Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fogadjam haza külfödről fiamat? fórum

Fogadjam haza külfödről fiamat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
104. gigi> (válaszként erre: 57. - Birebora)
ma 15:18

Olyannak,aki önmagát ellátni képtelen betegségből, vagy egyéb problèmàkból adódóan és ezt orvosi papirokkal igazolni tudja.

Csak azért,mert munka undora van nem fogják felvenni. Az nem betegség.

103. Pulcsis (válaszként erre: 1. - DomEva)
ma 15:07

Dehogy! Küldj neki fát télre!


Szívesen! 😅

102. DomEva (válaszként erre: 87. - Enissa)
ma 15:07
"és nem olyan könnyű azt mondani , hogy öld meg magad!" Egy szülő ilyet nem mondhat a gyerekének. Történjen akármi is.
101. DomEva (válaszként erre: 98. - Enissa)
ma 15:06
Igen, félek hogy kihazudja magát.
100. DomEva (válaszként erre: 94. - Kacsahercegno)
ma 15:06
Jó lenne tudni mit csináltak vele...
99. Enissa (válaszként erre: 97. - Hansika)
ma 14:56
Ezt látta, hogy az apját is eltartotta az anyja, "jó példa" volt előtte.
98. Enissa (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
ma 14:56

Nem viszik be, mert azt mondják, hogy......

Nincs gyámság alatt, tudatánál van, megtagadhatja.

Csak még több problémája lesz az anyának, hogy hamisan riasztotta a mentőket, valamint még több gondja lesz a gyerekével.

ma 14:33

Ne...

elmult 18 eves, älljon a läbära.

96. Kacsahercegno (válaszként erre: 91. - DomEva)
ma 14:00
Mindent ne mi találjunk ki helyetted. Külföldön is megpróbálhatod, hátha ott jobb az ellátás....
95. papája (válaszként erre: 1. - DomEva)
ma 13:59

Tudod a helyes választ, tehát cselekedj a szerint.

25 éves naplopó gyerekedet NEM kell eltartani, befogadni.

Elment, tehát képes egyedül élni.

Ha nem lesz miből és van benne elég életösztön, akkor túléli,ha nem, akkor úgy járt.

Ne aggódj, rossz pénz nem vész el, de egyszer meg kell tanulnia egyedül kirepülni a családi fészekből.


Mellesleg, mintha indítottál volna már erről fórumot !

94. Kacsahercegno (válaszként erre: 89. - Bichi)
ma 13:58
Nekem van távoli ismerősöm, akit bevittek ezért, de nem tudom, utána mi történt vele a kórházban, mindenesetre bent is tartották néhány napig.
93. birebora (válaszként erre: 84. - Ghost👻)
ma 13:56
Szerintem inkább ne tudd meg és ne kerülj ilyen helyzete.
92. birebora (válaszként erre: 89. - Bichi)
ma 13:54
De beviszi. Önmagát veszélyezteti.
91. DomEva (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
ma 13:54
Hazafogadása után úgy érted? Mert most külföldön van még.
90. birebora (válaszként erre: 77. - Srcrss)
ma 13:53
Lehet. Én valahogy ezen nem tudok röhögni, pedig van humorom. Nem vagyunk egyformák. Ha kamu és tényleg apa, anya, fia egy személy akkor is beteg elme és kóros személyiség az egész ember. Vagy k.rvára ráér. Nekem végül is tökmindegy.
89. Bichi (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
ma 13:53
Ezért nem viszi be mentő...
88. birebora (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
ma 13:50

Látod ez egy jó ötlet. Akkor a mentő beviszi a pszichiátriára és elkezdődnek a vizsgálatok. Valami történik. Tiszta sor. Ez egy jó kiinduló pont.

Kiderül, hogy beteg és akkor gyógyszer és kezelések vagy lusta, ingyenélő, tohonya aki él az anyja zsebén és nyakán.

87. Enissa (válaszként erre: 81. - Ghost👻)
ma 13:43

Van egy rokonom ugyanezt csinálja vele a fia, csak ott még iszik is a gyerek.

50 éves, az anyja beleörül, mi lesz a gyerekével, ha ő meghal.

A saját gyerekünk problémáját a mi sarunknak is tartjuk, és nem olyan könnyű azt mondani , hogy öld meg magad!


Családban szintén van gyerek, aki azt mondja, ő ennyi pénzért ki sem kel az ágyból, inkább valami hülyeséget csinál.

86. Kacsahercegno (válaszként erre: 85. - DomEva)
ma 13:42

Hívd rá a mentőket, hogy aktívan éppen öngyilkosságot tervez, talán beviszik valahová, akkor is, ha ellenkezik. Bár utána nem tudom, mi történik, hogy diagnosztizálják-e, vagy csak bent tartják megfigyelésre, szóval nem biztos, hogy bármire megoldás. Viszint az tuti nem megoldás, hogy az egész család a hoxán meg a GYK-n kérdezi meg ugyanazt újra és újra és újra hónapokon át......


És igen, még mindig itt vagyok, uncsi ma a munka és még hol a nap vége 😩 Bocsi FI és FI mamája hogy legyökereztelek!

85. DomEva (válaszként erre: 70. - Birebora)
ma 13:38
Bárcsak hagyná magát, de még orvoshoz sem akar menni.
84. Ghost👻 (válaszként erre: 82. - DomEva)
ma 13:36

Ne hidd!

Az èn èletemet csak 1x lehet elbaszni.

Onnantól hogy elment el lehet felejteni. Senki bankja nem vagyok.

83. DomEva (válaszként erre: 78. - Amaunet)
ma 13:36
,,A munkavállalóknak nagyon kis százaléka elégedett a munkahelyével, munkájával. De mennek, mert valamiből meg kell élni." Hányszor elmondtam ezt neki. Hányszor elmondták már neki ezt. mindig az volt rá a válasz, hogy őt nem érdekli. Nem fog olyat csinálni, amit nem szerete. Inkább a halál...
82. DomEva (válaszként erre: 81. - Ghost👻)
ma 13:35
Mert nem a te fiad. Kívülállóként persze, hogy nem érdekel. De ha a te fiad lenne, mindjárt más lenne a helyzet.
81. Ghost👻 (válaszként erre: 80. - DomEva)
ma 13:32
Ha ez mind igaz,engem már most se èrdekelne,hogy mi lesz vele ..
80. DomEva (válaszként erre: 76. - Enissa)
ma 13:31
Nem tudom mi lesz vele ha már én nem leszek... Sírni akarok...
79. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - DomEva)
ma 13:31
Te UFO vagy? Mert voltál már anya, apa, gyerek. Így összegyúrva, hogy kell téged elképzelni?
78. Amaunet (válaszként erre: 20. - DomEva)
ma 13:29

Munkaundora csak annak van, aki dolgozik. A fiad egyszerűen lusta, ingyenélő.

Nem akar dolgozni, mert a szülei majd eltartják.


A munkavállalóknak nagyon kis százaléka elégedett a munkahelyével, munkájával. De mennek, mert valamiből meg kell élni.


Nevelés is ez, mert (gondolom) ha sosem volt feladata a családban, akkor azt hiszi, hogy a szülei felnőtten is el fogják tartani.

77. srcrss (válaszként erre: 68. - Birebora)
ma 13:23
Én is röhögök, mert kamu az egész.
76. Enissa (válaszként erre: 1. - DomEva)
ma 13:23

Ezt olvashattuk a fiad oldaláról is, azt hittem csupán troll.

A pályaszéléről könnyű osztani az észt, de én nem engedném haza, talán az életösztöne nagyobb, mintsem megölje magát.

A döntés és annak következményei is a tiéd lesznek, ha egyszer kilépsz az életéből, akkor ki fogja eltartani?

75. Kacsahercegno (válaszként erre: 73. - Birebora)
ma 13:23
Igazad van, ha troll, akkor főleg nem kellene etetni. De olyan nehéz megállni :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook