Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2014. szept. 14. 20:30
Megéreztem egy szép reggelen a kávé illatát és akkorát hánytam,hogy a kerület beleremegett. De nem esett le...amikor kimásztam a fürdőből a gyerekem apja mondta,hogy te terhes vagy .Én meg néztem rá,hogy ééén??? Eltelt pár perc mire kezdett leesni,hogy igaza lehet. És láss csodát igaza is lett :)) De hát ez már rég volt.
536. Kismis
2014. szept. 13. 14:23
Nekem ciklus 3. heten elkezdtem szedulni, de nagyon. De akkor kizartnak tartottam, hogy baba miatt lenne, sot azon gondolkodtam ki kene vizsgaltatni a hormonjaimat, azokkal lehet valami. Aztan innentol kezdve vegig ereztem, hogy meg fog jonni a menzim. Viszont a szedulest nem tudtam hova tenni, ket nappal a nemvart menzi elott vettem egy tesztet, mondom ugyis negativ lesz, csak hogy lenyugodjak hogy nem terhesseg miatt van. Meg is csinaltam tok nyugodtan erre fel percre ra fokozatosan megjelent a masodik csik is! :) Alig hittem el. Ez tegnap volt. Es holnap (nem) kene megjonnie, mensis gorcseim vannak. Tovabbra is szedulok es erzekeny a mellem.
535. dormir6
2014. aug. 13. 18:44
Nekem először fura módon, nagyon-nagyon korán (a középidőt követően pár napra) elkezdett húzódni valami odalent.Meglepetés babáról van szó, így gondoltam húgycsőgyulladásra, fertőzésre, minden rosszra. Mintha a csontom rendeződött volna.A 25.ciklusnapon véreztem is egy picit, minimálisan, de azt hittem, meg fog jönni. Utána a melleim jeleztek, de mensi előtt ez máskor is előfordult, csak most fájdalmasabb volt.Mire meg kellett volna jönnie, addigra már feszült a hasam is, húzódtak a méhszalagok, és fáradt volt a derekam. Enyhe mensi szerű érzésem is volt, de ezt most a méh körül éreztem, enyhébben, és nem a méhem közepén, erősen.
534. Bibóóó (válaszként erre: 533. - Bibóóó)
2014. júl. 24. 12:47
Lehetnek nekem ezek a tünetek az elsők, vagy csak felborult a hormonháztartásom?
2014. júl. 24. 12:45

Az én történetem elég hosszú. Most lesz egy éve, hogy abbahagytam a fogi szedését, annó azért írták fel mert rendszertelen volt a mensim. Mikor abbahagytam több hónapig nem jött meg, ezért kaptam gyógyszert és az olyan szuperül helyretette, hogy tavaly augusztus óta egészen most májusig pontosan jött meg 27 napra. Májusban is pont aznap jött meg mikor kellett neki, de 1,5 napig tartott és nem volt az igazi. Júniusban elején vettem tesztet, napközben megcsináltam de negatív volt. 12nap késéssel de megint megjött júniusban, és normálisnak is tűnt bár nem tartott túl sokáig és végig hányingerem volt, ami eddig sosem volt. Most júliusban 2 héttel hamarabb mensi előtt vmi rózsaszínes maszat van...

Sokat van hányingerem, sok a stressz, most már a gyomorszájam környékén is feszít...szal nem tudom mi van. Vmi tipp? :D Terhesség kizárt?

2014. jún. 10. 12:29
Okádtam,de borzalmasan.
2014. jún. 10. 12:26
Jah és nincs pisi inger és nem fáj a mellem se. Mondjuk én menzesz előtt sem szoktam a tipikus tüneteket produkálni. Se mellfeszülés,se ingerlékenység,se derékfájás. Csak aznap mikor meg kell jönnie erős görcsök és megjön ennyi. Ez most is meg volt..
2014. jún. 10. 12:09
Sziasztok! Nagyon régen jártam erre,de most a szervezetemben végbemenő dolgokat nem tom hova tenni. Május 4-én volt az utolsó menzeszem,június 5-én meg is jött rendben. Menzesz előtt egy héttel jelentkezett hányinger,szédülés,émelygés, napi fejfájás. Ezeket betudtam a hormonoknak,máskor is voltak már ilyen tüneteim,menzesszel elmúltak. (Tudni kell hogy 2 éve abbahagytam a fogamzásgátlót 12 év után,pharmatex krémmel védekezünk és pcos vagyok.) Menzesz alatt még hozzájött egy kis szagérzékenység,álmosság,fáradékonyság,puffadás estére. Orvoshoz menzesz után tudok menni. Esetleg ötlet valakinek?
529. girl26 (válaszként erre: 528. - Nyuff)
2014. máj. 7. 07:48
Igen ,védekeztünk.Igen tudom,hogy van olyan ,de nekem eddig nem volt.Előfordult a hüvelyváladék megnövekedése ,de nem ilyen mértékben és nem ilyen sokáig. Már 4.napja .....és csak ma van a 14.nap. Előzőleg rendesen megjött .
528. Nyuff (válaszként erre: 526. - Girl26)
2014. máj. 6. 22:35
Azt írtad védekeztetek is... vagy csak megszakítással? Én nem látok még semmi extrát amitől paráznod kellene. Beágyazódásos vérzés létezik, de sokan észre sem veszik. Mikor kell, hogy megjöjjön?
2014. máj. 6. 18:26

Először is nem jött meg a havim. Már két hete késett. Majd elkezdtek nőni a melleim, egyszer kétszer a hányinger is rám jött illetve mindig éhség gyötört :)


32 hkm

526. girl26 (válaszként erre: 523. - Nyuff)
2014. máj. 6. 07:46

:) Remélem,csak most nagyon nem kéne,és hát....na.... :)

ÉS a váladék mennyisége ? Mármint oké,hogy peteérés,félidő ,de normális ez hogy az együttlét óta nem szűnik a hüvelyváladék (nem fertőzés,mert semmi olyan jele nincs) ? Mert eddig ez sem volt jellemző....és egyre jelentősebb és ma már rózsaszínes volt reggel......nem szeretnék dokihoz menni :)

2014. máj. 5. 22:39
Bár ha belegondolok,hogy mik voltak az elsők...olyan rég volt már :) Mindenesetre szurkolok nektek akik babát akartok! :))
2014. máj. 5. 22:36
Kávéundor és kiadós hányás.
523. Nyuff (válaszként erre: 522. - Girl26)
2014. máj. 5. 22:33
Nincs ott semmi, nyugodj meg, max nagyon élénk a fantáziád :) Enyhe halucináció :)))) De ha 4 nap után érzed a tüneteket, akkor mentem rohanok a patikába :)))))))
522. girl26
2014. máj. 5. 09:52
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy 4 napja voltunk együtt a párommal , védekeztünk, de már második napja émelygek, és azóta van hüvelyváladék is( fehéres-sárgás). "Félidő " előtt voltunk még, most viszont a 14. napon vagyok és a megnövekedett hüvelyváladékot annak is betudhatom, de nagyon zavar hogy hányingerem is van napközben. Voltatok már így ? Mert tudom hogy szinte lehetetlen,hogy együttlét után 2-3 nappal bármilyen tünete is legyen a terhességnek,de mivel nem szeretnénk még babát ,ezért eléggé stresszel ez a helyzet . Előzőleg rendes időben megjött,más tünet sincs csak ez az émelygés meg a váladék illetve egész napon át tartó fejfájás ami gyógyszer ellenére sem szűnt meg.Ugye szerintetek sem arról van szó ?!! Remélem,hogy csak bújkál bennem valami és "csak" elkaptam valami vírust pl, de nem hagy nyugodni a dolog. Nyugtassatok meg ,hogy nem lehetek terhes :)
521. judyka01 (válaszként erre: 520. - Adrycy)
2014. ápr. 9. 20:32
Szia! Én is pár napja regisztráltam. Szeretnénk mi is babát a párommal. Már van egy 11 éves fiunk. Mi is márciusban próbálkoztunk először. Vannak gyanújelek, hogy esetleg baba lehet (mellfeszülés, fájdalommal, hasszurkálás, fáradtság), de a tesztek negatívak lettek. A mensi kb. két napja késik, lehet ezért is negatív még a teszt. Viszont barnázgatás meg enyhe görcsök miatt voltam ma orvosnál, semmi egyértelműt nem tud mondani, szerinte eldől egy héten belül, ha addig nem jön meg a mensi, akkor csináljak egy új tesztet és menjek vissza, ha pozitív. Bárcsak így lenne! Remélem, neked is kétcsíkos lesz pár nap múlva :) Judit
520. adrycy
2014. ápr. 8. 22:43
Sziasztok.Én most regisztraltam es uj vagyok.nagyon tetszikk a forum es a tapasztalatcsere amivel biztatni is tudjuk egymast esetleg tanacsot adni. Mi a parommal marciusban kezdtunk probalkozni. Fel idoben voltunk együtt tobbszor is tobb napig. Menszesz elott vagyok 5 nappal de 4 napja folyamatos ehseg gyotor es moho vagyok tobbszor voltam rosszul ha nem ettem mondjuk fel oran belul. Fejem is faj csak aludnek es hasszurka is van.nagyon remelem baba van a dologban de nem elem bele magam 5 nap mulva tesztelek. Van most olyan aki ugy van mint en es varja a kis pocaklakojat ? Mindenkinek szep estet es pozitív teszteket :) Adry
2014. márc. 18. 18:26
Sziasztok.Teljesen tanácstalan vagyok.Kérlek segítsetek.Már egy teljes hete késik a mensesem.Ma csináltam egy tesztet.Igaz délutáni vizeletből.Lett egy nagyon halvány csíkom.Csak azt szeretném tudni,hogy érdemes lenne reggel csinálnom még egy tesztet?Pár napja vannak görcseim,de eddíg nem jelentkezett a nem várt.Szerintetek a halvány csíkom valódi :-) ?
518. Maya333
2014. febr. 25. 07:48

Sziasztok,

éreztetek már olyat, hogy napokon keresztül folyamatosan nyom valamelyik oldali petevezeték, petefészek? pozitiv ovu teszt napján voltam együtt az urammal 18-án, semmi mást nem érzek még egyelőre, csak ezt...

???

köszi

2014. febr. 19. 13:27
Sziasztok, én még új vagyok. Tegnap teszteltem 26. napon es két eleg halvány pozitív tesztem is lett. reménykedhetek?
2014. febr. 13. 18:13
Sziasztok!!!miujság csajok?
2014. febr. 13. 16:18
Sziasztok! Az a helyzet hogy szeretnék babukát, voltunk is együtt félidőbe, és most 6 napja késik már. Segitsetek abban, hogy tesztet csináltam 3 napos késésnél, az negativ lett. Akkor el is könyveltem h nincs baba. tünetem nincs, de nem is akar megjönni, pedig mindig 28 napra pontosan megjön. lehetséges h még a teszt nem mutatta volna ki? volt valaki ilyen vagy hasonlo helyzetben? :)
2014. febr. 13. 15:09
Tegnap elkezdtem szedni a párommal együtt a méhpempőt mert azt hallottam, segíthet könnyebben teherbe esni, nagyon jó hatásai vannak. Meglátjuk, majd beszámolok az eredményről ha lesz ;)
513. ikrek22 (válaszként erre: 512. - Picipoci85)
2014. febr. 12. 10:38
nem voltam beteg meg nem is stresszelek semmin! gyógyszert meg több mint egy éve nem szedem,eddig mindig időbe megjött!hát mást nem is tok csak várni!
2014. febr. 11. 15:06
Sajnos a menstruáció simán késhet pár napot stressz, lázas betegség egyéb miatt... ha nemrég hagytad abba a gyógyszer szedését az is felkavarhatja a szervezetet. Várj még egy kicsit, ha semmi tünet akkor menj el dokihoz szerintem.
511. ikrek22 (válaszként erre: 510. - Picipoci85)
2014. febr. 11. 11:54
megcsináltam a tesztet negatív lett!de a havimnak még mindig semmi jele!akkor mi lehet?
510. Picipoci85 (válaszként erre: 509. - Ikrek22)
2014. febr. 10. 20:21
Helyes! :) Reggel első vizeletből!
509. ikrek22 (válaszként erre: 508. - Picipoci85)
2014. febr. 10. 19:38
nem görcsöltem rá!nem terveztünk semmit csak szeretkezünk!a tanácsot köszönöm!szted mikor érdemes megcsinálni a tesztet?
508. Picipoci85 (válaszként erre: 506. - Ikrek22)
2014. febr. 10. 18:38
Hát ahogyan olvastam ez is egyén függő de az X-epil tesztek megbízhatóak. Egyet kell értenem :) nem szabad erre rágörcsölni, nem próbálkozni kell a párunkkal hanem szeretkezni ;) azt mondta nekem ma reggel amikor negatív lett a tesztem, hogy ne aggódjak, gyönyörű babánk lesz és én hiszek neki ;)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook