Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » EXTRÉM túlsúlytól megszabadulni vágyók fórum

EXTRÉM túlsúlytól megszabadulni vágyók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 6. 22:49
Sziasztok,ma van leveskuram otodik napja, meg mindig birom,igaz ehes vagyok, de, ha eszembe jut a leves kicsit kevesbe vagyok farkas ehes. Tudom,hogy a viz megy lefele,de azzal is konnyebb vagyok es konnyebb lesz a mozgas. Meg nem kezdtem el ujra sportolni,az a kovetkezo het terve. Vagyis elkezdtem kerteszkedni,friss levego es egy kis munka. A kapalas alig megy,hamar kifulladok. Remelem oszre belejovok. Segit a dietaban,hogy rossz passzban voltam mostanaban akivel lehetett ossze is vesztem igy nem kell vedegeknek foznom es vendegsgbe mennem. Az elejen kicsit szokatlan volt de mar kezdem megszokni a nyugalmas hetvegeket. Igy a kaposzta levesem mellol nincs mi elcsabitson. Azert kicsit hianyoznak a kerti partyk,de mejd csak megleszek nelkule. A sulyom most jobban izgat mi lesz a heti merlegeles eredmenye, meglatjuk csutortok reggel.
847. Channa* (válaszként erre: 841. - Spinneli)
2016. jún. 6. 16:15

Akkor jó!

Az alacsony T-s értékek akadályozhatják a fogyást.


Akkor ne add fel! Ez jó kezdet!

846. Channa* (válaszként erre: 842. - Spinneli)
2016. jún. 6. 16:12
Én is ezt a gyógyszert és ennyit szedek, és sosem volt hasmenésem tőle.
845. gbabi50 (válaszként erre: 842. - Spinneli)
2016. jún. 6. 15:12
Szerencsemre nincsen, eves utan veszem be.
844. 12d083b51b (válaszként erre: 843. - Mezei Virág)
2016. jún. 6. 14:45

Én is!

Csak nekem a tizede is elegendő 1 napra!

Mármint a lábaimnak!

843. Mezei Virág (válaszként erre: 840. - 12d083b51b)
2016. jún. 6. 14:36

Szép és hasznos is!

Én is szeretek sokat gyalogolni.

842. spinneli (válaszként erre: 839. - Gbabi50)
2016. jún. 6. 14:34

Nincs hasmenésed a gyógyszertől?


Én is kérnék mégegy labort a helyedben.

841. spinneli (válaszként erre: 837. - Channa*)
2016. jún. 6. 14:33

Most megyek endokrinológushoz, sajnos a súly is makacsul ragaszkodik, csigalassan megy le, pedig jól eszem, mostmár rendszeresen tornázom is, mégsem megy lejjebb, plusz tökszarul vagyok állandóan.

(mármint fáradtság,hipózás, emg amit korábban írtam.)


Vicces az egész, mert lelkileg meg szerintem most kezelem a legjobban ezt a fogyás, testkép dolgot, és nem esem kétségbe ha 2 nap latt nem fogyok 20 kilót, sőt igyekszem így is jól érezni magam a bőrömbe, de hogy február közepe óta összesen 2 kilót fogytam normál, egészséges étrend és mozgás mellett azt azért kicsit túlzásnak találom.

840. 12d083b51b (válaszként erre: 838. - Mezei Virág)
2016. jún. 6. 14:22

Vissza számoltam:

- 1 év alatt (= 52 hét): 5800 km

- 1 hét alatt 111 km

- 1 nap (átlag!) 15-16 km!!! Szép teljesítmény!

839. gbabi50
2016. jún. 6. 14:22
Merckrorfmin 500mg egyet reggel egyet este.Nem tudok mit csinálni,már 115 kg lettem pedig amikor ide írtam 114 voltam és próbáltam odafigyelni és nem hogy le hanem felfele ment a súlyom.A TSH 0,24,valamivel kevesebb mint az alsó határ,lánykám mondta kérjek egy újabb labort de még nem mertem,lehet hogy elmegyek maszekba .Most főztem egy fini zöldséglevest egy kis cs.mellel ,most kanalazom aztán irány a munka.
2016. jún. 6. 14:06

:)

Így is lehet!

[link]

837. Channa* (válaszként erre: 835. - Spinneli)
2016. jún. 6. 14:03

Meg kellene nézetni a többi értéket is.

Ez gondolom TSH, de ez önmagában nem elég, jó lenne tudni a T3 és T43 értékeket is.

836. Channa* (válaszként erre: 833. - Gbabi50)
2016. jún. 6. 14:02

Szia!

Ügyes vagy!

És mennyi és milyenm gyógyszert szedsz?

Nekem sem dagad annyira a lábam, amióta szedem a gyógyszert.:)

835. spinneli (válaszként erre: 833. - Gbabi50)
2016. jún. 6. 10:29

Ügyes vagy, jó, hogy kiváltottad, remélem segít-én most tervezem, hogy elmegyek egy 3 pontos IR vizsgálatra, mert gyakran hipózom, és több ir gyanús tünetem is van.

A pajzsmirigyem határértéken van 3,8 körül, de erre még nem feltétlen szeretnék gyógyszert szedni.

834. spinneli (válaszként erre: 831. - Helena66)
2016. jún. 6. 10:27

Hogy bírod a káposztaleves kúrát?


Szerintem ezzel a víz mgy le elsősorban, aztán lehet fokozatosan menni a szilárd, egészséges kaja felé.


A derékfájdalmakra nekem a kímélő torna is sokat segít.

833. gbabi50
2016. jún. 6. 09:56
Szép napot kedves fórumozok! Örömmel látom hogy még él a fórum,szégyenlem hogy sokáig be sem néztem de mentségemre szolgál hogy ablak csere volt a házban ,most heverem ki a fáradalmakat,na meg azon túl is sok munkám volt és fogyás ügyben sem tudtam semmi jót mondani.Most elmondom hogy milyen lépést tettem,azt hiszem Channa írta hogy nem ment a fogyás az IR miatt,,hát én is elmentem a dokihoz és kiírattam a gyógyszert amit régen már kiírt a diabetesz orvos és elkezdtem szedni,nagyon jó hatással van olyan szempontból hogy már nem vizesedek annyira mint előtte ,már ott tartottam hogy a vízhajtó sem sokáig használt mert hamar visszajött a víz vagy volt hogy nem is hajtotta ki belőlem emiatt nagyon fájtak a térdeim,na most ez javult és 3kg víz is távozott vízhajtó nélkül,remélem majd apadni fog a súlyom is és majd zsírt is veszíttek nem csak vizet,de már az is öröm hogy lefelé is megy már valami mert hiába tartottam a diétát inkább felfele mentek a kilók .A cukrom nem volt nagyon magas,csak 6,4,de ez úgy hogy nem ettem semmi gabonát,krumplit,tejterméket,cukros dolgot,kivéve a gyümölcs de abból is inkább a kevésbé cukrosakat ettem. Régebben amikor kiírták a gyógyszert nem szedtem mert bekeményítettem a diétával és szépen helyre hoztam a dolgot,de most decemberben nagyon sok volt a munkám,nem tudom mi történt de olyan hirtelen kezdtem gyarapodni és vizesedni hogy rossz volt rám nézni,nem tudtam hová tenni mert a sok munka mellet még enni is alig volt időm,igaz hogy egy kis bűnözés is volt,de azt hittem hogy a sok munka és kevés alvás miatt van és majd ha pihenek helyre jön minden de sajna nem így lett ,ezért döntöttem úgy hogy segítséget veszek igénybe,lehet hogy jól döntöttem,majd meglátom.
832. Channa* (válaszként erre: 831. - Helena66)
2016. jún. 4. 20:52
Derék tornát kell végezni! Fekvős gyakorlatok, így nem terhelik a derekat, csak erősítik a gerinc melletti izmokat..
2016. jún. 4. 18:01
Igen tudom de annyira faj a derekam 100 folott,hogy ezert dontottem igy es csak remelni tudom,hogy tenyleg gyorsan lemegy ez a majdnem hat kilo. A derekam mindig pontosan jelzi a szazat de nagyon sokszor megis eszem es szepen felzabalom magam meg tobbre. Mos sajna mar a labam is zsibbad azert ez a nagy sietseg
830. Channa* (válaszként erre: 829. - Helena66)
2016. jún. 4. 13:21

Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen kúrák nem érnek semmit és még egészségtelenek is.


Jobb lenne, ha nem ennek a végén kezdenél egészségesen étkezni, hanem már most. Ha nagyon éhes vagy, akkor nem jó a diétád....

2016. jún. 4. 10:15

Sziasztok, még mindig majdnem 106 kiló vagyok. Két napja elkezdtem a káposzta leeves kúrát, a célom vele az,hogy elérjem a 99,9 kilót. akkor átváltok egészséges életmódra. Nem könnyű számomra ez a kúra ma van a harmadik napom és baromira éhes vagyok. Az viszont tök jó,hogy baromi sok vizet veszítettem, a bokámon nagyon látszik, pedig tömöm magamba vizet és a gyógyteákat,hogy pótoljam,amit a káposzta kihajt.

Mai menü a leves, és gyümölcs, meg zöldség. A gyümölcsöt délelőttre teszem azokon a napokon,amikor megengedi. Szerencsére ma eperdzsem befőzést tervezek,így legalább ehetek az eperből.

828. Channa* (válaszként erre: 827. - Spinneli)
2016. jún. 4. 07:08

Nem tudom, hogy hova tűntek a többiek, én itt vagyok:D

Most megint lement az, ami feljött. Jó lenne már, ha még lejjebb menne a súlyom, de annyit stresszelek mostanában...

Gondolom ezért nehezebb....

2016. jún. 3. 08:27

Utolsó mohikánként én továbbra is várom azokat, akik jelentős súlyfeleslegtől szeretnének megszabadulni.

:)


Írjatok.

826. spinneli (válaszként erre: 825. - Channa*)
2016. máj. 22. 13:31

Nem, nem kapok, max tünetileg szedek puffadásgátlót, hasfogót stb. jövő hét szerdán emgyek gasztroenterológushoz.


Ezt IR-es doki mondta, vagy háziorvos?

Én nem vagyok IR-es csak azt tudom, hogy minden ismerősömnek ezt az étkezést javasolták...amúgy centibe méred magad, mert lehet inkább az a mérvadó, mint a kiló, pláne, hogy sokat mozogsz az izom nehezebb, mint a zsír.

:)

825. Channa* (válaszként erre: 824. - Spinneli)
2016. máj. 21. 16:23

Ez a bélprobléma nem túl jó. Erre valóban oda kell figyelni! Gyógyszert kapsz rá?


Még kb. 3-5 kg-ot.


Sajnos képtelen vagyok 5x enni naponta. A 3 is sok. Egyébként a dokim azt mondta, hogy elég egyszer enni naponta.....

824. spinneli (válaszként erre: 823. - Channa*)
2016. máj. 21. 16:03

Nem, 10 éve vannak bélgyulladáshoz hasonló tüneteim, sok mindent próbáltam tünetileg, de semmi sem használt, igazából moat rúgtam seggbe magamat, hogy komolyabban foglalkozzak vele, ha nem akarok komolyabb, vagy vmi végletes bajt magamnak.


Hány kilót szeretnél még fogyni?


Szerintem a stagnálásban nagy szerepe lehet az IR-ednek-azok az IR-esek akiket én ismerek úgy tudtak csak fogyni gyógyszer meleltt is, ha nagyon komolyna betartották a napi 5x étkezést a lassú és gyors felszívódású cH-k arányát...

823. Channa* (válaszként erre: 821. - Spinneli)
2016. máj. 21. 15:54

Milyen gyomor bajaid vannak? Valami vírus?

Én hiába mozgok rendszeresen és nem keveset, meg alapból is elég pörgős vagyok. A súlyom egy helyben toporog.

Már nincs ötletem, hogy mit csináljak....

822. spinneli (válaszként erre: 819. - Channa*)
2016. máj. 21. 15:42

30 km az igen-én 5-nek is örltem a múltkor.

:)


Találtma most egy térd kímélő tornát, délutn azt nyomom le.


Itt van, hátha másnak is megtetszik:

[link]

821. spinneli (válaszként erre: 820. - Channa*)
2016. máj. 21. 15:41
Én is stagnálok, de ez legalább motivációt adott a rendszeres tornához, meg most gyomor bajaim miatt igyekszem átállni a minimális tejtermék fogyasztásra, remélem az is segít.
820. Channa* (válaszként erre: 818. - Spinneli)
2016. máj. 21. 15:27
És te, hogy állsz?
819. Channa*
2016. máj. 21. 15:27

Hát én itt vagyok:D

Stagnálok még mindig. Remélem most a bicaj szezon megint beindítja a fogyimat.

68 kg vagyok.


Ma már voltunk tekerni úgy 30 km-t és még megyünk ugyan ennyire:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook