Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A bölcsességfog kinőhet közel a 40-hez? fórum

A bölcsességfog kinőhet közel a 40-hez? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 10. 17:26
Megeshet!
2012. aug. 9. 23:35
Én lassan 29 leszek, a felső bölcsességfogaim észrevétlenül kinőttek, az alsók viszont nem. A bal alsó szokott stressz hatására feszülni, de voltam már fogröntgenen, ha akarna ki tudna nőni, szépen irányban áll, hely is van, ugyanígy a jobb oladlon is, de még nem nagyon akarnak előbújni.
2012. aug. 9. 22:42

Én 48 éves vagyok, és most jön ki a bölcsességfogam, több mint egy hónapja a jobb felső nyolcas helyén hatalmas duzzanat volt, egy jó hétig iszonyatosan fájt, mindig figyeltem, és szépen lassan kibújt, úgy néz ki, hogy elfér, de még az előző fogam magasságát nem érte el,

Mire ez elmúlt, akkor kezdte a bal alsó 8-as, ugyanúgy, az nem jött ki, de meg van dagadva, két napja meg megint a jobb felső indult meg, borzalmasan tud fájni,és sajnos 4 van belőle.

2012. aug. 8. 17:31
jav: egyszer csinálta"K"
2012. aug. 8. 17:30

Egyszer csináltam nekem panoráma röntgent, és kiderült, mivel egy bölcsességfog soha nem nőtt ki, a jobb felső, hogy ott fekszik, vízszintesen a többi fog fölött. Valamiért soha nem mozdult el függőleges irányban, hogy kinőjön.


De olyat még nem hallottam, hogy 40 éves korban nőne ki.


Nézesd meg a fogászaton, és csinálnak röntgent, esetleg elküldenek panoráma röntgenre.

2012. aug. 8. 17:17

Napok óta eléggé fáj az ínyem leghátul (főképpen fogmosásnál, de amúgy is) alul mindkét oldalon és mintha "pukli" alakulna.... Eddig még nem tudok róla, hogy kijött volna a bölcsességfogam, - gondolom csak észrevettem volna -....

Lehet, hogy az fog jönni? 38 éves vagyok..... Lehet, hogy valakinek ilyen korban jön csak? Azt hallottam, hogy van olyan is, hogy valakinek ki sem bújnak a bölcsességfogai!

Nektek hány évesen jött ki?

3. 36a26f5226 (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2012. aug. 8. 17:15
Ja!- és 40 éves vagyok.
2012. aug. 8. 17:15
Nekem 1 db bölcsességfogam van meg, ami még mindig nem romlott el, a bal felső.
2012. aug. 8. 17:14
Bölcsességfog közel a 40-hez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook