Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha egy tárgy egyetemen sor számozva van, akkor mindenképp előfeltételes? fórum

Ha egy tárgy egyetemen sor számozva van, akkor mindenképp előfeltételes? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 23. 17:54
Megkérdeztem az adott tanszékvezetőt. Nincs előfeltétel állítólag. Egyébként megnéztem a tantervi táblázatot, ott se szerepel előfeltételként a másodiknál az első. Még nincs tárgyfelvétel amúgy.
2023. aug. 23. 07:00
És nem tudod felvenni őket? Mert ha van előfeltétele, kiírja a neptun mikor próbálkozol. De ne a tematikában nézd, hanem a tantervi hálóban, ott szokták ezt feltüntetni. Attól, hogy van I-II, még nem biztos, hogy előfeltételes. De szerintem inkább a TH-n érdeklődj, mert ott tudnak konkrét infót adni.
2023. aug. 22. 22:37
Teszem azt, XY szeminárium 1. a tárgy neve, viszont ebből van egy 2. rész, akkor az mindenképpen előfeltételes? Tárgy tematikában nem látom, hogy az lenne. Sikeres volt az 1. része is, csak szakváltás miatt még nem ismerték el a kreditet, s nem látszik így 1. rész elvégzettnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook