Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek! fórum

Ha nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
75659. Enissa (válaszként erre: 75657. - Dzsenniferkata)
ma 19:02

Gyönyörűek.

Én annyira balga vagyok, nagyon ritkán készítek fotót, mert azt gondoltam, majd örökre a fejembe vésődik, persze van, ami igen, de néha jó lenne visszanézni.

Páréve a fotók hiányában szóltak a kollégáim, ha szép helyen járok, kapcsoljam be a videót és akkor nekik is olyan lesz, mintha együtt kirándulnánk. És tényleg nem volt rossz ötlet, nem sokat 'élőztem, de jó buli volt. :)

75658. Dzsenniferkata (válaszként erre: 75656. - Enissa)
ma 18:36
Családi kirándulás. Mindenkinek ajánlom jövőre nézze meg.
ma 18:35
Már 3 bejegyzés van. Tettem képeket a Jézus Szíve Templomról is
75656. Enissa (válaszként erre: 75655. - Dzsenniferkata)
ma 18:30

Úristen, de szép.

Egy csoporttal járod az országot, vagy család?

Nekem is van egy azaleám, utazott velem haza jó sok kilométert, 2 éve van nálam, nem tudom milyen lesz majd. Olyan 20 cm magas talán.

ma 17:42
Mindenkinek szép kora estét kívánok. Ma Zalaegerszegen jártunk. Bizony itt bőven volt eső. Sár is volt az erdőben, és útközben a vetemény olyan volt, mint az asztal lap. A gazdálkodók győzik majd meglazítani a talajt. Képek a naplóban ( 2 bejegyzés)
75654. fokhagyma (válaszként erre: 75653. - Enissa)
ma 15:54
Rendben.
75653. Enissa (válaszként erre: 75652. - Fokhagyma)
ma 15:52

Így van. Csak fel kellett jönnie az emeletre.

Itt nincs körfolyosó, pici ház. Majd teszek fel fotót milyen előnézetből.

Ma nem dolgoztam "ráérek". Holnap már dolgozom.

75652. fokhagyma (válaszként erre: 75651. - Enissa)
ma 15:44

Oké, rendben van, különösebben nem is volt fontos. Ezek szerint ismerősöd a Titkoskert nevű Hoxa tag, aki meglátogatott, és a Te gépeden írt.


Nálunk körfolyosós a ház, de nem lehet olyan sok mindent kipakolni, mint nálatok. Nemcsak tűzvédelmi okok miatt, hanem mert a lakók közlekedését is akadályozná. Szerencsére van erkélyünk.

75651. Enissa (válaszként erre: 75650. - Fokhagyma)
ma 15:30

Mert itt volt valaki, aki a gépemet használta, és nem lépett ki, én rákerestem a fórumra nem látva, hogy nem én vagyok.

Én megengedem, hogy belépjenek a gépemmel, akár levelezni, akár egy dolgozatot megírni, elküldeni.


Egyet nem engedek, ezt ő is tudja, a gépem nem adom kölcsön, soha és senkinek.

75650. fokhagyma (válaszként erre: 75646. - Enissa)
ma 15:22
Ezt nem egészen értem. Te válaszoltál a kérdésemre, de egy másik névvel. Nem baj, csak nem értem, hogy miért.
75649. Enissa (válaszként erre: 75648. - Hansika)
ma 14:51
😏 😍
75648. Hansika (válaszként erre: 75646. - Enissa)
ma 14:40
Én elhiszem.
75647. Enissa (válaszként erre: 75643. - Cilabogyó)
ma 14:04

Nem szoktam tápozni, a konyhai növényhulladékkal szoktam a földet locsolni.

Egy kertésztől hallottam, hogy a banánhéj nagyon jó turmixolva a növényeknek, szoktak kapni, néha tojáshéjat is teszek bele.

75646. Enissa
ma 14:01

Bocsánat, nem én voltam a gépnél!

Írhatom, hogy bárki. Vagy hiszitek, vagy nem.

Kaptam én már testvérem miatt is itt, már nem fogok, mert sajnos nem él.

75645. Titkoskert (válaszként erre: 75644. - Titkoskert)
ma 13:51
A folyosó védett ráccsal is.
75644. Titkoskert (válaszként erre: 75639. - Fokhagyma)
ma 13:50

A körteparadicsomot tegnap vettem, az általam kedvelt csepeli piacon.

Nem jártam ám én annyit oda, amíg a Nagycsarnok nem lett szinte a külföldieké, szuvenírek vannak inkább, mint piac. Régen voltak kistermelők is, ma már üresen tátong a placc. :/ A kerületi piacunk az nagyon drága volt mindig is, most meg a celebek éttermei vannak ott, az sem piac már.

Előttem 12 m hosszú és 2 m széles folyosó van. Van ott nekem bicikli, hintaágy. Cicaülőke kaparófával. Van Yukka 2 a földön. Tavaly voltak ellenőrizni nem volt gond. A cicámnak kutyámnak arany az élete. 50 cm-es a párkány, ahol vannak a növények, leesés védőkkel, bár a szél be a folyosóra csapja, ha vihar van, mert a szomszédház visszafordítja a szelet.

Utcarészre is úgy tettem virágládákat, hogy át vannak fúrva, és dróttal rögzítette még édesapám őket.Inkább 2x biztosítom be, mint 1 x legyen probléma.

Folyosón és a lakásba is tettem porral oltókat, a kocsiban is van. :) Óvatos duhaj vagyok. Mindez még ráccsal is védett.

75643. cilabogyó (válaszként erre: 75638. - Enissa)
ma 13:49
Szépek a növényeid. Mivel tápozod őket? Vagy csak úgy maguktól lesznek ilyenek?
75642. fokhagyma (válaszként erre: 75641. - Kannanana)
ma 13:21

Ne utáld! A nap nem tehet semmiről, se az, ami 24 órából áll, se az, ami égitest.

Napsütés van, május, csicseregnek a madarak, zöldül, virágzik minden. Ha nagy is a gondod, bajod, próbáld a szépet látni, hátha jobb lesz.

75641. kannanana
ma 11:34
utálom ezt a napot
75640. fokhagyma (válaszként erre: 75639. - Fokhagyma)
ma 11:31
Javítás: Nem a növényeidnek, hanem neked gratula, hogy ilyen szépekre neveled őket. Vagyis gratula a növényeidHEZ.
75639. fokhagyma (válaszként erre: 75638. - Enissa)
ma 11:29

Nálatok szabad a folyosón ennyi mindent tartani? Nálunk a tűzvédelmi szabályok miatt nem lehet, mert kell a hely a közlekedésre, ha valami gond lenne, és a napi közlekedést se akadályozhatják a kitett nagy cserepek. Persze, azért tesznek ki emberek virágokat, de csak kicsiket, és keveset.


Egyébként gratula a növényeidnek, nagyon szépek. Én most az erkélyen vetettem 2 ládába borsót. Szépen nő is, de nem hiszem, hogy lesz belőle valami, mert igazán kertben érezné jól magát. Termelhetnénk az erkélyen is dolgokat, de a déli nap mindent leéget.

75638. Enissa (válaszként erre: 75636. - Cilabogyó)
ma 09:53
Tettem fel fotókat, a körte már ilyen szép. Nálam ezek a folyosón fognak élni. Még nem ültettem át, majd később. Tavaly magasabb lett egyik, mint én, mondjuk nálam nem nagyon nehéz. :) Az csak úgy nőtt, a megmaradt növényeket a földre-be szoktam tenni, tápanyagnak, így lett sárgadinnye, szőlő is a folyosón.
75637. cilabogyó
ma 09:06
Ma reggel nagyon hűvös volt, 4 fok. A kezem majdnem lefagyott, meglátszott a leheletem. Szerintem itt a közelben biztos volt olyan hely, ahol még ettől is hidegebb volt.
75636. cilabogyó (válaszként erre: 75617. - Enissa)
ma 09:05
Akkor én is számíthatok ilyen árakra. Valójában nekem is ez a sárga koktél paradicsom kell, mert nem kelt belőle egy szál sem. Én is imádom. Plusz egy-két olyan kellene, amin már legalább virág is van, hogy legyen korábban.
ma 08:51
Szép napot mindenkinek. ☀☀
75634. libikóka
ma 07:10
Jó reggelt kívánok ☕☕🥐🥐🥯🌞🐦
75633. Piroska52
ma 07:07
Jó reggelt mindenkinek.
75632. vigyefene
ma 04:00
Jó reggelt kívánok mindenkinek.
75631. Piroska52 (válaszként erre: 75630. - Cserebogár8)
tegnap 21:11
Igen szerintem is.
75630. Cserebogár8 (válaszként erre: 75629. - Piroska52)
tegnap 20:35

Megnéztem én is a sütit, nagyon régen csináltam már, de finom.

Mostanában szoktam venni a pékségben diós kosárkákat, annak épp ilyen íze van szerintem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook