Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérszegénység és vaspótlás fórum

Vérszegénység és vaspótlás (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vérszegénység és vaspótlás (Jó tudni!)

júl. 2. 03:30
ez rengeteg nonek problema.nekem is az volt korabban s injekcioban kaptam vasat es nagyon hamar helyretett,azota odafigyelek az etkezesemre es sok vastartalmu elelmiszert eszem.
jún. 26. 19:25
Sajnos eheti az ember a vaspótló szereket ha nem szívódik fel belőlük semmi. Ráadásul van amelyik nálam 5 nap alatt 4 kg hízást és fokozatosan légszomjat okozott. Annyira elkezdtem ödémásodni, hogy vízhajtó kellett.
jún. 19. 09:35
Mindenkinek van olyan rokona, ismerőse, aki vérszegénységben szenved vagy szenvedett valamikor.
A vérszegénység egy olyan állapot, amikor a vörösvérsejtek száma, mennyisége lecsökken, illetve a vörösvértestek nem tudnak elég oxigént szállítani a szervezetünk ellátásához.

Gyakori a vaspótlást igénylő vashiányos vérszegénység.
Ekkor a szervezetben kevés a vas, ami a hemoglobin, a vörösvértestekben található fehérje, mely az oxigénszállítást, előállítását végzi.
A vaspótlásával a vérszegénységet kezeljük és a vas szintjének helyreállítását a szervezetünkben.

Ugrás a teljes írásra: Vérszegénység és vaspótlás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook