Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


2007. szept. 23. 12:43

"Most" 8-án..? Azért az még odébb van...addig lehet még izgulni eleget!!:)))

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Örülök, hogy nem "viszket", hihi!:))) Na jó, ne "offoljuk" a fórumot...........

26. Duncan (válaszként erre: 25. - Vadmalna)
2007. szept. 23. 12:41
Hihi:))) Nincs semmiféle ilyen gond, hogy viszketne vagy stb.:)))De, amikor legelőször voltam nála akkor vett kenetet meg csinát rákszűrést is, majd most minden kiderül 8-án ha megyek hozzá, addigra minden lelet készen lesz, pisi és vér is, minden:)) Úgyhogy kicsit izgulok ám én is:)
25. Vadmalna (válaszként erre: 24. - Duncan)
2007. szept. 23. 12:39

Igazándiból a doki tudja eldönteni, hogy normális-e vagy sem? Szerintem ha nem jár viszketéssel, gyulladásos tünetekkel, egyébbel..nem ír fel rá semmit, de az a jó, ha a biztonság kedvéért vesz le kenetet - mert ha mégis gond van, jobb kezelni.

Ne aggódj!:) (ezt éppen én mondom.....)

24. Duncan (válaszként erre: 23. - Vadmalna)
2007. szept. 23. 12:34
Oké oké értem:)) Akkor ne idegeskedj biztos nem lesz semmi baj, amúgy most, hogy megyek a dokihoz én is mondani akarom neki, hogy nálam is van az a bizonyos folyás és nem tudom, hogy ez normális-e...Ezért is kérdeztelek mi a gond:)
23. Vadmalna (válaszként erre: 22. - Duncan)
2007. szept. 23. 12:32

Lehet, hogy azért vagyok fáradékony, mert vérszegénység alakult ki nálam...ez a terhesség előtt is előfordult. Az AFP-vel együtt volt teljes vérkép + vizelet, abból biztosan kiderül, hogyha van valami bibi!

Egy kis "folyás" miatt kell a kúp - semmi komoly! Csak a hatástól ijedtem meg kissé...(a részleteket inkább nem írnám le..)

22. Duncan (válaszként erre: 20. - Vadmalna)
2007. szept. 23. 12:29
Igen, nagyon jól vagyok, semmi bajom nem volt, nem volt eddig sem hányingerem meg ilyesmi... Érdekes, hogy még mindig aluszékony vagy:)))Én 8-án megyek vissza a 12 hetes uh-ra:) Miért kell a kúp? Mi a gond?
2007. szept. 23. 12:28
Hányás, hányinger, aluszékonyság, szédülés, rosszullétek - 16 hétig.
20. Vadmalna (válaszként erre: 19. - Duncan)
2007. szept. 23. 12:27

Nos, köszönöm - fizikailag jobban vagyok, bár a fáradékonyság nem múlt el, sőőőőt..! Szinten bármikor el tudnék aludni!:)A székrekedés rám alapból nem volt jellemző..Sajna, most van az a probléma, ami miatt "szednem" kell a kúpot..amúgy azt mondta az orvos, hogy szépen fejlődik a baba, a 12. UH-n is minden rendben volt! Múlt héten volt AFP - annak az eredményére még várni kell (izgulok egy kissé)

Drukkolok, hogy Veletek is minden rendben legyen! Örülök, hogy jobban vagy!

19. Duncan (válaszként erre: 18. - Vadmalna)
2007. szept. 23. 12:23
Jól vagy? Minden oké? Nálam most kezdenek helyreállni a dolgok:))) MÁr nem alszom annyit és nincs székrekedésem sem végre:)
18. Vadmalna (válaszként erre: 17. - Duncan)
2007. szept. 23. 12:22
Köszönöm szépen - én is gratulálokl...vagyis Neked is - a babához!:):)
17. Duncan (válaszként erre: 16. - Vadmalna)
2007. szept. 23. 12:20
Gratulálok a babához:)
2007. szept. 23. 12:14
Szintén fáradékonyság, mellfeszülés (bár ez mensi előtt is jellemző rám), aztán émelygés..de szerencsére nem voltak "komoly" tüneteim, pl. egyszer sem hánytam!
15. Duncan
2007. szept. 23. 12:08
Folyamatos aluszékonyság, és nagyon feszültek a melleim, fájtak:)
2007. szept. 22. 23:09

Nem jott meg a havim.

De,mint utolag rajottem egy reggeli nagy hanyas.

Mostani esszemmel mar sejtenem. :)

2007. szept. 22. 21:25
Fáradtnak , álmosnak éreztem magam, el tudtam volna aludni ülve is!Aztán pedig émelyegtem!
2007. aug. 25. 18:47
Hol vannak a többiek????
2007. aug. 24. 09:49
Ja!És gyönyörűek a gyerekeitek!!!!!!!!
2007. aug. 24. 09:48

Köszönöm Lányok!!!


Ti aztán nem tétlenkedtek.Ez a második hónap, hogy próbálkozunk.Az első hónapban 11 napot késett és kicsit beleéltük magunkat... Két tesztet vettem. Az elsőt megcsinltam- negatív lett. De közben meg hányingereim voltak. Aztán 4-5 napra rá az egyik reggel hánytam, ami egyáltalán nem jellemző rám.Hívtam is a férjem,s az ő biztatására megcsináltam a második tesztet is.De az is negatív lett.Attól a naptól kezdve vannak hányingereim amióta a Gravidát szedem.Mára már elmúltak...Aztán sajnos megjött.Most megint várakozunk. A mellem feszül,szerintem meg fog jönni.Tesztet nem csinálok, nem idegesítem magam,majd csak 5-e felé.Mégegyszer köszi...

9. Katka80 (válaszként erre: 8. - Dus)
2007. aug. 24. 09:26
Már most ilyen meleg van nálatok?Te jó ég.Nálunk most kellemes idő van.Akkor ki ne vidd sétálni kis Bálintot!Tegnap volt egy kisebb vihar,jól jött a veteményeknek:)Réka is csak egy bugyiban van+triko:) Ki van a kis hurkás combija:)
8. dus (válaszként erre: 7. - Katka80)
2007. aug. 24. 09:11

Nálunk is mindketten 7-kor keletek!

Bálint kicsit nyűgös, nagyon meleg van nálunk! Kint már 32 fok van, bent is 28, így szerényt legszívesebben pelára vetkőztetném, de félek, hogy megfázik! Jó lenne egy kis eső!

7. Katka80 (válaszként erre: 5. - Dus)
2007. aug. 24. 09:04

Hú,hát én már alig vártam a tesztcsinálás napját,bevallom 2 sikertelen beavatkozás után,remegve néztem meg az eredményt.És alig akartam hinni a szememnek:)Ja tényleg,és én is hánytam rendesen a 3.hónapig:/

Réka már játszik,ma korábban kelt,remélem nem lesz nyügi!És a fiuk?

6. dus
2007. aug. 24. 09:02

Jaa, bocsi! Már látom! Csak nem olvastam vissza!

Ti lombikbébik vagytok? Ezt nem is tudtam!

Elsőre sikerült? Vagy váratta magát a nagylány?

5. dus (válaszként erre: 4. - Katka80)
2007. aug. 24. 09:00

Szia Katka!


Igen...., én is!

Próbálok segíteni! Hátha tudok tanácsot adni!

Csak a saját történetemet írtam meg!

Nálatok hogy derült ki? Réka baba jól van?

2007. aug. 24. 08:56

Szió Dus,jó reggelt!

Te is itt:-))))))))

2007. aug. 24. 08:55

Szia zizi!


Nálam ez úgy működött,hogy mivel a mi babink lombikos,én tudtam mikor kell tesztet csinálnom,ugyhogy nem ért váratlanul a dolog.Nos a jelek?Hát igen,én rengeteget ettem,már az első két hétben is hatalmas étvágyam volt.Ja és folyton fáradt voltam,mindíg kerestem a széket,ágyat:-)))

Sok sikert nektek a baba projekthez!!!!!!!!

2. dus
2007. aug. 24. 08:54

Szia Zizi!


Nekem két fiam van 6 év különbséggel. Az elsőnél 6 hetesen hánytam, (utána se többet) szédültem, érzékenyebb voltam az illatokra/szagokra, aluszékonyabb voltam!

Vettem egy tesztet, az negatív lett, rá 1 hétre még egyet, az pedig pozítív. Amikor elmentem a dokihoz 8 hetes terhes voltam!

A második fiamnál (aki 4 hónapos) nem volt hányingerem, csak kimaradt az egyébként mindíg pontos menstruációm. Mi is nagyon akartunk még egy babát, nem is mertük elkiabálni: "Hátha most!" Semmi előjel nem volt, de ahogy az ultrahangon kiderült 7 hetes terhes voltam! Ezzel a babával a szülés napjáig hánytam!

Mindkét terhességem más volt, ég és föld! De ez semmit nem jelent! Így most két gyönyörű kisfiú anyukája vagyok! Imádom Őket!!!

Nincs mindíg jele a terhessgnek, vagy csak olyan megszokott:" kicsit fáradt vagyok", "de aludnék még pár órát", "néha fáj a fejem", "húú, ennek a valaminek de furi szaga van...!" érzés!

De a legbiztosabb a doki, ő nem téved! A tesztek közül sem mind megbízható! Inkább vegyél kettőt, mint hogy egy hamis eredménybe ringasd magad!

Sok sikert és szerencsét kívánok nektek!

2007. aug. 24. 08:33
Sziasztok!Babát szeretnénk a férjemmel.Arra lennék kíváncsi, hogy a teszt vagy az orvosi vizsgálat előtt gondoltátok e valami jelből, hogy kisbabát vártok?Persze nem a menzesz kimaradására gondolok:-))) Írjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook