Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent, ha megírtam egy férfinak 18 éves vagyok és azt válaszolta az finom? fórum

Mit jelent, ha megírtam egy férfinak 18 éves vagyok és azt válaszolta az finom? (beszélgetős fórum)


jún. 27. 11:33

Ja kérem, így jár az, aki Hannibal Lecterrel levelezik 😂


Érdekes, én 40 vagyok, de nekem is ezt szokták visszaírni. Micsoda mocsok szemét hazugok a pasik 😂

24. 10324202f3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 11:26

Azt jelenti, hogy hazudik és szextárgyként tekint rád.


Kérlek, ne küldj neki képeket!

És keresgélj másutt.

23. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - Andi6020)
jún. 26. 04:40
Ha nem jönnek vissza, felrobbanok bim-bam-bum!
22. Kissan
jún. 24. 12:44
Ez is csak egy tapasztalat lesz számára.
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Bichi)
jún. 24. 12:16
Igen, de egy 18 éves még inkább csitri, mint nő. Ennyi idősen bizonyos fokú naivság még belefér. Legalábbis én merem remélni, hogy a legtöbb ilyen fiatal lánynak még nincs annyira temérdek tapasztalata a férfiakkal, hogy erre a helyzetre akkora rálátása legyen, mint nekünk (bocsi, nem akarlak megsérteni azzal, hogy megtippelem a korodat). Aztán persze ott vannak azok, akik sok év tapasztalat alatt sem tanulnak semmit.
20. Bichi (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
jún. 24. 11:30
És vannak azok a nők, akiknek még hazudni sem kell, mert ha rájuk néz egy pasi, máris többer gondolnak bele, aztán csodálkoznak, hogy csak 1-2 menetre kellettek, mint a FI is...
jún. 24. 11:06

Nem normális ez a világ.

Neked meg feltünési viszketegséged van.

Ha nem lenne,ki se írtad volna.

jún. 24. 10:30

Ó! Részletkérdés, hogy azt kérte-e, hogy az arcára vagy a szájára ülj. A képzelet ereje...


Egyébként mindegyik pasinál te kezdeményeztél. Már ha igaz, amiket írtál a felvállalt nickeden. De mégis mit vársz? Miért van szükséged ilyen figyelemfelkeltésre?

jún. 24. 09:42

Felesleges szócséplés.

Kb. ennyi elég: "Elmész te a ...ba!" vagy még ennyi sem.

jún. 24. 08:36
Azóta már letiltottam őt elküldtem neki ezt az üzenetet: Már nem érdekelsz rólam csak álmodozhatsz hitegettél engem aztán meg kibékültél a feleségeddel micsoda egy rohadt szánalmas pasi vagy ezt így megírtam amire csak ezzel az emojival reagált:😁 Hát rájöttem hogy az a pasi nem hozzám való egyébként meg nem azt mondta hogy a szájára hanem azt hogy az arcára üljek rá
jún. 24. 07:59
Egyes pasik a csillagokat is lehazudják az égről, hogy széttedd nekik a lábadat. Némelyek tényleg nagyon meggyőzőek tudnak lenni. Főleg, mert egy mondjuk negyvenes hapsi nagyon is jól tudja, hogy mit akar hallani egy tapasztalatlan, naív fiatal lány. Az interneten megismert, idegen embereknek semmit sem szabad elhinni, ha nem akarsz nagy átverések és csalódások áldozata lenni.
14. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 07:37
Erről a kijelentésről a szájukat nyaldosó öreg perverz úriemberek jutnak eszembe.
13. andi6020 (válaszként erre: 6. - Globus)
jún. 24. 01:55
Natit követelem vissza. Meg Hamikát.
jún. 23. 22:28
Finom csibehusi vagy akit szívesen megdug bárki. Indítsd only oldalt, sok rajongód lesz 😉😘🤭
11. tsfmvk (válaszként erre: 6. - Globus)
jún. 23. 22:21
Amanda beteg?
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 21:15
Ha nem érted, akkor jó helyre címezte a megjegyzéseit. Jól gondolta, hogy egy 18 éves (ennyi aggyal) nem tudja majd helyén kezelni, érteni a megjegyzéseit.
jún. 23. 20:14
Perverz.
jún. 23. 19:53
A vén kecskének a finom ropogó hús. ( Bocs.)
7. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 6. - Globus)
jún. 23. 19:49

Az mindegy. Úgyis tudjuk, ki szokott ilyeneket írni.

Van, amikor vállalja a nickjét. Van, amikor nem.

6. globus (válaszként erre: 5. - Smaragdzöld 🐉)
jún. 23. 19:47
Nem mertem nevén szólítani.
5. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 2. - Globus)
jún. 23. 19:45

Isten őrizz! Még utóbb megkérné, hogy üljön a szájára. Vagy meztelen képet kérne róla. De minimum táncoljon neki.


Barbara már megint feltűnési viszketegségben szenved.

jún. 23. 19:43
Ugyan mit? Meg akar dugni.
jún. 23. 19:41
Drága kenyér...
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 19:40
Könyörgünk szépen, ne küldj neki fényképeket!
jún. 23. 19:29
És még soha nem is találkoztam vele de olyant írt nekem kezd szerelmes lenni belém...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook