Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem, hogy nővéremet velem szembe csak a gyűlölet és... fórum

Úgy érzem, hogy nővéremet velem szembe csak a gyűlölet és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. lynette3290 (válaszként erre: 7. - Amaunet)
szept. 6. 22:41
Maximálisan egyetértek.
14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
szept. 6. 20:45

Nem fogok senkinek magyarázkodni. Főleg nem annak, aki csak kötekedni lép be egy témába.


Sajnállak.

szept. 6. 20:32

"Benned viszont ezek az érzések még nyomokban sem találhatóak, ugye?"


ez volt az első hozzászólásod.Minősíted és leszólod a vallomás kiíróját úgy,hogy nem is ismered,fogalmad nincs,miért olyan az a testvéri kapcsolat,amilyen.


Nekem aztán mindegy,hidd el,mert nem én írtam ki a vallomást,de a hozzászólásaid,hozzáállásod a témához az empátia teljes hiányát mutatja,azt végképp ne firtassuk ki mennyire jól nevelt ;)


A témához meg mi érdemit fűzhetsz hozzá,azt végképp nem értem,mikor szerető családban nőttél fel,szeretitek egymast,összetartás van,állítólag,akkor mi fogalmad van erről az egészről....tehát ellentmondasz saját magadnak :)

Na de megszoktuk már ,hogy egyesek írnak valamit,csak hogy írhassanak,tedd,ha ez neked jól esik,mint ahogy mondtam,engem nem sértesz vele. Ha segítő szándékkal lennél itt,tanácsot adnál a kiírónak,mit csinálhatna esetleg másképp,hogy a kapcsolat javuljon, a cseszegetés helyett.

részemről "vita"lezárva.

12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
szept. 6. 20:03

Te nem a témában fogalmaztál meg kritikát, hanem a személyemmel szemben.

Nehéz elfogadni, hogy valaki normális, szerető családban nő fel és felnőttként is tisztelik, szeretik egymást és összetartanak?

11. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Amaunet)
szept. 6. 18:39
én meg azt sajnálom,hogy nem bírod a kritikát :) ;)
szept. 6. 18:38
Nem a vér dönti el ki a családod... engedd el, azokkal legyél akik fontosak neked ❤️
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
szept. 6. 18:14

Megbocsátasz, hogy hozzá mertem szólni? Nekem is vannak szüleim és testvéreim, úgyhogy van elképzelésem, hogy milyen a testvéri szeretet, az összetartozás és összetartás.


Sajnálom, hogy neked nem sikerült szerető családban felnőnöd és ilyen nyomokat hagyott benned!


Megtehetted volna azt is, hogy simán leírod a saját véleményed/történeted, anélkül, hogy másokat sértegetnél. Valahol ez is a neveltetés hiányára mutat.

8. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Amaunet)
szept. 6. 13:08
Olyan témákhoz szólsz hozzá, amikhez fogalmad sincs, de tényleg....hiaba akarod szeretni a családod vagy egyes csaladtagjaidat, ha azok folyamatosan bántanak megaláznak, gyulolnek... Meg azt se tudod, milyen érzés. Még jó hogy ilyen mérgező környezetből kilep az ember én is ezt tettem és büszke vagyok rá hogy nem hagyom magam életem végéig terrorizalni. És most nyugodtan megsértődhetsz😉
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Lynette3290)
szept. 5. 21:03
A biológia valóban nem garancia rá (pl. örökbefogadott gyermekek). A családnak (a szülőknek, nagyszülőknek, nagybácsiknak, nagynéniknek) kéne megteremtenie ezt a kötődést a gyermekekben, hogy jó testvéreik legyenek egymásnak.
6. lynette3290 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
szept. 5. 20:49

Nem az érzések különböztetnek meg minket, hanem, hogy miként viselkedünk miattuk. Az én egyik tesóm is ilyen.

Valóban nem vagyunk jó tesók ezek szerint, de a biológia nem garancia arra, hogy jól ki fogunk jönni sajnos.

5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Regin_a)
szept. 5. 17:07
msgysr = magyar
4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Amaunet)
szept. 5. 17:06

Szovjet msgysr katona találnak egy pénzzel teli bukszát

Azt mondja a szovjet, osszuk el testvériesen

A magyar, nono, fele-fele

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 16:21

Benned viszont ezek az érzések még nyomokban sem találhatóak, ugye?

Szép kis testvérek!

szept. 5. 14:29
Jól tetted. A vérszerinti kapcsolat sem minden. Van, amikor csak teher.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook