Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közvetlen főnököm 10 évvel idősebb mint én. Olyan... fórum

Közvetlen főnököm 10 évvel idősebb mint én. Olyan... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 29. 07:02
Nagyon jól tetted. Ez a hangnem megengedhetetlen egy munkahelyen. Mondjuk én kevésbé a vénen, inkább a lepicsázáson akadtam volna fenn. De a lényeg ugyanaz.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Oliva2023)
júl. 28. 17:49
Nem érdekelt hogy ott van a nagy főnök.Ez egy férfi többségű cég. Nőként boldogulni nehéz. Ahogy kiejtette a száján hogy vén pics, az ötlött fel bennem hogy meri kiejteni a száján ez a vén fasz.Aztan megnyugtató volt a gondolat mindegy mit tesz vagy mond akkor is öregebb mint én jóval.Felszabadultan röhögtem pofán.
24. unom (válaszként erre: 6. - Ghost👻)
júl. 28. 17:12

Es a főnök beszólása mi volt?

Tudod: kinek-kinek a nyelvén.

júl. 28. 17:03
Így kell az ilyesmit lereagálni, jól tetted, hogy visszaszóltál.
22. Krizanta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 16:33

Jól tetted. Ilyen megalázó, alpári hangnemet egyetlen férfi sem engedhet(ne) meg magának egy nővel szemben, legyen az a beosztottja, munkatársa, rokona, akárkije.

Ügyes voltál, nem hagytad magad. Nem vagy köteles senkitől az ilyenfajta bunkóságot eltűrni.

21. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 16:29
Igazad van. Nem kell eltűrni. Ha viccnek veszed, táplálod az ilyesmit a jövőben is. Fura egy munkahelyi kultúra van, ha ez a normális, de az a lényeg, hogy ne hagyd magad. Lehetett volna azt is mondani, hogy "Látom, itt is divat a nők nyilvános megalázása." És akkor finoman fogalmaztál. De ennek az a hátulütője, hogy elkezdik magyarázni, hogy ez nem megalázás, hanem vicc volt és nem érted a viccet. Úgyhogy én azt gondolom, hogy jó volt úgy, ahogy volt. Pláne, hogy a nagyfőnöknek is bejött.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ghost👻)
júl. 28. 14:53
Jó volt. Hidd el, nagyon jól esett.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Panna.33)
júl. 28. 14:52
Köszi. Pontosan így van.
júl. 28. 14:16

Számomra a vén picha ugyanolyan tapló beszólás, mint a túlkoros fü tyi.

Ha valaki szerint ez nem így van, az kettős mércét alkalmaz.

Egyébként szerintem ezek egyike sem megengedhető munkahelyen. Nyilván van kivétel, de zömmel nem.

De amúgy meg amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

17. Sirga (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 13:00
Igazad van. Ahogy mondani szokták: "A sz.patás társas játék"
16. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 12:51
Azért valamilyen szinten zavar, különben nem gondolkodnál rajta.
15. l.luiselotte (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 12:46
Az hogy valaki tőled idősebb, a néhány évvel fiatalabbat is tarthatja öregnek, - ha már nem fiatgal - természetesen saját magával együtt.Én sem tartom pl a 40-eseket fiatalnak, de nem is nevezek úgy senkit, ahogy főnököd, ill. Te ( legfeljebb gondolatban )
14. Ghost👻 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 12:43

Gratulálok hozzá!

Bájos lehetett.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ghost👻)
júl. 28. 12:40
Nem szántam viccesnek. Egyszerűen visszakapta amit adott. Ráadásul tele szájjal röhögtem rajta. Már megérte.
12. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 12:19
Tényleg nem vicces. Csak azt nem értem, hogyan fajulhatott idáig a kollegiális viszony. Nem legyen rá sosem szükség, hogy egymással így beszéljetek.
11. Ghost👻 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 12:13

Nem. Nem volt vicces a válaszod.

Sèrtődött volt. Kapálózás.

Ha fönök leszel illene megtanulnod,hogy kezeld a szitukat.

júl. 28. 12:13
Nem maradtam volna én sem csendben, ha valaki így sérteget, akárhány éves is vagyok. Nyilván olyan szavakkal, amit nem lehet ellenem fordítani. De mindenesetre érdekes munkahely lehet, ahol ez a stílus megengedett, legyen az főnök vagy beosztott.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
júl. 28. 12:03
Külföldi.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ghost👻)
júl. 28. 12:02
Nem. Nem is akartam annyira ledobbentett hogy valaki aki öregebb mint én engem vén picsaz. Amúgy abban mi a vicces, meséld nekem el. Hogy nevetve adja elő? Hát én is röhögtem hogy ő meg tulkoros füty kös.. Akkor az is vicces volt nem?
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 11:54
Milyen munkahely?
6. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 11:38
Viccesen visszaszólni nem tudtál volna? Csak ilyen tapló módon? Igenis taplóság volt,akár tetszik akár nem!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
júl. 28. 11:35
Nem voltam tapló. Vissza jár amit kaptam, nem tűröm senkitől az ilyet. Ha kezded, azt is nyeld amit kapsz
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
júl. 28. 11:34
A nagyfőnök úgy röhögött majd megszakadt. Már egyideje tudom én leszek az osztalyvezeto ha a 10 évvel idősebb elmegy nyugdíjba. Azóta hogy kiderult ott szól be ahol tud. Eddig jól megvoltunk. Sőt figyelmeztette a kisfonokomet hogy nem akar többet ilyet hallani a cégnél.
3. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 28. 11:33
Szóval veled nem lehet hülyèskedni de te lehetsz tapló....
júl. 28. 11:27
És még ott dolgozol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook