Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? fórum

80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
12. ÉdesMézes* (válaszként erre: 7. - Sziszi-szöszi)
2016. ápr. 30. 10:55

Akkor igazán sorstársak vagyunk! :) Nálunk még csak szopizik.

Szülés alatt +8 kg jött fel, ez azonnal le is ment, mire hazaértünk, de azóta is itt stagnál. Mondjuk azt vettem észre attól is függ, hogy mit mutat a mérleg, cicizett-e előtte a picúr vagy sem. Rubint Rékát tervezem én is, és Tiffany Rothetot. De nekem még hátra van a hat hetes kontroll, azt megvárom vele. Bár utána sem tudom, hogy fogom kivitelezni három kicsi mellett a mozgást. :) De valahogy majd csak... ;)

2016. ápr. 29. 15:28
Sziasztok! Én 176 cm vagyok és 82 kg! Egy másfél év alatt jött rám 10 kg, attól szeretnék megszabadulni minimum ! Súlyzos edzést csinálok, és centikben kisebb vagyok, a testtömegem változatlan! De a tükörkép a lényeg! Amúgy nekem is három gyerekem van! :)
2016. ápr. 29. 14:34

Most 9 hónapos a babám, és nem egy könnyű eset. Nagyon aktív éjjel-nappal, de a nehezén már túl vagyunk. A szülés óta 4 kg-ot fogytam, de nem tettem érte semmit. Kb. 2 óránként szoptatok (éjjel is), és mást nem nagyon eszik, inkább csak kóstolgat.

5 éve kalóriaszámolással (1200 kcal, és 120g ch), és Rubint R. tornáival fogytam 12 kg-ot. Most is ezt szeretném...a számolással nincs is baj, de a Réka torna ilyen sok felesleggel még lehetetlen. Van ellipszis trénerem, amin 5-10 percet bírok ki. Több séta a babakocsival, esetleg futás. Ezek a terveim.

És ti?

9. Keller Szilvia (válaszként erre: 7. - Sziszi-szöszi)
2016. ápr. 29. 14:06
Éljenek az anyák, ha fogyózniuk is kell:) Milyen módszert választottál szoptatás mellett? Fura módon nekem szoptatáskor nem pörögtek lefelé a kilók, pedig nem volt extra étvágyam. Viszont mihelyt abbahagytam, száguldottak lefelé... a hormon nagy úr:)
8. Keller Szilvia (válaszként erre: 4. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 29. 14:03
gratula a gyerkőcökhöz:) Szoptatás alatt a testkontrollról hallottam, hogy jól tud működni. A végcél nekem is 63-65 (a 60ról már nem is álmodom), a 74 csak az első lépcsőfok, hogy legalább ne az elhízott tartományban legyek hivatalosan is... Még ez a 74 is olyan messzinek tűnik, de hajrá:)
2016. ápr. 29. 13:55
Én is csatlakoznék. 3 szülés után, 36 évesen, 167 cm-el, 83 kg-al indulnék. Célom, hogy 60 kg körül legyek, jól érezve magam a bőrömben. Ahogy ÉdesMézes, én is szoptatok. Hajrá mindenkinek!
6. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2016. ápr. 29. 13:53
Kérlek, ha lehet...Olvasd el a kérdést, és arra válaszolj!
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Keller Szilvia)
2016. ápr. 29. 12:17
Nem, és neked sem kellene.
4. ÉdesMézes* (válaszként erre: 3. - Keller Szilvia)
2016. ápr. 29. 11:53

Ez eddig a legtöbb. :)

Három gyerkőcöt szültem, kis korkülönbséggel. Volt pajzsmirigy problémám, a második születése után híztam fel ennyire. A harmadik születése után is ez a súly stagnál.

Én még csak most kezdtem. Kissé nehéz, mert szoptatok és egyenlőre nem mindent ehetek a zöldségek-gyümölcsök közül. De nem lehetetlen a dolog! :)


Nekem a végcél még messze van (60 kg). :)


Milyen módszerrel szabadultál meg az eddigi feleslegtől?

3. Keller Szilvia (válaszként erre: 2. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 29. 11:45
de jó, szia:) Voltál már több is, vagy innen indulsz? Mennyi a célod, mi a módszered? Én 42 éves vagyok, 90en felülről indultam, és hát néztem a BMI-ben, hogy 74 kg-osan lenne a normál tartományban, szóval első körben az a végcél, szörnyű érzés, hogy túlsúlyos a kategóriám... A szülésekkel híztam el, előtte 60 kg-os voltam mindig, nehéz megszokni a dagiságot, nem is szeretném:)
2. ÉdesMézes* (válaszként erre: 1. - Keller Szilvia)
2016. ápr. 29. 11:10
171 cm és 82 kg. :) Jöhetek? :)
2016. ápr. 29. 10:18
Sziasztok, fogyicsapatot keresek... Gondoltam, ha azonos a súly meg a cél, jobban tudnánk egymást támogatni. Persze várok bárkit, aki fogyózik és szívesen csatlakozna:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook