív lett.Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mi lehet velem?
2013. jún. 7. 20:32
Sziasztok! Nem jók a jelek...azóta folyamatosan vérezgetek, csak kicsit ugyan, még mindig az a rózsaszines, de valahogy azt érzem, hogy ez nem biztató.
2013. jún. 7. 08:22

Annyira el vagyok ebben a hónapban, mert elég sok minden történt velem. Teljes sötétségben tapogatózok a mostani ciklusomat tekintve.

Menzesz után pár nappal olyan erős szurkálást éreztem lent, magas volt a hőm is, de aztán meg csökkent majd megint emelkedett (sajna nem vezettem mert már unom azt is, hónapokig csináltam régen). Akkor elgondolkoztam hogy létezne hogy ilyen hamar van peteérés? Aztán nem volt időm ezen agyalni, el is felejtettem. Aztán 2 napja volt egy kis barnás folyásom, gondoltam lehet meg fog jönni mert lehet akkor tényleg hamar volt peteérésem. De azóta semmi.

Ha rendesen 28 nap lenne akkor még lenne 1 hetem a menziig, de ha a szurkálást veszem közép időnek, mondjuk ha hamarabb lett volna ovum akkor már szerintem nemvárt körül lehetek.

Aztán ma az jutott eszembe hogy ez beágyazódás lett volna? Nekem már 2-szer volt halvány pozi tesztem sajna mindig megjött utána, de olyankor meg inkább olyan rózsaszínes kis folt volt, teljesen más mint most.

Aznap sok mindent kellett csinálnom és elég sokat álltam, lehet azért volt a kis barna folyás?

Peteérésnek meg kései lenne, meg nem is szurkált...

Nem szoktam már beleélni magam a dolgokba, de aztán arra gondoltam ha nem tudom elhinni hogy teherbe esem akkor nem is fogok (vonzás törvénye)

Ezért eldöntöttem hogy a sok pofára esés ellenére újra lesz hitem.

Hőmet most hiába is mérném mert megfáztam kissé, gondolom ilyenkor nem lenne érvényes.

418. Adelaine (válaszként erre: 414. - Sziszó_86)
2013. jún. 6. 19:42

Szia:) ez sztem is beágyazódásos tünetek, nekem is ilyesmik voltak, és már 11 hetes vagyok:)

Viszont mikor ezek a tünetek voltak, a melleim nem fájtak még, inkább úgy kerekedett, és a barna rész erősödött, és annak is nőtt a területe. majd rá pár hétre iszonyatosan fájtak a melleim, és azóta is:) van hogy úgy érzem szét tudna durranni.

Szerintem még ne éld bele magad, de esély az megvan. ha nem jön meg, utána csinálj tesztet, nekem rá 1 hétre mutatta ki a teszt.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook