Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyemen a főnököm Hamupipőkének néz. Velem akarja... fórum

Munkahelyemen a főnököm Hamupipőkének néz. Velem akarja... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

tegnap 08:49

Az apàm 30 évig màsok hibàjàt javította programozóként. Persze ez tök más.



Mikor a saját otthoni bankja nem működött, mert csingili-linges karàcsonyi sztárokat tették fel, azokat úgy kiosztotta, hogy egy órám belül leszedték a jópofizast, és ment a rendszer :D



Ha tényleg helyi maca, nehéz megfúrni. Meg veszélyes is. De a tények tények.

tegnapelőtt 19:41
Köszönöm a lelki támogatást. ❤️
tegnapelőtt 19:37

Azért kicsit más a helyzet, mert nem ugyanaz a pozíciónk.

A kolléganő, aki rosszul dolgozott, adatokat rögzített, és rosszul, ő rögzítő. Én nem rögzítő vagyok, hanem elemző, ráadásul nem is azon a területen, mindössze annyi a közös bennünk, hogy ugyanaz a főnökünk.


Azt gondolom, hogy tövényileg sem állja meg a helyét az, hogy valaki másnak a feladatát csináljam, ami kifejezetten az ő munkakörébe tartozik, azért, mert 2.000 adatot, ami legalább 30.000 leütés (ctr C, ctr V,-k és számok beírása, illesztések, ki-be lépegetések egyik ablakból a másikba, stb...). Ráadásul nekem meg kellene előtte tanulnom a rögzítés menetét is.

tegnapelőtt 17:29

Közeli családtagommal hasonló eset történt hosszú időn át végül feladta,elment másik céghez!

A te esetedben az a veszélyes,hogy a főnök egy idő után úgy láthatja,hogy nem vagy azon a szinten amin kellene,pl.lassú vagy!Ez viszaüthet rád!

Egy biztos!Nem lehet a más szemétjét sokáig söpörgetni! Idegileg megvisel!Gondod meg! Együtt érzek veled! Jó megoldást kívánok! Üdv.ŐsziFalevél 36

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook