Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Halálra aggódom magam bármi baja van a kutyámnak, vagy ha... fórum

Halálra aggódom magam bármi baja van a kutyámnak, vagy ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. tien (válaszként erre: 4. - Papája)
ma 13:00

Hogy mi a beteges és mi az ami nem,nem hiszem hogy neked kell eldöntened.


Ismered azt a szót ,hogy szerintem?

Használd!


Szerintem beteges ,szerintem stb...

Ez a vélemény,nem kinyilatkoztatás .

12. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:54
Szorítok,hogy rendben legyen minden a kutyussal.🤞🍀
11. tien (válaszként erre: 9. - 55Judit)
ma 12:52
🤗
10. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:51

Te én vagyok 😉

Dettó.

Most töltött hat napot a panzióba és én végig nyávogtam ezt az időt.(elutazunk és ez volt a megfelelő megoldás)


Ha a k@ki nem megfelelő állagú és színű,kivagyok teljesen,hogy miért ??



Naplót vezeték róla , minden fontosabb eseményt jegyzék.


Gyerek nincs (jobb is így )

ma 11:53
Én is ilyen vagyok. Volt kutyám és cicám is. A betegségük is megviselt, de az elvesztésükkel szinte meghalt a lelkem is egy kicsit. Annyira fájt, hogy az utolsó cicánál elhatároztam hogy inkább lemondok arról a szeretetről amit egy kisállattól kaphatok, mint hogy még egyszer megszenvedjem az elvesztését.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
ma 10:58
Köszönjük 🤍
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Papája)
ma 10:57
Jobban tetted volna, ha csendben maradsz.
6. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - Papája)
ma 09:44
Ez nem egészen így van! Kicsik voltak a gyerekek, amikor volt a cicám. Nem aggódtam akkor sem kevésbé érte, mint a gyerekek miatt. Ugyanolyan családtag volt Ő is!
ma 09:42

Én is ilyen vagyok sajnos :(

Nekem egy cicám volt, ha nem úgy viselkedett, mint általában, már aggódtam érte. Az utolsó pár hónapban majdnem napi szinten kellett állatorvoshoz vinni. Soha többé nem akarom azt az aggódást, féltést végigcsinálni, így többé nem lesz állatom. Gyerekem viszont van kettő is. Értük is sokat aggódtam/aggódom, de ők legalább el tudják mondani, hol fáj vagy mi bajuk van, így egy picivel könnyebb.


Remélem, minden rendben lesz a kutyusoddal!

4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 08:04

Beteges gondolat.

Pont az a baj, hogy nincs gyereked, akkor érte aggódnál.

ma 07:09
Én is ilyen vagyok, s az idő múlásával sem lesz jobb, könnyebb...
ma 04:09
Van így más is! Nekem az állatorvos mondta, hogy ne tartsak állatot, mert nagyon tudok stresszelni, ha valami nincs vele velük rendben. 😫

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook