Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? fórum

80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
72. Moni.diet (válaszként erre: 67. - ÉdesMézes*)
2016. máj. 11. 10:36
Béres Alexandra jelentősen jobb, ő tényleg rendelkezik szaktudással, valamint valóban szakemberekkel dolgozik együtt. Azonban a sikeres fogyás egyik legfontosabb eleme az egyénre szabott étrend, ugyanis mindenkinek más az alapanyagcseréje, energiaigénye, stb.
2016. máj. 11. 09:23

Sziasztok :)

Centit szoktatok mérni? Ha igen, megtennétek, hogy leírjátok :) Kíváncsi vagyok és én is a 80-as kategória vagyok :D

70. ÉdesMézes* (válaszként erre: 69. - Jucika33)
2016. máj. 11. 07:40

A mai nap én is ez alapján indultam el. :)

A Currys sült pipicombok lesznek - ami szép ch szegény :) - köretet készítek csak külön magamnak.

69. jucika33 (válaszként erre: 68. - ÉdesMézes*)
2016. máj. 11. 07:37
Persze, próbálkozz nyugodtan :-) Baj nem lehet belőle, csak én nagyon drágállom. Egyébként én sem főzök külön magamnak. Max. egy zöldséget vízbe dobok és azt főzöm magamnak köretnek, de ugyanazt a húsfélét eszem hozzá, mint a többiek. Mondjuk én szeretem a sima vízben főtt, másnak ízetlen zöldséget, másoknak valószínűleg nem ízlik. Vagy a kisebbik gyerekem kajáját eszem, mert neki úgyis külön főzök, mert tejfehérje érzékeny.
68. ÉdesMézes* (válaszként erre: 66. - Jucika33)
2016. máj. 11. 06:24

Én mindenképp kiszeretném próbálni, legalábbis az első 3-4 hétben, míg kísérletezgetek. Nekem a saját menüm teljesen külön kellene főznöm, elég ötlettelen vagyok még, ráadásul a különböző lisztekkel meg diétás receptekkel nagyon mellé is lehet lőni. Nem szeretnék egy-egy bénázós nap közben éhen maradni. Három gyerkőc mellett, akik mindhárman három év alattiak és itthon vannak, nem olyan egyszerű plusz főzni egy teljesen külön menüt. A kis család meg közel sem fogyókúrásat eszik, még akkor sem, ha kevesebbet eszek belőle. A rakott tésztából akkor egyenesen madáradagot csipegethetnék. :)


Így meg megtapasztalhatnám mi ízlik, mi nem és a szerint - mert a legtöbb recept megtalálható fent - főzhetnék magamnak a későbbiekben. :)

67. ÉdesMézes* (válaszként erre: 65. - Moni.diet)
2016. máj. 11. 06:20

Értem.

És a Béres Alexandra féle? :)

A norbisat még nem számoltam át, de az Alexandrás menük - ami egész napra szól - kcal tartalma 1100-1400 között mozog, a szénhidrát pedig 90-110, naponta. Én úgy gondoltam az Update is így van felépítve, de akkor ezek szerint nem. :(

2016. máj. 11. 06:07
Szerintem nem érdemes a fogyókúrára vagyonokat költeni, mástól rendelni készen ennivalót. Egyszerűen csak kevesebbet kell enni abból, amit amúgy is szoktál. Legyen benne hús, tojás, zöldség,gyümölcs, gabonaféle. Ezzel mellélőni nem lehet :-)
65. Moni.diet (válaszként erre: 62. - ÉdesMézes*)
2016. máj. 10. 22:14
Az Update termékek zsír-és kalóriatartalma magas, az összetevők sem épp a legegészségesebbek. Szénhidráttartalmuk és glikémiás indexük valóban alacsony, cukorbetegeknek akkor ajánlott, ha már besokallnak és sokat akarnak enni, természetesen ilyenkor is számolniuk kell a szénhidrátot. Fogyni akkor fogsz, ha a bevitt kalória mennyiséget csökkented, illetve nagyon fontos a napi 5x kis mennyiségű rostdús étkezés és minimum 2 liter folyadék fogyasztása. Bővebb információért írj itt, vagy emailt: dietetikus.moni@gmail.com. Nagyon szívesen segítek! :)
64. Csipkerózsika (válaszként erre: 61. - Betsabé)
2016. máj. 10. 17:10

Köszönöm! :) Egyre nehezebb, de tartom magam.

Én sem szeretek gyakran mérni. Majd 7végén, ahogy letelik az 1 hónap. Már csak azért sincs értelme, mert hormonálisan is ingadozik az ember lánya és ez - nálam - akár 3 kiló plusz vizet is jelenthet...

63. Csipkerózsika (válaszként erre: 58. - Keller Szilvia)
2016. máj. 10. 17:08
Köszi! Igen, az, és ez tovább motivál. :)
2016. máj. 10. 12:35
Update menüt rendelt már valaki? Vagy egyáltalán a Norbis Update termékekről kinek mi a véleménye? :)
2016. máj. 9. 19:18

Csipkerózsika! Nagy gratula. Én is 90 napoztam, és az első hónapban 5 kiló ment le...de most a szoptatás miatt "azt kell ennem, amit kívánok" Ezért számolgatok 7 napja, de nekem bejön hogy egész nap eszegethetek/kóstolgathatok.

Én csak havi 1x fogok mérni. Mindenki más. Van aki reggel-este méri magát, mert az motiválja.

Vasárnap délután kakaós csigáztam, kicsit többet, mint kellett volna, de ma már jó kislány voltam. Nekem már az is szuper, hogy ha csak heti 1x lépem túl a kalóriakeretem.

Hajrá mindenkinek!

60. Keller Szilvia (válaszként erre: 53. - Kkrisztina72)
2016. máj. 9. 14:37
Hát nem csodálom, épp elég kihívás a szervezetnek a leszokás... párszor én is nekifutottam, milyen fini is volt minden, visszajött az ízérzék:)
59. Keller Szilvia (válaszként erre: 51. - Jucika33)
2016. máj. 9. 14:14
á, én meg azokat irigylem, akik bírják a szép kis akkurátus étkezéseket, kis mennyiség, rendszeresen... nekem épp ez nem megy, eleve "későn eszek" típus voltam mindig, gyerekkoromban mit összefenyegettek, hogy reggelizzek normálisan:) Szóval szerintem mindenkinek meg kell találni azt, amit tud tartani. Ha éheznék, én se bírnám... de én elvagyok simán a tejeskávéval 4-ig, egyáltalán nem jut eszembe, hogy enni kéne, möondjuk, pörgés is van. Hétvégén, amikor nem vagyok elfoglalt, már én se tudom tartani a 4 órát, 2-3 körül ehetnékem támad, de csak akkor...
58. Keller Szilvia (válaszként erre: 49. - Csipkerózsika)
2016. máj. 9. 14:10
Gratula:) Hatékony a 90napos, ha tudja tartani az ember:)
57. Keller Szilvia (válaszként erre: 48. - Betsabé)
2016. máj. 9. 14:09
no, én meg ahhoz nem voltam kitartó,, egy darabig méricskéltem, aztán ha túlléptem a keretet (rendszerint:)), akkor úgy voltam vele, hogy mostmár mindegy... ügyi vagy:)
2016. máj. 9. 09:29
173 és 68 kg.. nem akarok fogyni.
55. Csipkerózsika (válaszként erre: 54. - Kkrisztina72)
2016. máj. 9. 09:27
Köszönöm. :)
54. kkrisztina72 (válaszként erre: 52. - Csipkerózsika)
2016. máj. 9. 06:12
Nagyon ügyi vagy!!!!
53. kkrisztina72 (válaszként erre: 45. - Keller Szilvia)
2016. máj. 9. 06:10

Köszi!

Ma már 12 napja nem szívom.Jelentem,jól vagyok.Viszont nem volt energiám az elmúlt napokban sanyargatni magamat kajailag.Már nem zabálok,mint 10-12 napja.kb.egy órákat sétálunk esténként a Zurammal.De itt vagyok veletek és olvaslak benneteket,gyűjtőm az etőt a diéta elkezdéséhez.:)

2016. máj. 8. 22:00
Vége a 3. hétnek. Fúúú, tegnap rohadt nehezen bírtam ki a gyümölcsnapot... De kibírtam. :)
51. jucika33 (válaszként erre: 47. - Keller Szilvia)
2016. máj. 7. 06:11
És te hogy bírod ki az 1 étkezést? Nem szoktál olyan éhes lenni, hogy elájulsz? Én néhány óra nemevés után rosszul vagyok. Ha te nem, akkor irigyellek, mert szerencsés vagy :-)
2016. máj. 6. 18:38
Na jó, abból lehet, hogy 2 kiló csak víz, mert a havi elején voltam, mikor először mértem, de akkor is 5 kiló! :)
2016. máj. 6. 18:30
Haladok, haladok. Tegnap méretkeztem, 88 kg vagyok. 2,5 hét alatt fogytam 7 kilót! :D
48. Betsabé (válaszként erre: 46. - Keller Szilvia)
2016. máj. 6. 15:29

1500 kcal/ nap. Mindent grammra mérek, számolok. Rutinom van benne, mert 5 éve csináltam fél évig. Akkor 12 kg-t adtam le 1200 kalóriával. Most azért 1500, mert szoptatok. Tesztelem, hogy így is jó-e.

Ma is trénereztem 10 percet. Jó érzés, pipa :-)

47. Keller Szilvia (válaszként erre: 44. - Jucika33)
2016. máj. 6. 14:45
meg tudlak érteni, nekem is csak a szigorú szabály működik:) az én fogyim sem lenne jó mindenkinek, én csak napi 1-szer eszem, de akkor azt, amit megkívánok... igaz, utóbbi időben épp emiatt főleg hülyeségekből állt az étkezésem (jégkrém, pogácsa stb.), úgyhogy azon igyekszem, hogy ez is megváltozzon. Így is fogyok, csak sokkal jobban fogynék egészséges kaják mellett+nyilván ez így a szervezetemnek se jó.
46. Keller Szilvia (válaszként erre: 43. - Betsabé)
2016. máj. 6. 14:42
mi is a módszered?
45. Keller Szilvia (válaszként erre: 42. - Kkrisztina72)
2016. máj. 6. 14:41
sok sikert:) nem lesz könnyű cigileszokáskor, mert az anyagcsere lelassul (eddig gőzerővel méregtelenítette a nikotint), de a legjobb döntés:)
44. jucika33 (válaszként erre: 37. - Keller Szilvia)
2016. máj. 6. 14:08
Hát a saját módszerem, hogy az ebéd kivételével minden nap ugyanazt eszem- ami így hülyeségnek hangzik, de valamiért én csak a nagyon szabályozott diétát tudom tartani- még azt is betartom, hogy melyik étkezést mikor kell "bonyolítani". Reggel 6 körül tejeskávé édesítővel, 7 körül másfél tojásból rántotta, uborka, egy szelet wasa kenyér, 10 körül alma, délben ebéd (ez változhat- valamilyen főtt vagy nyers zöldség hússal), kettő-három között egy műzliszelet, 5 körül vacsora, ami két szelet wasa kenyér felvágottal, sajttal és valami zöldség, és egy sor étcsoki teával. Azért ezeket eszem, mert ezek izlenek. Próbálok vizet is inni, mert az nagyon nem megy. Szerintem ez másnak nem lenne jó diéta, mert nem változatos. De kíváncsi vagyok másokéra is, hátha van benne jó ötlet.
43. Betsabé (válaszként erre: 42. - Kkrisztina72)
2016. máj. 6. 11:00
Hajrá Krisztina! Üdv itt. Én 164 cm mellett 86 kg vagyok, szóval én rosszabb helyről indulok. Én 4. napja csinálom, és bevallom, hogy az első 2 és fél nap szörnyű volt. Minden kezdet nehéz. Havonta 1x akarom mérni magam, így biztosan lesz eredmény, ami motiválni fog a következő hónapra, meg az azt követő 13-ra :-) Türelmet és kitartást kívánok magamnak és mindenkinek :-)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook