Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a II.női Klinikán szültek vagy szülni fognak fórum

Akik a II.női Klinikán szültek vagy szülni fognak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5821. telifánt
2017. szept. 12. 13:55

Én azoktól kérdeznék akik most szültek.

Az anyakönyvezéshez meg a lakcím és tajkártya "igényléshez" milyen dokumentumokat kell bevinni a kórházba. (régen a felvételi irodában megcsinálták az igénylést és postán minden megérkezett) Illetve kell igazolást kérni az anyakönyvi hivatalból arról hogy házasok vagyunk, vagy az már elektronikusan megy nekik?

5820. telifánt (válaszként erre: 5814. - Vikkidoll)
2017. szept. 12. 13:52

Szia!

Én nála szültem a lányomat 3 éve. A fogadott orvosom nem volt épp elérhető, ő volt az ügyeletes (3x kerültem szülőszobára, mind 3x ő volt az ügyeletes doki.) Mindig nagyon kedves és figyelmes volt. A szülésnél pontos infókat adott, gátmetszést csinált, azt is szépen varrta össze. Aztán mikor idén januárban találkoztam vele újra tudta hogy nála szültem, és mikor elmondtam a szüléstörténetemet tudta ki vagyok. (nem volt probléma mentes a dolog, de az a baba "hibájából" történt mert belekakilt a magzatvízbe.

5819. Magni1 (válaszként erre: 5818. - Vikkidoll)
2017. szept. 7. 17:13

Én nem hallottam,h császár mániásak lennének.

Inkább a sote 1ről hallottam rossz véleményeket.

Egyébként tényleg gyertek a fb csoportba, ott nagyon sok hasznos info / vélemény van a kórházról is, dokikról, szülésznőkről...

5818. Vikkidoll (válaszként erre: 5817. - Csdia)
2017. szept. 7. 12:22

Szia! Nekem is barátnőm ajánlotta. Egy nagyon kedves, alapos doktornőt ismertem meg benne. Nagyon fiatal még, ez szerintem előny is sokszor, nagyon segítőkész, olykor még a buksidat is megsimogatja, ha arra van szükséged.

Én egy miatt félek. Azt hallottam, hogy a SOTE nagyon császárközpontú, mert mindig mindneki rohan és nincs idő. Viszont én úgy gondolom, hogy ő olyan orvos, akivel meg fogom tudni beszélni, hogy én természetesen szeretnék, háborítatlanul, mindenféle oxi, repesztés meg akármi nélkül. Persze nyilván ember tervez, meglátjuk, sikerül-e.

Mi márciusban keztük a baba projektet, májusban már terhes voltam, de sajnos 11. heti vizsgálaton derült ki, hogy most ő nem szeretett volna maradni, és júliusben meg kellett műteni. Nagyon nehezen viseltem, de Dorina tök szuper volt utána, megnyugtatott, hogy ez sajnos sokszor előfordul és legközelebb semmi baj nem lesz. Azóta már meg is jött egyszer, jövő hétre várom a második mensit és utána szabad utat is kaptunk Dorinától. Remélem, most is gyorsan jön babó és marad is ezúttal. <3

Szumma szummárum, menj csak hozzá! Madách téren rendel (Deák térnél) magán.

5817. csdia (válaszként erre: 5814. - Vikkidoll)
2017. szept. 6. 15:47
Szia Vikkidoll. Hogyan tudtad őt választani? Én is szívesen járnék hozzá, főleg, hogy babát tervezünk és mindenképp a SOTE-n akarok majd szülni. Nem sokat olvastam Dr. Supák Dorináról, talán csak 1-2 véleményt, de azok pozitívak voltak. Ha neked is lesz vele tapasztalatod, várom sok szeretettel. :)
5816. Vikkidoll (válaszként erre: 5815. - Magni1)
2017. szept. 6. 11:17
Szuper, köszönöm a megerősítést és választ!
5815. Magni1 (válaszként erre: 5814. - Vikkidoll)
2017. aug. 31. 20:05

Én tuti nem szülnék magán kórházban 500 ezer ftért.

Ha baj van a babával v előbb jön, egyből viszik olyan kórházba, ahol van pic, akkor nem láthatod 3 napig.

ha veled van komplikáció, téged visznek...


Sote2 a legjobb kórh@z ma Magyarországon, mindenki csuda empatikus és rendes volt (nekem 2 műtétem volt ott), ott fogok szülni is novemberben.

Vannak 2 és 1 ágyas szobák is.

5814. Vikkidoll
2017. aug. 31. 18:01

Sziasztok!


Egészen idáig egy olyan doktornőhöz jártam nőgyógyáasztra, aki csak magánkórházban vezet le szüléseket. Viszont a váltás mellett dönöttem egyéb okokból.

Dr. Supák Dorina a választottam, aki a SOTE 2. számú klinikán van. Valaki ismeri? Tapasztalat?

Valamint kicsit elbizonytalanodtam, hogy ő csak itt vezet le szülést, mert mindig is magánkórházba szerettem volna szülni kényelmi okokból.Pont azért, hogy ne legyünk egy teremben ötszázan, ne 500 emberre jusson egy folyosó végi sorzuhanyzó...stb.

A SOTE ebből a szempontból milyen? Soha nem voltam ott. Hány ágyasak a kórtermek? Mosdók?

Ott nincs véletlen fizetős VIP szoba? Tényleg jobb ilyenkor azért, ha az ember tud utána pihenni, babó benn tud vele végig lenni, családjával tud lenni az ember és társai.

Nagyon köszönöm a tapasztalatok megosztását.

5813. Klari3
2017. júl. 24. 18:35
Én nem ismerem.
2017. júl. 22. 20:24
Sziasztok! Pethő drnőről kinek mi a véleménye?
5811. Bogyó0225 (válaszként erre: 5810. - Cukianyu92)
2017. júl. 5. 08:57

Szia!


Persze végig nem is kell ott lennie, de amikor szükség volt rá, akkor ott volt... ez azért megnyugtató! :-D

Köszönjük szépen, kitartunk. Remélem az idő is marad még ilyen egy kicsit, az a nagyon nagy meleg nem hiányzik annyira....

A pici neve úgy fest, hogy Zalán lesz! Ez volt a legelső gondolat, amikor megtudtuk, hogy pocakos vagyok és ebben nagy az egyet értés is, tetszik mindkettőnknek. Szerintem ezen már nem is fogunk változtatni!


Ti jól vagytok, minden rendben?


Puszi :-)

5810. cukianyu92 (válaszként erre: 5807. - Bogyó0225)
2017. júl. 3. 14:48

Szia 😊

Nem volt végig ott a szülésnél,de ne is volt rá igazából szükség,de amikor tényleg szükség volt rá,ott volt.

Mindig jött ugye nézte hol tart a szülés,szóval készenlétben volt. Igen, mostár lassan 2 hónapos Zsófi baba.

Pici fiúnak mi lesz a neve?

Kitartást Nektek,és csak így tovább.

Puszi 😊

5809. dólamar (válaszként erre: 5808. - Magni1)
2017. jún. 29. 18:02
Magni a faces csoportba gyere!
5808. Magni1
2017. jún. 29. 08:33

Sziasztok! Először is gratulálok a bébikhez :)

Én is a sote2n szeretnék szülni Tömösváry doktornál.

Esetleg tudjátok, hogy hogy lehet szülésznőt fogadni, esetleg ajánlani, ill lesz-e mostanság szülés felkészítő? Köszi előre is :)

5807. Bogyó0225 (válaszként erre: 5806. - Cukianyu92)
2017. jún. 14. 10:53

Szia!


Jujjjj de nagyon jó, igazán nagyon örülök! Már több mint egy hónapja, igazi nagy lány már! Biztosan nagyon gyönyörűséges is! :-D

Köszi én is jól vagyok, minden oké, már a 18. héten tartunk mi is... néha még most is felfoghatatlan és hihetetlen, de annál nagyobb a boldogság! Sőt most már biztos, hogy kisfiú! Egyébként nálunk is maradt Bánhidy a doki, november közepére vagyunk kiírva. Egyébként én is egyre jobban csípem, páratlan humora van az egyszer biztos! :-)

Végig ott volt nálad a szülésnél?


Vigyázzatok magatokra és ha van időd Zsófi mellől írni, azt szívesen veszem!


Puszi

2017. jún. 13. 14:03

Szia Bogyó0225!

Jól vagyunk,május 12-én megszetett Zsófink,2óra 15 perc alatt,szintén problémamentes szülés,születés volt. Ismét nem csalódtam Bánhidy dr. Úrban és csapatában. Ha szülnék még,Továbbra is vele,nála.

Volt egy olyan pillanat a szülésben ,mikor majdnem elájultam,úgy éreztem,de ő ott volt,határozott volt,tartotta bennem a lelket.

Teljes mértékben rábíztam magam.

És ti,Továbbra is jól vagytok?

Puszi

5805. Bogyó0225 (válaszként erre: 5804. - Cukianyu92)
2017. máj. 22. 08:37

Szia cukianyu92!


Köszönöm szépen jól vagyok, már a 14+3 hétnél járunk!!!! :-) El sem hiszem, eddig sosem jutottunk még el... és nagyon jól is érzem magam, szépen kezd gömbölyödni a pocakom is. Szóval határtalan a boldogságág, nagyon örülünk a férjemmel együtt.

Végül Bánhidy mellett döntöttünk, tényleg jó fej. Meg kell szokni, hogy valóban nem egy parázós és paráztató doki és még ha úgy is tűnik, hogy olyan könnyedén kezeli a dolgokat azért szakmailag tuti ott van.


Na én ti, hogy vagytok? Megszületett már a pici?

5804. cukianyu92 (válaszként erre: 5796. - Bogyó0225)
2017. máj. 21. 20:31

Szia Bogyó0225.

Hogy vagytok?

5803. Klari3
2017. máj. 10. 16:33
Én oda mentem az első vizsgálatra. Reggel mentem, sokat kellett várni. Bejelentkeztem, név szerint szólítottak. 12-ig volt ott a doki. Terhesgondozásra magánba jártam, de az uh-kra mindig a klinikára mentem.
5802. femonika
2017. máj. 8. 10:06
Sziasztok!A nőgyógyászati ambulancia 0-24?Vagy mikor rendelnek?Esetleg, valaki jár oda terhesgondozásra?Ha igen, ez kb hogyan zajlik?Köszönöm!;)
5801. Jenettke (válaszként erre: 5800. - Ruttkay Nikoletta)
2017. ápr. 10. 08:24

Szia , nekem van egy nagyon jo orvosom aki a sote 2.n szüleszt de magánba a vizsgálatokra a corvin negyedhez járunk hozzá , én ugy tudom nem kér pénzt a szülésért , nekem is egy barátnöm ajánlotta aki már két gyereket szült nála.

Dr. Szabó Andreának hívják . Ha érdekel irj privátba és megirom a többit

2017. ápr. 6. 13:54

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Valaki tud orvost ajánlani úgy hogy augusztus elején ne legyen szabin?

Szükségem lenne az elérhetőségére és, hogy mennyiért vállalja a gondozást és szülést!


Előre is köszönöm a válaszokat!

5799. cukianyu92 (válaszként erre: 5796. - Bogyó0225)
2017. ápr. 1. 08:16

Bő egy hónap.

Persze hogy kérdezhetsz. Ha tudok szívesen segítek,adok tanácsokat. 😊

5798. cukianyu92 (válaszként erre: 5796. - Bogyó0225)
2017. ápr. 1. 08:14

Nah drukkolok nagyon. Az tuti,hogy néha rámenősnek kell lenni a papírokkal kapcsolatban,de tudja mit miért mond. Én is izgultam a terhesség elején,mert mikor 3 hetes várandós voltam leestem a lóról. Hála Istennek nem lett baj. 😊 Rendes volt,mindig kérdezte,hogy van a karom(el volt törve)2 gyerek és egy magzat mellett nem volt egyszerű.

Kislány lesz,nő egy hónap még jelen állás szerint 😊

5797. enccc
2017. márc. 30. 14:52
sziasztok! Facebookon van egy csoport "SOTE II. női klinikán szültem/szülök". A csoport nagyon aktív, több mint 1100 tagja van már. Bánhidy és Sobel dr.-ról is több ember írta már le a tapasztalatát! :)
5796. Bogyó0225 (válaszként erre: 5788. - Cukianyu92)
2017. márc. 30. 08:22
Bocsánat, annyira el vagyok foglalva a saját dolgommal, hogy azt még meg sem kérdeztem, hogy te hogy vagy? Sok nincs már hátra... kisfiú vagy kislány lesz?
5795. Bogyó0225 (válaszként erre: 5793. - Cukianyu92)
2017. márc. 30. 08:20

Az első találkozás pozitív volt. Kedves volt, mosolygott végig és biztatott minket, hogy reméljük nem lesz probléma, pozitívan és bizakodással gondoljunk a jövőre, a múltat felejtsük el. Azok régi elmúlt terhességek, most csak erre fókuszáljunk és, hogy ezt tudatosítsuk fejben is! ;-)

Ami így utólag visszagondolva kicsit furi volt, hogy nagyon nem nézegette a papírjainkat, végig hallgatott, felsoroltam neki, hogy a kivizsgálások során mik derült ki, milyen gyógyszereket szedek most, stb... Nagyon nem pörgött rá egyik részére sem, helyette meg ultrahangozott és első körben mondta is, hogy a múlt most még nem érdeki őt, lássuk mit lát...

Magamban arra a döntésre jutottam, hogy nyilván azért is mondta ezt és így, mert ugye meg akart bizonyosodni a terhességről, ami ott volt! :-) viszont szívhangunk még nem volt... (4-5 hetes terhességről volt szó akkor!) Így visszarendelt 2 hét múlvára, akkor már kellene szívhangnak lennie. Én magam is tudom, hogy a színhang még a nagy mérföldkő, hisz onnantól beszélhetünk élő magzatról... így azt a vizsgálatot nagyon várom már és szerintem ott fog eldőlni az is, hogy hogyan reagál a doki, mit fog javasolni, és hát végül is onnan indul a terhesgondozási folyamat...

Nagyon bízom benne, hogy vele egymásra találtunk és ő lesz az a doki, akiben feltétel nélkül megbízom, mert szerintem az a legfontosabb!


Ha bármi eszembe jutna még, akkor kérdez(het)ek?! ;-)

5794. cukianyu92 (válaszként erre: 5793. - Cukianyu92)
2017. márc. 29. 19:19
Szóval ő nem csak rávágta,hogy meddő anyum, hanem utána járt,hogy miért nem jön össze a baba.
5793. cukianyu92 (válaszként erre: 5791. - Bogyó0225)
2017. márc. 29. 19:15

Kedves Bogyó0225

Remélem nem lesz veled sem bunkó a doki. Hogy reagált,mikor mondtad,hogy milyen problémák vannak❔

Amúgy hallottam róla én is hideget/meleget,a saját tapasztalataim alapján viszont csakis jót mondhatok. Azt tudom,hogy nagyon elfoglalt,nem csak szülész/nőgyógyászként dolgozik,de úgy érzem,ettől Függetlenül teljes profizmussal csinálja. Nálunk kb.a család összes női tagja hozzá jár. Amúgy annak idején anyumnak azt mondták,hogy utánam nem lehet gyereke,elment B.dokihoz és lett még 2 húgom. Neki is voltak problémái. Nyugodtan kérdezz bármit,ha felvetődik benned valami😊

5792. Oles14
2017. márc. 29. 12:38

Sziasztok! Nekem is segítenétek Sobel doktor úrral kapcsolatban. Mi a véleményetek róla??

Nagyon köszönöm ha valaki ír!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook