Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt valaki, aki orvos mellett dolgozik? fórum

Van itt valaki, aki orvos mellett dolgozik? (beszélgetős fórum)


10. Sz123
ma 00:22

Cetirizint kipróbálhatod, csökkenti a nyálkahártya duzzanatot.

Viszont az okot nem szünteti meg, max a tüneteket enyhíti!

9. Regin_a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:12

A ricinusolajat próbáltátok?

Hashajtásra jó, fülre nem annyíra. Rágd az orvosokat ne hagyd magad lerázni

Ha meg szteroid, nem tudom milyen mellékhatás de engem az hozott ki a sok köhögésből

tegnap 16:32
Nem akarok 5 fajta gyógyszert kipróbálni. Jó lenne, ha valaki tudna mondani tapasztalatot, hogy mi segített
tegnap 16:25

Visszamennék az orvoshoz. Ha nem segít, mennék egy másikhoz/harmadikhoz. Legalábbis nem kockáztatnék meg próbálgatnám a házi praktikákat, egy elhúzódó, szövődményes fülgyulladás hallásvesztést is okozhat.


Sajnos orvosok között is van aki rosszabbul végzi a munkáját, de az még nem ok arra hogy akkor ne higgy egyiknek sem, mert az a gyógyszer nem vált be, amit az egyik egyszer felírt.

tegnap 16:24
Igen, az asszisztens hátha jobban tudna segíteni, mivel az orvosok nem válaszoltak a kérdéseimre, azt mondták nézzek utána a neten.
tegnap 16:23

Már 7 hét hete tart. 4 nagyon jó orvosnál voltam, de egyik sem tud segíteni. Mind szteroidos orrsprayt írt ki, de attól nagyon rosszul vagyok, nem bírom a mellékhatásokat.

Van valaki, akimek volt száraz az orrnyálkahártyája és segített valami?

A duzzanatot mi viszi le?

A ricinusolajat próbáltátok?

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 16:08
Ebben komolyan egy egy orvos "mellett" dolgozótól várod a megoldást? Nem bízol az orvosban, mert az asszisztens biztos jobban tudja?
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 15:52

Egészségre vonatkozó tanácsot orvostól kell kérni. Ők is sokszor melléfognak, egy fórumban meg pláne nem lehet megbízni még a legjobb szándékú tanácsok mellett sem. Vagy visszamennék az orvoshoz, vagy legalább egy gyógyszerésznek tenném fel ezeket a kérdéseket.


Ha valaki hasonló problémával küzdött már és segített neki valami, akkor kész vagy ugyanazzal kísérletezni magadon? Ez annál eggyel komolyabb!

tegnap 15:30
Szerintem menj vissza a fülészhez.
tegnap 15:11

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Nagyon be van duzzadva az orrom és a fülem, fülkürthurutom van.

Az orrom teljesen ki van száradva. Az otipaxot próbáltam a fülembe, de rosszabb lett.

A fülemről kába is vagyok. Voltam már több fül orr gégésznél de csak szteroidos orrsprayt írt ki, attól rosszul vagyok.


Szerintetek mi vinné le a duzzanatot ?


Ha a vérkép nem mutat allergiát, akkor is segíthet allergia elleni gyógyszer?

Mi lenne jó?

Volt már valakinek hasonló problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook