Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2014. febr. 10. 17:59
Egyett mondhatok csajok soha ne adjátok fel a reményt!!!de ne gondoljatok állandoan a mensi környékén azon hogy vajon most sikerült vagy nem a baba tudom könnyű mondani.ja és ha nem sértek meg senkit vele hidjetek Istenbe!!!
506. ikrek22 (válaszként erre: 505. - Picipoci85)
2014. febr. 10. 17:24
oké!kösy!ismersz olyan tesztet ami tutira kimutatja hogy van-e baba?
505. Picipoci85 (válaszként erre: 504. - Ikrek22)
2014. febr. 10. 16:39
Egy teszttel semmit sem veszítesz :) A jelek engem is megtévesztettek, biztosabbat csak a tesztek és az orvos mondhat.
504. ikrek22
2014. febr. 10. 11:00
sziasztok!ismét itt vagyok,mert multkor sajna megjött!most viszont ismét késik!többet járok pisilni mint szoktam,de sokszor alig jön vmi!és mintha a hasam is nött volna egy picit!am nagyon vékony vagyok,ezért furcsa a hizás,nehezen szokott menni!de ez a plusz súly a páromnak is feltünt!nem tom mikor csináljak tesztet?3napja késik,am meg pontosan megszokott jönni!segítsetek a tanácsaitokkal!kösy
2014. febr. 10. 09:41
Sziasztok! Hát még mindig nem jött meg, de ma reggel csináltam 2 tesztet és mind a kettő negatív lett... szóval elengedtem a dolgot, majd legközelebb talán sikerül. De bejelentkezem a nőgyógyászomhoz, mert nem hiszem, hogy normális volt, hogy 1 hétig úgy fájt az alhasam, mintha meg akarna jönni és semmi...
502. edinka86 (válaszként erre: 501. - 4bd4c70f56)
2014. febr. 9. 14:20
Köszönöm!igen dec 1volt utoljára semmit nem éreztem.Hát nem gyengén lepödtem meg mikor s doki mo.dta hogy mennyi idős vagyok.:-)
501. 4bd4c70f56 (válaszként erre: 497. - Edinka86)
2014. febr. 9. 12:23
Gratulálok. Sok boldogságot a babóhoz. :)Nagyon megérdemled ennyi idő után. :) Dec. 1-én volt meg utoljára? De előtte menstruáltál rendesen és semmi jel nem volt? Gondolom meglepődtél , hogy 15 hetes vagy már. :)
2014. febr. 7. 18:47
Jelentem éjszaka is olyan menstruációs jellegű görcsöm volt, hogy azt hittem nah most biztosan megjön... olyan tompa nyomást éreztem, de semmi... azóta sem jött meg. Mindig olyan gyorsan telik az idő, bezzeg most úgy érzem csiga lassúsággal megy minden :) Olyan jó érzés valahol kiírnia magából ezeket az embernek :)
2014. febr. 7. 06:17
Köszönjük szépen!épp a pár is mondta hogy ő egy kis csoda.
498. Picipoci85 (válaszként erre: 497. - Edinka86)
2014. febr. 6. 21:35
Gratulàlok Nektek!! Ennyi vàrakozàs utàn biztosan egy csodababa lesz :) Nagyon kellemes babavàràst Nektek! :)
2014. febr. 6. 19:02

Sziasztok!!!

Remélem nem haragudtok ha elmondom saját történetem.Nyolc évet vártunk hogy végre teherbeesek évröl évre sikertelen hónapok követték egymást most januárig.december 1-én volt meg utoljára a mensim január 15 vettem három.tesztet poénból mondván ugyse lesz pozitiv soha.és lás csodát pozitiv lett mind a három de ez még egy kis csoda ahoz képest amit 28-án a nögyógyászom mondot:öt idézve gratulálok anyuka ön 15hetes terhes.és semmi jele nem volt annak.hogy terhes vagyok.:-)

496. Picipoci85 (válaszként erre: 495. - Vecus)
2014. febr. 6. 16:53
Köszönöm!!! :) Addig is írok majd ha van valami fejlemény :)
495. vecus (válaszként erre: 494. - Picipoci85)
2014. febr. 6. 16:25

A magas testhő jó jel.

De ez még nem jelenti tutira a babát sajna.


A tesztet akkor érdemes megcsinálni ha már 2-3 napja késik a vérzés. De ekkor is a reggeli a biztosabb, hogy már kimutatja.

Szorítok neked!

494. Picipoci85 (válaszként erre: 493. - Vecus)
2014. febr. 6. 10:36
Nagyon köszönöm :) ma reggel mértem a hőmet és ugyan úgy 37 fok volt, nálam ez már hőemelkedés. Akkor a türelem babát terem elvet követem... :) Istenem de nehéz... :)
493. vecus (válaszként erre: 492. - Picipoci85)
2014. febr. 6. 08:05

Szia!


Valószínű hogy túl korai volt a teszt.

Az hogy egy ciklus milyen hosszú csak attól függ mikor van a peteérés. Ez nem mindenkinek középidőben van. Az a lényeg hogy pé után a 15. napon kezdődik a vérzés. Így ha valakinek 34 napos a ciklusa annak a 19-20. napon van peteérése.

Az tudnod kell hogy melyik napon kezdődött az előző ciklusod az nem számít hogy késett akkor később volt a pé-d is.


A testhőt kizárólag reggel még felkelés előtt kell mérni az esti nem számít.


Hogy mikor érdemes tesztet csinálni tudni kell egy-két dolgot.

Megtermékenyülés után a pete elkezd levándorolni a méhbe ami 5-7 napig tart majd elkezd beágyazódni, ilyenkor már lehet hcg a szervezetben de ez sokaknál nagyon alacsony így a teszt sem mutatja ki de már tünetet okozhat ha valakinek már ilyenkor jól látható pozitív lesz a tesztje akkor nagy az esély az ikerterhességre. A beágyazódás is kb 5-7 napig tart ez idő alatt a hcg nem emelkedik majd ha befejeződött a beágyazódás kezd el termelődni a hcg, 2-3 naponta duplázódik.

Pont ezért van az hogy sokaknál a vérzés kimaradása után kb egy héttel lesz csak pozitív a teszt.


Remélem tudtam neked segíteni. :)

2014. febr. 5. 22:21
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni, illetve ki szeretném írni magamból az érzéseimet :) A párommal babát szeretnénk. Körülbelül 7-8 napja volt peteérésem, együtt is voltunk azokban a napokban. 4 napja olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, éjszaka egyszer fel is keltem rá. Tegnap este meg ma reggel is csináltam tesztet, de mind a kettő negatív lett... Az a baj, hogy én nem tudom pontosan mikor jött meg az előző hónapban, mert általában nem napra pontos, 1-2 napot késni szokott. Körülbelül viszont most kellene megjönnie viszont még semmi. Nem régóta próbálkozunk, ezért nagyon szerencsések lennénk, ha ilyen rövid idő alatt összejönne, de én még reménykedek. Szerintetek túl korán csináltam a tesztet? Mértem a testhőmet most este és 37 fok lett. Alacsonyabb szokott lenni. Alhasam a görcsölés óta meg van duzzadva, ülni nem is tudok begombolt nadrágban és dudorodik az alhasam, nem volt még ilyen. Várom a hozzászólásaitokat!
2014. febr. 1. 16:22

Sziasztok.

Nekem mindig pontos szokott lenni a mensim 28 napra szokott megjönni.Tegnap este világos piros folyásom volt. Ma viszont 5 nappal a nemvárt előtt vagyok és úgy görcsöl a hasam hogy megőrülök. Mindig a mensi előtt max 1 nappal szokott fájdogálni kicsit. Nektek mi a véleményetek? Szerintetek reménykedhetek? Néha beszédülök , de lehet hogy csak az erős görcstől.

Illetve még az lenne a kérdésem hogy ti 1-2 nappal mensi előtt szoktatok barnázni egy picit? Mert nekem szokott lenni de nem tudom , hogy ez normális e vagy esetleg valamilyen hormonhiányra utalhat! ?

490. tulipán33 (válaszként erre: 488. - Trixi00)
2014. jan. 31. 22:43
Ha most csinálsz 1 tesztet az már kimutatja ! Anno mikor én teherbe estem 2 hétre már kimutatta a teszt
2014. jan. 31. 22:04
Legelső jel: olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Hasgörcs, mellfeszülés. Pár nap múlva beköszöntött az első hányinger, émelygés ami hónapokig nem múlt el. Emellett farkaséhség, gyakori vizelési inger.
488. Trixi00
2014. jan. 31. 21:29
Sziasztok :) Velemenyt kernek tolletek. Mult honapba rendesen megjot a menstruaciom viszont azota 2 hete becsuszot egy kis baleset a paromal es 21-en megkellet volna jojon a menstruaciom de nem jot meg viszont felduzadt a hassam es szuro fajdalmaim voltak par napig. nagyon faj a hatam, derekam 2-3 napja s tobbet jarok a wc-re mint altalaba. szerintetek mikor csinalhatok egy tesztet ami biztosan kimutatna ?
487. Maya333
2014. jan. 30. 09:52

sziasztok,

tudnátok nekem abban segíteni, hol tudok annak utánaolvasni, hogy valóban igaz-e, h nem egyeszerre működnek a petefészkek/vezetékek, hanem havi "váltásban" vannak?

sajnos két éve egy méhen kívüli terhesség miatt az egyik petevezetékem eltávolították. Nagyon szeretnék már babát, állandóan számolok, naptározom, hőmérőzöm, de egyelőre semmi...

köszönöm szépen

2013. nov. 2. 13:19

-mellfeszülés, növekedés

- folyamatos éhség érzet

-fejfájás

-egy icipici rosszullét

485. humoni (válaszként erre: 482. - Mukkancs)
2013. nov. 2. 07:17
Nem lehetetlen végül is.Mondták már egy páran hogy megérezték a beágyazódást.Igaz ezt nem egy erős görcsös dolognak kell szerintem elképzelni!!!Ha erős görcs akkor az mensi lesz!
484. humoni
2013. nov. 2. 07:14
Helló!Flora! Én nem hiszem hogy baba lenne már csak azért sem mert volt folyásod ahogy mondtad,és ha baba lenne akkor nem lenne semmilyen folyásod,sőt eléggé száraz lennél,szerintem valami más van a dolog mögött,és ha a teszt is 10 nap után negatív ezt lehet talán biztosra is venni!Mindenképp keress fel egy nőgyógyászt aki elmondja a teendőt.
483. Flora05
2013. nov. 1. 22:13
Nekem már 10 napja késik. Melleim 2 napja fájnak, nőttek is, már kb egy hete érzem a "mindjárt megjön" dolgot, de csak sima tojásfehérje szerű folyás van, még csak nem is sötét. Teszt délutáni pisilésnél negatív. Nem tudom, miért késik, nem ért semmilyen stressz, nem eszem másképp, mint ahogy szoktam, nem voltam beteg sem. Nekem még akkor is időre megjött, mikor fél hónapot kórházban feküdtem vérmérgezéssel, még 3 évvel ezelőtt... sőt, kismedence gyulladással is voltam már bent, műtöttek is, mégis simán megjött, amikor jött az ideje. De most nem és kezdek aggódni, hogy ha nem baba, akkor mi ???
2013. okt. 31. 15:44

Sziasztok!


Nekem tegnap óta vannak időnként menstruációs görcseim. De még csak a 23. napomon vagyok.

Mensinek korainak gondolnám. Szerintetek lehet esetleg beágyazódás?

481. renibaba25 (válaszként erre: 480. - Potyi86)
2013. okt. 31. 12:05
szerintem utalhatnak, csinál egy teszte reggeli első vizeletből, hasonló tuneteket produkáltam most én is, és pozotivat teszteletem vasárnap
480. potyi86
2013. okt. 30. 14:57
Sziasztok! Egy kis gondban vagyok. 2. hónapja próbálkozunk a párommal, hogy összejöjjön a baba. Az előző hónapban sajnos nem sikerült, most viszont észrevettem magamon néhány furcsa tünetet. A hónap második felében többször éreztem szúrkáló fájdalmat a hasamban (mint peteéréskor), néha fáj a hátam (ez nem jellemző rám). Legkésőbb tegnap meg kellet volna jönnie a nemvártnak, eddig semmi, csak néha ilyen "mindjártmegjön"-féle enyhe görcsölés. A melleim csak tegnap óta fájnak (általában a mensi előtt egy héttel elkezdenek), jah és tegnap éjszaka min. 6X kellett kimennem pisilni. Vasárnap csináltam tesztet negatív lett, de lehet, hogy korai volt a 28. napon, és egyébként is délután teszteltem. Szerintetek? Utalhatnak ezek a jelek babára?
479. bkmonikaa (válaszként erre: 478. - Zoi20)
2013. okt. 29. 23:16
Szia. Na mit mondott az orvos? Drukkolok! :D
478. zoi20 (válaszként erre: 473. - Bkmonikaa)
2013. okt. 29. 07:34
Hát nem mertem tesztet csinálni majd este megyek orvoshoz ha addig nem jön meg. Nem tudom h számít e valamit az h sokszor úgy érzem ,, mindjárt meg jön "
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook