Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy alvilági naplót fórum

Keresek egy alvilági naplót (beszélgetős fórum)


12. Százas Evelin (válaszként erre: 11. - Neee)
aug. 8. 22:30
Nincs mit. Kár, hogy csak a kárdést osztottad meg.
11. Neee
aug. 8. 20:18
Köszönöm, közben meglett.
10. Százas Evelin (válaszként erre: 9. - Jooeva)
aug. 8. 19:51

Igaz.

Viszont az az FI által keresett napló is a jelennel foglalkozott. Mint általában a naplók.

Csak az ő számára az akkori naplós jelen - az valószínűleg nem volt épp egyértelműen pozitív. És ennek ellenére lehetett "érdekes". :-)

9. jooeva (válaszként erre: 8. - Százas Evelin)
aug. 8. 19:38

Nem, nem!

A múlt elmúlt, foglalkozzunk a jelennel és jövőnkkel.

Gondolkodjunk pozitívan, kerüljön a negatív/energiavámpír/lehúzó embereket.

Ha rossz ér minket, igyekezzünk elhárítani, megoldani vagy otthagyni a francba! Legyen ez munka, ember, szituáció...

8. Százas Evelin (válaszként erre: 7. - Jooeva)
aug. 8. 19:24
Nyugodtan írhatnál. :-) Hiszen gazdagon vannak tapasztalataid.
7. jooeva (válaszként erre: 6. - Százas Evelin)
aug. 8. 18:38

Ők is beosztott melósok voltak, mikor elmentem szülni. Mikor visszamentem, ők lettek a vezetőség...egy nő és egy férfi.

Régebben is látszott rajtuk, hogy vannak problémáik...de a hatalom szabadjára engedte a szellemeket a palackból.

Volt hogy egymással is hadakoztak, az iroda ajtajának az üvege bánta...

Lehet, hogy én is írhatnék ilyen elrettentő naplót??

6. Százas Evelin (válaszként erre: 5. - Jooeva)
aug. 8. 18:17
Jó ég, pont a főnökök voltak a szociopaták, - hát nem erre mondják, hogy megfelelő embert megfelelő helyre. :-)
5. jooeva (válaszként erre: 4. - Százas Evelin)
aug. 8. 17:36

Akkor azt mondom, hogy az emberi gonoszság bugyraiba mentem be reggelente.

Szerettem a munkám, jó kollégáim voltak, de két olyan szociopata "ember" volt a főnökünk, akikre még kutyát sem bíztam volna.

Azt beszéltük (amikor épp szabad volt suttogni, mert beszélni tilos volt), hogy még egy börtönben lévő rabnak is több minden megengedett, mint nekünk volt.


De ott is tanultam valamit...nemet mondani. Igaz, hogy asztalcsapkodással és ordítozva jöttem el, pedig én nem vagyok vehemens ember.

4. Százas Evelin (válaszként erre: 3. - Jooeva)
aug. 8. 17:18

Rendesen kifogtad azt a valamikori rettenetes helyet, jó hogy túl vagy rajta. Bár a "pokol" az talán jobbára a túlvilághoz kapcsolódó fogalom -, úgyis mint a menyország ellentéte, az "alvilág" viszont inkább a bűnözéssel szinonim.

De értem hogy hogy érted, neked 'pokolbéli" szenvedés volt annakidején az a hely.

aug. 8. 16:59

Nekem is volt olyan munkahelyem, mintha a pokolba mentem volna nap, mint nap....de naplót nem írtam róla.

Igyekszem kitörölni még az emlékezetemből azt a rémálmot.

2. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Neee)
aug. 8. 16:03

Ötlet, az van. :-) Megnézni a listán a legrégebbi naplóktól kezdve (összesen 871 oldalnyi van) a napló címeket meg a nick neveket, - hátha beugrik nálad, ráismersz.

Alvilági munkahely... - ezt hogy kell érteni? :-) Esetleg valami szórakozóhely? Ha érdekes napló volt, lehet hogy mások is olvasgatták, de szerintem kicsivel több infó kellene.

1. Neee
aug. 8. 12:54
Egy itteni naplót keresek, régen olvastam mindig egy másik profillal. Annyi maradt meg belőle, hogy a munkahelyét mindig alvilágként emlegette a tulajdonosa. Ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook