Telefonos applikációra gondolsz? Nyugodtan töltsd le az appokat és simán fizethetsz onnan. Már ezer éve így fizetek és soha nem volt semmi gondom.
Persze, van olyan, akinek nincs ilyenje, azokat a dijneten keresztül fizetem, pl. vízdíj, kukadíj.
De adhatsz be a bankodnál csoportost is, akkor nem kell havonta belépned, hanem a szolgáltató küldi a beszedést. Ez nem ingyenes, de jó megoldás lehet. Én nem szeretem, de sokan igen.;)
Csoportos befizetésre állítod, vagy állíttatod a számláidat és a számládról automatikusan levonják ingyen és bérmentve. Ráadásul még csak azt sem kell figyelni hogy befizettem-e vagy sem. Csak legyen mindig pénz a számládon.
Én is a dijnetet használom + van a szolgáltatóknak saját applikációja és azt. Teljesen biztonságos, ezer éve így fizetek mindent. Az adathalász üzenetekkel meg mindig vigyázni kell, csapból is ez folyik.
Mindent így fizetek. Legjobb, ha a díjneten regisztrálsz és ott felveszed a szolgáltatóidat. Egy helyen látod majd a számláidat és nem kell mindnek külön látogatni az oldalát.
Szeretnék áttérni az online fizetésre, a víz-, gáz-, áramszámlák kiegyenlítésénél, csekkek helyett. Ez teljesen biztonságos? Nem "lopják el" a kártyaszámomat? Most, hogy annyi csalást lehet hallani.
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.