Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2025. januárra várható babák anyukái - ismerkedjünk fórum

2025. januárra várható babák anyukái - ismerkedjünk (beszélgetős fórum)


22. nadjamami (válaszként erre: 21. - Cassidie)
aug. 16. 12:42

Én szeretem, majd a császár után is amikor már lehet vissza is akarok térni... :)

Engem nagyon kikapcsol, főleg az erdőben.

De majd addig is, amíg nem futhatok a babát is tologathatom vagy hordozgathatom az erdőben.

21. Cassidie (válaszként erre: 20. - Nadjamami)
aug. 15. 10:55

En futasra sose tudtam ravenni magam, pedig az tenyleg egy tobbretu sport😊

Most a heten sok eselyt nem latok, hogy eltudjam kezdeni, mert hetvegere 2 nagy tortat sutok, utana meg kettesbe leszunk a gyerkoccel es mar nem igen akar aludni delutan, viszont engem sem hagy beken ha edzek, viszont ennyi kihagyas utan nem orulnek ha rajtam ugralna🫣

20. nadjamami (válaszként erre: 19. - Cassidie)
aug. 13. 09:14
én eddig futottam rendszeresen, hát azt azért le kellett redukálni, minimum a felére, sőt még kevesebbre és már inkább séta és csoszogás az erdőben reggelente, kb 3-4 km, de az nagyon feltölt, itt van egy ugrásra a Pilisi Parkerdő :)
19. Cassidie (válaszként erre: 18. - Nadjamami)
aug. 12. 21:01
Ez nagyon jol hangzik😊 edzeni en is szeretnek elkezdeni itthon, kismama tornat, de egyenlore nem vagyok hozza meg eleg jol🫣
18. nadjamami (válaszként erre: 17. - Cassidie)
aug. 12. 20:39

Nálunk elég ritkán, de még van annyi minden, hogy ez nem is baj...:)


Most majd elkezdek szülésfelkészítő tanfolyamra járni aug. végétől, meg csütörtöktől kismama jógára:)

17. Cassidie (válaszként erre: 16. - Nadjamami)
aug. 12. 20:14
Nalunk viszonylag sokat kell menni, en most megyek masodszor, aztan a 18 hetes utan megint biztosan kell, a tobbi holnap kiderul
16. nadjamami (válaszként erre: 15. - Cassidie)
aug. 12. 20:09
védőnőnél már voltam egyszer, eléggé szimpatikus szerencsére, majd augusztus végén kijön hozzánk személyesen is
15. Cassidie (válaszként erre: 14. - Nadjamami)
aug. 12. 19:29
Háziorvos meg nekem is hatra van, en holnap megyek vedonohoz aztan hivom a dokit is idopontert
14. nadjamami (válaszként erre: 13. - Cassidie)
aug. 12. 19:12
ami utána következik, azt még nem tudom, egyelőre ezek vannak és holnap megyek le a házi dokihoz meg majd valamikor kardiológiára is...
13. Cassidie (válaszként erre: 12. - Nadjamami)
aug. 12. 19:03

Akkor 1-1 nap kulonbseggel megyunk, en szeptember 4 es 16😁

Utana pedig oktober 8 es onnsntol 5 hetente😊

12. nadjamami (válaszként erre: 11. - Cassidie)
aug. 12. 18:31

Magán volt, mert csak magánban lehetett menni kombinált genetikai szűrésre és mivel 43 éves vagyok nekem mindenképp kellett...


Szeptember 3 a körzeti nődoki és szept 17-én a magán kombinált genetikai és még genetikai tanácsadásra is kell mennem. De nem volt semmi gond, csak az életkor miatt javasolták.

11. Cassidie (válaszként erre: 10. - Nadjamami)
aug. 12. 18:29

En kombin maganba voltam, ha tehetem azert kerulom a korhazat🙈

Te mikor mesz kovetkezo uh-ra?

En kertem a 18. Genetikai elottre egy plusz idopontot, igy szeptember elejen mehetek😊

10. nadjamami (válaszként erre: 9. - Cassidie)
aug. 12. 18:26
Én az elsőt még a SOTE 1-en szültem, de most már kint lakunk a pilisi térségben és a Margit Kórház van a legjobb helyen, meg elég szimpatikusak voltak, bár még csak kombinált szűrésen voltam a 12.héten náluk
9. Cassidie (válaszként erre: 8. - Nadjamami)
aug. 12. 18:22
En Veszpremben, nekem halisten nem volt rossz tapasztalatom, remelem most sem lesz
8. nadjamami (válaszként erre: 7. - Nadjamami)
aug. 12. 18:20
Ti hol szültök? Én elvileg a Szent Margitban...
7. nadjamami (válaszként erre: 6. - Cassidie)
aug. 12. 18:20

Nálunk is lányre tippel a doki, de még nem biztos.


Hát igen, már nagyon várja, de közben tombol a kiskamasz időszak is. :)

6. Cassidie (válaszként erre: 5. - Nadjamami)
aug. 12. 18:17

Nalunk is masodik baba lesz, elvileg kislany lakik a pocakban😊 kisfiam pedig 2,5 eves❤️


Akkor nalatok a nagylany mar segitseg lesz a teso korul😊

5. nadjamami (válaszként erre: 4. - Nadjamami)
aug. 12. 17:58

Nektek első baba lesz?


Nekem a második, van egy 14,5 éves lányom, így eléggé különös lesz újrakezdeni a babázást :)

4. nadjamami (válaszként erre: 3. - Cassidie)
aug. 12. 17:57
Sziasztok! Én Valentin napra :)
júl. 24. 07:48

Szia🙂

En februar elejere vagyok kiirva😊

júl. 24. 07:01
Szia! Én december végére vagyok kiírva. :)
júl. 6. 19:49
2025. januárra várod kisbabád? Gyere beszélgessünk, vajon van még a hoxán itt ilyen anyuka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook