Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszomorít, hogy szeretett volt kolléganőm amióta külföldre... fórum

Elszomorít, hogy szeretett volt kolléganőm amióta külföldre... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 03:02
Ha ilyen lett legjobb ha elengeded.
szept. 23. 18:40

Több külföldre költözött ismerősöm ült fel túl magas lóra, ahonnan osztani próbálja az észt és a lenéző kritikát. Sajnálatos, lehet véleményük, de egy határt nem érdemes átlépni.


Egyik úgy kritizálja sz óvodánkat és az iskolánkat, hogy sosem járt Magyarországon közösségbe a gyereke és a külföldi intézményeket is csak szidja. Ez bántó sok ember számára.


Ami meg nevetséges, hogy kirakja miket vásárol meg. Mintha itthon mindenki templom egere lenne 😄

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 55Judit)
szept. 23. 17:18
Semmi gond. Az igaz, lelkis vagyok:) ha csak munkatárs lett volna nem érdekelne, de közelebb állt hozzám, azért bántott.
14. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 22. 12:15
Véletlenül se akartalak megbántani, csak egy ártalmatlannak gondolt megállapítás volt részemről amit írtam. Ha mégis rosszul esett, akkor elnézésed kérem. Másrészt azért is írtam mert bármiről van szó, magamból indulok ki. Nekem ártana ha azon meditálnék hogy valakim, vagy ismerősöm negatív irányban mivé vált. Engem lehúzna, biztos hogy huzamos ideig rossz kedvem lenne ettől. Jó, hát nem ismerlek titeket, és bocs!🙂
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
szept. 22. 11:43
Nem veszem magamra a Judit véleményét, mert a hozzászólásaiból látszik, hogy miért írta ezt, személyesnek vette, de nem is azt mondtam egy szóval se, hogy mindenki ilyen, aki külföldön él, van több más ismerősöm, volt osztálytársam is, aki megmaradt normálisnak. A miért foglalkozom vele kérdésre, azért mert évekig nagyon jóban voltunk, szerettem mert egy okos, vicces, melegszívű csaj volt, aki mostanában folyamatosan a külföldi kolbászbólkeritéssel példálózik de ez nem elég, mindenki egy hülye, aki itt maradt ebben az országban szerinte és megérdemeljük a sorsunkat. :( Rossz látni, hogy ide fordult ő is.
12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 22. 11:40
Aha, csa a vége, a "kirt" meg nem kell. :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
szept. 22. 11:38
Csúnya szó, amit kimoderáltak volna, ezért mással folytattam.
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 22. 06:29
Van, akit megváltoztat az új környezet. Nem feltétlenül előnyére.
9. Enissa (válaszként erre: 8. - Andi6020)
szept. 21. 16:23
Gondolom csupán pikírt, amit nem mert egyben leírni, gondolván egy szitokszó.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 21. 14:53
Mi az a "pi...kírt"?
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Szeretekolvasni)
szept. 21. 12:29
🤦‍♀️😄
6. szeretekolvasni (válaszként erre: 3. - 55Judit)
szept. 21. 12:25
Úgy látszik, te már most az vagy, ha így betámadod azért, mert talán csak bántja, hogy elvesztette egy barátját.
5. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - 55Judit)
szept. 21. 10:04
csak megjegyezte, mindenki látja ha valaki megváltózik
4. Banános Zselé (válaszként erre: 2. - Holurt Waxhton)
szept. 21. 10:03
mert furcsa hogy valaki így megváltózik
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 21. 08:04
Te pedig hamarosan egy besavanyodott, megkeseredett nő leszel, ha nem a saját életeddel foglalkozol.
szept. 20. 21:14
Nem értem, miért foglalkozol vele? Csak energiát vesz el tőled....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook