Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jelentettük egy rokon kisgyerek óvatlanul kikerült... fórum

Jelentettük egy rokon kisgyerek óvatlanul kikerült... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Levarosbukta)
szept. 5. 17:37
6 éves. De ahogy írják mások színigaz, az unokahúgom is 3 évesen már képes volt bekapcsolni a laptopot.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
szept. 5. 17:31
Természetesen azóta leszedték. De ők nem látták, és nem tudtam rögtön elérni őket, jelenteni viszont igen.. csak nem értem vele semmit. Fura, hogy tényleg a kínzós meg minden nem baj, a politikás véleményed ha nem tetszik, bezzeg rögtön törlik, tiltják.
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Levarosbukta)
szept. 4. 15:51
El kell, hogy keserítselek, de mostanában erre már a legtöbb 3 éves is képes. Egy 2 éves kisgyerek már simán megnyitja a youtubeot, kiválasztja a neki tetsző mesét, és elindítja. Még én, aki felnőtt vagyok, is néha nyomogatás közben elindítok egy hang vagy videó felvételt, mert az egyes alkalmazásokat úgy fejlesztik, hogy minél könnyebb és gyorsabb legyen feltenni valamit, vagy élőzni. Konkrétan az ujjad alá teszik az ikonját. Persze én még nem osztottam meg ilyet akaratomon kívül, de na. Egy gyerek meg elég sokáig nincs is teljesen tisztában vele, hogy mit és hol nem kellene közzétenni. Főleg amennyire mostanában edukálva vannak a témában...
13. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 15:15
és miért nem szedi le az akinek a facebook profilján keresztül felkerült?
12. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 15:13
Arra azért kiváncsi lennék hány éves az a "kisgyerek"? Azért nem lehet már olyan kicsi ha megtudja nyitni telefonon a facebookot, és simán feltölt egy videót.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Babyapocakban)
szept. 4. 08:26
Igen, szóltunk. Dolgozott az anyuka, a kicsi megkaparintotta a nagytesó telefonját. Ebben a világban nőnek fel, 2 perc alatt kitette a videót ahol ő látszik, nem "olyan", de sérti a szabályzatot, de bctak rá.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
szept. 4. 08:17
Mit nem értesz? A kisgyerek tette ki. Persze, hogy óvatlanul és tudatlanul.
szept. 3. 12:00
Olyan nincs hogy óvatlanul. Ha valamit felteszek a netre azt csak szándékosan teszem. A többi meg mese.
8. xochipilly (válaszként erre: 6. - Alnisa)
szept. 3. 09:14
Vagy nagyon hülyék akik a jelentett tartalmakat átnézik, vagy már azt is AI csinálja.
szept. 3. 08:00

A szülőknek szólj, hogy vetessék le a gyerekkel és beszéljenek vele, mit lehet az interneten és mit nem.

Ha túl fiatal, akkor a profilját is kell jelenteni, nem csak a videót.

szept. 3. 07:55
Én eddig bármit jelentettem, szerintük normális. Állatkínzások, gyerekbántalmazások. Szerintük mindig minden rendben van......
5. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Globus)
szept. 3. 07:15
Nem normális ez a világ.
4. globus (válaszként erre: 3. - Piroska52)
szept. 2. 22:48
Tiktokon megfojtotta saját magát egy tizenéves, annyira imponálni akart... és még hányan betegednek bele értelmetlen "kihívásokba". Ha szóvá teszed, le vagy maradva.
szept. 2. 22:40

Pont ma jutott eszembe, mennyi minden van, aminek nem kellene ott lenni.

Láttam egy videót, ahol éppen felgyújt valaki egy szarkafészket, és azt videózza, ahogy a madarak eloltják a tüzet.

Mondja már meg nekem valaki, normális.?

Annyi hülyegyerek szaladgál a világban, aki tuti kipóbálja.

Nincs elég baj, ebben a nyomorult világban?

szept. 2. 22:05
A Facebook sem a régi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook