Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? fórum

80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. jún. 18. 09:24

Jelentem: visszaálltam étkezésben is az 1700 kcal/nap-ra.

Tornában jól esik az alakformálás is a kardió mellett. Eredetileg azt terveztem, hogy a kardió helyett fogom csinálni, de már nem tudok kardió nélkül élni.

Ma reggeli súlyom: 78 kg. 86 voltam és 56 leszek.


Én is nadrágban poshadok, mert utálom, amikor a combjaim összeérnek...valaki úgy mondta, hogy a nyári alak télen készül. Én leghamarabb karácsonyra leszek vékony. De legalább az vigasztal, hogy ez az UTOLSÓ ducis nyár. Csak rajtunk áll.


Szilvi! Erre szokták mondani, hogy mindenkinek meg kell keresnie a saját fogyi-módszerét, mert különbözünk, és nem jön be mindenkinek ugyanaz. Örülök, hogy megtaláltad a tiedet! Jó lesz ez!

2016. jún. 18. 07:59
ja, és nagyon sokat okosodtam egy könyvből (nem fogyis, hanem orvosi), úgyhogy ajánlom mindenkinek a fogyihoz, hogy a reggeljét zsírral/olajjal/3 tojással kezdje, mert ez kinyitja az epevezetéket, és sokkal hatékonyabb lesz az emésztésed, tápanyagfeldolgozásod, következésképpen fogyásod. Arról nem is beszélve, hogy a reggeli zsírfelvétel után jóllakott vagy sokág+én az édeset se kívánom, ami pedig nagy szó
2016. jún. 18. 07:55
sziasztok, vagyok már, vagyok... Módszert váltottam, tejmentes étrendet követek, ergo zsíroskenyérrel fogyizok:) És bakker, működik. Sok nyűgöt okozhatott nekem a tej (pedig laktózmenteset ittam, igaz, sajtot, túrót stb. ettem simát), mert gyönyörűen megy lefelé a hasam. Gáz, mert kvázi vega vagyok, alig eszek húst, imádom(tam) a tejtermékeket. De majd helyettesítem őket, most csináltam rizstejet, fini:) Szóval fogyok, holott zsíros kenyéren élek hagymával, paradicsommal. De még sok van hátra a célig (81-ről kb.65-re, 16 kg minimum még van rajtam), úgyhogy itt fogok lüktetni egy jó ideig:)
129. MolnarE
2016. jún. 16. 20:03

Anita, nagyon ugyes vagy, gratulalok! Wow,nem semmi, 20 kilo! :) En 10-zel is kiegyeznek. Betsabe (bocsi nincs ekezetem), az 1-2 kg ide-oda ugralas nem szamit, az valoszinuleg viz. Gratulalok az eddigi eredmenyedhez, joggal lehet buszke. Regen nekem is volt elliptikus trenerem, de en fel ora utan leajultam rola. Aztan szegeny porosodott a sarokban, vegul a ferjem eltuntette. Most meg milyen jo lenne...

En ma bunoztem, mert jol kiakasztottak. Aztan mindig megbanom persze. Most is itt ulok es lelkiismeret furdalasom van. Itt a nyar es poshadhatok nadragban, tiszta hulye vagyok.

2016. jún. 16. 17:16
Aug 19-én esküvőre hívtak. Kár, hogy addig nem tudom mind a 30 kilómat lefogyni, de remélem a fele sikerül.
2016. jún. 16. 17:15

Sziasztok újak, és régiek! Mindenki jöhet sikerrel, kudarccal, jó és rossz napokkal. Itt őszinték vagyunk, és segítjük egymást.

Anita! Lenyűgöző gyorsasággal haladsz! Gratula!

Nekem sajnos 6 nap elcsúszott a fiam ballagása miatt...de mától nem csak szeretnék ügyes lenni, hanem az is vagyok! Reggeltől eddig 1100 kcal-t ettem, így még 600-at ehetek ma. Megyek tornázni, ha hagy a 10 hónapos bébim :-)

2016. jún. 16. 07:34

Sziasztok.Még itt vagyok :)Én szivesen olvasom az új tagok tapasztalatait, módszereit :)Mióta írta nekem Betsabé a kalóriaszámolást nem hagyott nyugodni, nem hittem benne, de nemtudom hogy ettől vagy a hooditól vagy a kettőtől egyszerre de mennek le a kilók, 1500 kalóriát eszek Naponta vagy kevesebbet és még mindig nem tornázom és úgy vásárolok h Mindennek megnézem a kalóriaértékét,nem eszem kenyeret,péksütit, süteményt csak jégkrémet vagy fagyit de olyat ami max 200 kcal egy adag, a mérésem tovább motivál

Májusban kezdtem mai mérésem:

Súly:74kg(-7.8 kg)

Mell:99cm(-3cm)

Csípő:104cm(-6cm)

Derék:87cm(-12cm)

Kar:32cm(-2cm)

Comb:63cm(-3cm)

Egy hónap alatt egész jó, eleinte sokat tornáztam a bőröm nem lötyög. Február 26-án szültem 94 kilóval most 74 vagyok.-20 kg :) a hasam lement pedig óriási volt, még egy pici van a vágás mentén mert császároztak de azt majd letornázom már csak 10 kilót kell fogynom amit alig várok hogy lemenjen, ha elhatározod sikerülni fog, nekem sikerült.

125. MolnarE
2016. jún. 15. 20:18
En sajat modszerem alapjan fogyozok, ez mar bejott parszor. Mindent eszek (kiveve edesseget) csak keveset. :) En szoptatas alatt nem tudtam fogyni, sot jott ram, mert ha nem ettem, nem volt tej. De aztan magatol eltuntek a plusz kilok. Ez meg azelott volt, mielott az antidepresszans megkavarta a szervezetem. :/
124. MolnarE
2016. jún. 15. 19:59
Sziasztok! En 42 eves vagyok, 172 centi es tobb mint 80 kg-rol indultam (voltam 90 is). Most nem tudom mennyi vagyok, mert nem merek merlegre allni, de a ruhaim egyre nagyobbak. Ha belegondolok, hogy fenykoromban csak 60 kilo voltam... En nem a gyerekszulesektol hiztam el, hanem a fiam utan szules utani depresszioban szenvedtem es az antidepresszansok miatt 71 kg-rol 90-re hiztam. Lementem 75-re, majd egy ujabb gyogyszeres kezeles utan 80-ra felmentem. Azota szenvedek a tulsullyal. Sajnos az egeszsegemet is kikezdte, konkretan a porckorongom es az izuletemet tette tonkre. Remelem befogadtok, mert tarsasagban, sorstarsakkal jobb fogyozni. :) Erika
123. Kisritu
2016. jún. 15. 18:35
Sziasztok! Nem olvastam vissza az összes hozzaszolast, de szeretnék én is csatlakozni. Én 175 cm es 75 kg vagyok.Elhagytam a péksutiket, meg tej allergia miatt minden tejtermeket. Többet kellene mozognom....Johetek a csapatba?:)
2016. jún. 15. 16:37
Hogy vagytok? Nálam a torna megy, az étkezés még nem az igazi, vissza kell rázódnom.
2016. jún. 13. 14:37

Tartottam 4 nap szünetet(csüt-vas), nem számoltam, és csak 1x tornáztam. Ma újratöltve keményen folytatom! 79 kg vagyok,mint 5 napja.

Nálatok mi újság?

2016. jún. 9. 14:06

Ma reggel annyira vártam, hogy 78-ról elmozdulok 77-re, erre 79!

ÁÁÁ! Nem hiszem el! Biztos az izomlázas tornák kavartak be.

Jó, csinálom tovább, csak minek ugrálok a mérlegre, csak felidegesít.

2016. jún. 8. 16:14
Mondjuk énis ha mennék akkor is csak babaúszásra. Ott meg nem nagyon számít hogy nézek ki 😃 De jó neked h Ennyit tudsz sportolni, nekem csak egy súlyzóm van meg az összes Rubint Réka, csak azok nagyon durvák. Gratulálok a 10 évhez, mi csak egyévesek leszünk augusztusban 😃 ahogy haladsz a heti 1 kg biztos sikerülni fog :)
2016. jún. 8. 10:01

Fürdőruciról én se álmodozom. Szoktunk menni fürdőbe, de én mindig kint ülök a babával egy bő lenge ruhában, ami jól eltakar. Talán jövő nyáron már én is le merek vetkőzni. Most semmiképp.

Tegnap nekiálltam alakformáló dvd-knek.

Czani. Balázs hasburning 36 perc

Majd Rubin.Réka felsőtest 20 perc 30 dekás súllyal,

majd 45 perc kardió a tréneren.

Most vonszolom magam az izomláztól, de nem bánom. Jó lesz ez, kell a fittség is, nemcsak a soványság. Sőt azt se bánom ha a kilók helyett a centik mennek le gyorsabban. Ugye az izomnöveléssel a kilók felfelé mennek, a centik lefelé.

A centik, a ruhák, a tükör nekem fontosabbak, mint a mérleg.

9 hét múlva lesz a 10 éves házassági évfordulónk. Ott már csinibb szeretnék lenni. Talán elérem a 69-et, de jó lenne :-) Heti 1 kiló mínusszal sikerülhetne :-)

117. anita1325 (válaszként erre: 116. - Betsabé)
2016. jún. 7. 18:01
Gratulálok a sikeredhez, csak így tovább :) Régen énis minden héten sütöttem, de leszoktam róla, sütit egyáltalán nem eszek, csak 1-2 gombóc fagyit vagy update pudingot szerintem ez belefér, én naponta olyan 1300-1500 kalóriát eszem, de vmikor kevesebbet. Egészen jól mennek le a kilók egy hónap alatt lement 6 kg és átléptem 75 re, remélem hogy beindul a fogyás és nem áll meg egy időre. Egy kicsit kezdem nőiesebbnek érezni magam :) igaz tornázáshoz még nem tértem vissza majd sztem csak júliustól, azért augusztusban jó lenne elmenni strandolni, most még nemigen vennék fel fürdőrucit.
2016. jún. 6. 17:58

Sziasztok! Minden hétvégén sütök sütit a családnak...irtó nehéz megállni, hogy ne annyit egyek, amennyi jól esik, hanem max. kóstoljak. De hát miattam nem fogyizhat az egész család.

Ennek ellenére tartottam az 1700 kalóriát. Egyre jobban megy a kardió edzés az elliptikus tréneren. Ma 68 percet voltam fent, 15 km-et teljesítettem. Nagyon szeretem. Soha nem akarom abbahagyni. Én ma reggel 78 voltam. Visszanézve az elmúlt 3 hetet, kb. 6-8 naponta ugrik le 1 kiló. Ezt még szakemberek is jó tempónak tartják, és bőröm sem ráncos. Sőt, a picurt is tudom szoptatni, ami a legfontosabb nekem :-) De az, hogy már 8 kilót ledobtam, elmondhatatlan öröm, büszkeség, látványban is szebb...

2016. jún. 4. 18:13
sziasztok, itt vagyok már:) két hetes előnyaralást kaptam, irtó szuper volt... persze nem fogyiztam közben, de nem is ettem magam degeszre, 30 dekácskát szedtem magamra a mérleg szerint, az tök jó... a napi 1 kajálást megszoktam már nagyon, a nyaraláson is azt nyomtam, csak ugye lángossal, fagyival spékelve:) De visszatérve újra megszigorítom magam, még sok van a célig... 79 kg vagyok most, és hát 70nél előbb nem fogok jól kinézni... még akkor is marad majd rajtam, de az már nem olyan zavaró, azt majd szép lassan... csak legalább 70ig jussak már el.
114. Csipkerózsika (válaszként erre: 110. - Betsabé)
2016. jún. 4. 10:53
Jó érzés, hogy végre vállalhatóan nézek ki. De nyugi, nekem is van még 10 kg hátra a célig...
2016. jún. 3. 05:49
Én is ma értem el a felét a kitűzött "mennyiségnek". Jó érzés :-) 66,3-nál tartok és én is az 56 körülit tűztem ki célnak. Elég messzinek tűnik még. Az a gondom, hogy nincs fürdőruhám, de nem merek venni, mert ha még fogyok, az nagyon hülyén fog kinézni rajtam, ha lötyög, viszont addig miben legyek bármiféle vízparton?
112. anita1325 (válaszként erre: 111. - Betsabé)
2016. jún. 2. 20:35
Azt se bánnám ha több menne le, de szerintem 60 alá nem hiszem hogy letudok menni a 64-nek is örülnék. Elmentem venni magamnak nagyobb pólókat mert rosszul érzem magam testhezállóban, hát mondanom sem kell, hogy addig nem megyek többet vásárolni amígy el nem érem a célsúlyt, mert mindenben szarul néztem ki,el tudom képzelni, hogy nézhettem ki 94 kilósan 😁 De ne akarjunk mindent azonnal a szilveszteri bulifotókon már csinosak leszünk :)Kitartás :)
111. Betsabé (válaszként erre: 108. - Anita1325)
2016. jún. 2. 19:53
De jó neked, hogy már fele megvan! Én ma 78 kg voltam, de hol van még az áhított 56kg? Még 22 kiló zsírt kell elégetnem...
110. Betsabé (válaszként erre: 109. - Csipkerózsika)
2016. jún. 2. 19:51

Jó érzés lehet...nekem még sokat(legalább 10-et) kell leadnom, hogy a csinibb ruháimba beleférjek.


Sok sikert az új diétához!

2016. jún. 2. 17:46

Egy csomó ruha van, ami végre jó rám és a pasik is megnéznek, Hurrrrrááááá!!!!!! Csudijó!!!

Viszont még egy napot nem bírok ki csak gyümölcsön, úgyhogy átnyergelek egy sima szétválasztós diétára, a dr. Hay félére.

108. anita1325 (válaszként erre: 107. - Betsabé)
2016. jún. 1. 13:44
Köszönöm :) Igen, a hasamon volt a legtöbb felesleg, mosmár látom a vágásom lehajolás nélkül is 😁 Nagyon kíváncsi vagyok a mérésedre, de biztosan sok ment le mert megjegyezték. Ez a kalória számolás tényleg jó ötlet lehet, már arra rávettem magam hogy a reggelinél és a vacsinál számolom már csak az ebéd hiányzik, csak az bonyolultabb :) Nekem is 30 kg a cél, a fele már megvan. Innentől lesz nehezebb. Ma mértem magam majdnem átlendültem 76 ra, annyira boldog vagyok már ettől is.
2016. máj. 30. 17:09

Gratulálok Anita! Én a szülés utáni hónapokban 10 kilót híztam...szóval légy büszke arra, amit elértél! Valószínű a hasadon volt a legtöbb felesleg, azért fogytál onnan a legtöbbet.


Én karácsonyig 23 kilót szeretnék fogyni. Én most pénteken fogok mindent mérni, akkor lesz az első hónapfordulóm. Hétvégén 2-en is megkérdezték, hogy fogytam-e, mert úgy látják, igen! Mennyei boldogság! Igen, igen, igen! Megérte! Minden átizzadott edzés, minden elhagyott péksüti, minden ki nem bontott csoki, minden lemért kalória...van értelme küzdeni, és ez a lényeg! Eddig 7 kilót fogytam, és látják. Mennyire le fog esni az álluk, ha mind a 30 kilóm eltűnik.

2016. máj. 29. 08:50
Még azt kihagytam h 3 hónapja szültem 94 kg-val most 77.9 vagyok (-16 kg) és nem lógós a bőröm pedig nem sokat tornáztam. Már csak 14 kg-ot szeretnék leadni de nekem azis jó ha ez karácsonyra sikerül. :)
2016. máj. 29. 08:45

Sziasztok. Még énis itt vagyok, csak mostanában nincs sok időm. Én május 10.-én kezdtem hozzá(19. Nap)mai napi mérésem:

Súly: -4kg

Mell: -1cm

Csípő: -4cm

Derék: -10cm

Kar: -1cm

Comb: -2cm

Szerintem ezek elég jó eredmények, folytatom tovább keményen. A tornázást sajna egy időre abba kell hagynom, mert elkezdett fájni a császár hegem. Végre beleférek kényelmesen a nyári nadrágjaimba :) mondjuk azt még mindig nem értem hogy hogyan ment le derékból 10cm 😁

104. Betsabé (válaszként erre: 103. - Csipkerózsika)
2016. máj. 27. 22:41
Gyógyulj meg hamar. Betegen minden más, a fogyi is tilos.
2016. máj. 27. 17:16
Én beteg lettem közben, egy szusszanásnyi szünetet tartok és jövő héten folytatom. 86 kg vagyok. A tavalyelőtti 100-hoz képest ez rekord.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook