Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ValóVilág powered by Big Brother fórum

ValóVilág powered by Big Brother (beszélgetős fórum)


2016. szept. 1. 22:15
Soma barátosnője mehetne nem hiszem,hogy nagyon megfog nyílni max ennyi lesz h kisfiuval picsipacsiznak.
2016. szept. 1. 22:14
Lyaly:D Ez rosszabb, mint Balázs volt:D
2016. szept. 1. 22:13
A hétvégén:) Akkor már nincs sok. Bencének mi baja van?:D
107. MZsanett (válaszként erre: 106. - 427f70e430)
2016. szept. 1. 22:12

Izgalmas szereplő, mert folyamatosan balhézik, ez kell ide:D Most komolyan, enélkül halál unalmas lenne a vv. Nincs kedvem állandóan csókolózó szerelmespárokat bámulni.


Kár:( Miért nem valamelyik klónt szavazzák ki? Mikor fog kiderülni a szavazás eredménye?

106. 427f70e430 (válaszként erre: 105. - MZsanett)
2016. szept. 1. 22:09

Hát nekem valahogy nem az izgalmas jut róla eszembe :D


[link]


Nyilvános egyébként az állás.

105. MZsanett (válaszként erre: 104. - 427f70e430)
2016. szept. 1. 22:06
Őt ne! Ő izgalmas. Mindenkire féltékenykedik. Inkább valamelyik hapit, mondjuk Lórit, vagy a klónjait.
2016. szept. 1. 22:03
Nahh ez a szavazás tetszik, hátha kipaterolják Dinát :D
103. MZsanett (válaszként erre: 102. - 427f70e430)
2016. szept. 1. 21:04
Őt én se. Sunyi volt. Viszont ez a srác egészen más, nem az a sunyi fajta. Kíváncsi leszek rá, hogy fog szerepelni.
102. 427f70e430 (válaszként erre: 98. - MZsanett)
2016. szept. 1. 21:00
Nekem ő valamiért nagyon szimpi, biztos mert az az "alfahím" típus :D de remélem nem megy egy olyan irányba, mint amilyen Gergő volt anno, őt nagyon nem bírtam..
101. MZsanett (válaszként erre: 99. - Specially)
2016. szept. 1. 20:40
De az biztos, hogy őt nem fogja megviselni a bezártság. A videóban az volt a kedvenc részem, amikor ezt kimondta, és az a vigyor hozzá...
100. MZsanett (válaszként erre: 99. - Specially)
2016. szept. 1. 20:39

Nekem szimpi, jó a humora:) Amikor Bencével beszéltek, azon szakadtam:D


Igen, de nem nagyon részletezte, azt mondta, volt itt minden. Amúgy nekem is megfordult a fejemben, hogy most keménynek látszik a pitbullal, meg a szakállával, meg a tetkójával, de lehet, két nap múlva ott fog pityeregni:D

99. Specially (válaszként erre: 98. - MZsanett)
2016. szept. 1. 20:36

Persze,lehet normális sokat nem láttam belőle de majd ma.


Kulsore az de megesik,hogy az ilyen férfiak is igencsak érzékeny lélekkel rendelkeznek :D mondjuk azt hiszem nála volt vmi történet a börtönnel nem?

98. MZsanett (válaszként erre: 97. - Specially)
2016. szept. 1. 20:29

Szerintem nem olyan vészes, tök normális a srác, csak van egy ilyen énje is:D


A kopasz, szakállas fickó viszont durva:)

97. Specially (válaszként erre: 83. - MZsanett)
2016. szept. 1. 19:05
Én még akkor láttam őt mikor volt a válogatás és vmelyik műsorban volt egy kis összefoglaló,hogy kik jelentkeztek.Meg is jegyeztem,hogy transzvesztita is jelentkezett biztos nem válogatják be mert az durva lenne.És mégis :D
96. 427f70e430 (válaszként erre: 94. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 1. 18:55

Tényleg?

Én azt hallottam, a tegnapi két hapsi voltak az utolsók

95. Specially (válaszként erre: 94. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 1. 18:55
már mindenki bent van,nem?
2016. szept. 1. 18:02
ma 4-en költöznek be, de én este már nem nézem, majd holnap az összefoglalókat, ismétléseket. még alig tudok valakiről is bármit, nem volt időm nyomonkövetni. sajnos.
2016. szept. 1. 15:35
Kíváncsi vagyok, milyenek lesznek a BB elemek. Azt se tudom, mi a különbség a BB és a VV között.
92. MZsanett (válaszként erre: 91. - Feketebárány74)
2016. szept. 1. 15:28
Hát igen. De nem is lett volna sok értelme elindítani, mert ennek is alig van nézettsége. Nem véletlenül nem az rtl-en játsszák főműsoridőben. Régen, amikor ezek elindultak, más volt, mert nagy port kavart, és mindig mindenki erről beszélt. Én nem néztem a VV1-t, 2-t, 3-t se, de mégis tudtam, ki volt a Zsanett:D Meg Tündi, meg Kismocsok, meg volt még valami kopasz a BB-ben.
91. feketebárány74 (válaszként erre: 90. - MZsanett)
2016. szept. 1. 15:14

Az RTL megvette a Big Brother licencét, így legálisan felhasználhatja majd a műsorban az egykori Big Brother-es műsorelemeket is.

Másrészt pedig emiatt a TV2 már nem indíthatja újra a műsort ezután, bár ahogy látom nem is nagyon állt szándékában.

90. MZsanett (válaszként erre: 89. - Feketebárány74)
2016. szept. 1. 14:59

Tipikus villaszerelem volt. Amúgy meg nem is értem, hogy gabalyodhattak ők össze, semmi közük nincs egymáshoz.


Én Lacira és Edinára lennék kíváncsi. Nem követtem őket, de úgy tudom, ők sokáig együtt voltak. Még szerepeltek is valamelyik műsorban a vv után fél évvel.


Nekem a BB teljesen kimaradt, sose néztem. De már nem is fogom, mert ennek a műsornak semmi köze a BB-hez. Nem is értem, minek adták neki ezt az elnevezést.

89. feketebárány74 (válaszként erre: 87. - MZsanett)
2016. szept. 1. 14:30

Vicces volt, ahogy ez a Simon a kiszavazásakor azt kiabálta a többieknek, hogy ő és Charlotte még 50 év múlva is együtt lesznek, aztán nemhogy 50 év, még 5 hónap sem lett ebből a "nagy szerelemből". :)


Érdekes, hogy anno mindkét Big Brothert lányok nyerték meg /BB Évi ill. BB Zsófi/, de a Való Világban eddig mindig fiú győztes volt.

Legalábbis eddig...

2016. szept. 1. 13:51
Érdekes amúgy, hogy Simon pont december 13-án született, Luca napján:)
87. MZsanett (válaszként erre: 86. - Feketebárány74)
2016. szept. 1. 13:49

Én kedveltem Simont. Annyira bolond volt, pont ezt bírtam benne:D Kellenek ilyenek is. Simonnal akkor lett tele a hócipőm, amikor szerelmes lett, és egész nap csak az ágyban punnyadt.


Vikinek viszont az elejétől a végéig szurkoltam, és nagyot csalódtam, amikor végül nem ő nyert, pedig megérdemelte volna. Ő nem árult zsákbamacskát. Nem volt valami kedves, az igaz, de a végén kijött a szerethető oldala. Fura, mert mindenkinek később jön ki a rossz oldala, de vele pont fordítva történt. Nem halt volna bele a világ, ha egyszer ebben az életben nő nyeri ezt a valóságshowot. De ez szerintem soha nem fog megtörténni, a nőket mindig is lenézték, és le is fogják. Ilyen a férfiközpontú társadalom. Ha lehetne fogadni, akkor fogadnék, hogy ezt is férfi fogja megnyerni, akármilyen jó női karakterek is vannak.

86. feketebárány74 (válaszként erre: 85. - MZsanett)
2016. szept. 1. 13:37

Persze Viki se volt százas. :)

Nekem ő addig szimpi volt, amíg nem tett keresztbe Zsófikának, utána már megingott a bizalmam benne.

De ez a Simon szerintem mindnek a legalja volt, alkoholt itatott azzal a szerencsétlen kacsával, meg az a hajléktalan, tróger kinézet nála, pff... :S

85. MZsanett (válaszként erre: 84. - Feketebárány74)
2016. szept. 1. 13:15
Amit csinált akkor Vikivel, azért nem is csodálom. De azért Viki se volt egy szent, mert addig provokálta, amíg elszakadt nála a cérna.
84. feketebárány74 (válaszként erre: 81. - Specially)
2016. szept. 1. 12:53

Hogyne emlékeznénk arra a hülye Simonra?!

Nekem is beszólt, miután kijött a villából, mivel azt merészeltem írni a facebookon a Való Világ oldalán, hogy ne csodálkozzon azon, ha majd jól megverik őt, amiért a villában úgy viselkedett, ahogy.

Azt írta nekem, hogy: "Nem vert meg engem senki itt kint te f***!"

Erre mit ad isten, miután ezt írta nekem, pár hónapra rá olvastam a hírt a neten, hogy jól megverték őt egy szórakozóhelyen. :D


[link]

83. MZsanett (válaszként erre: 81. - Specially)
2016. szept. 1. 12:29

Én pont azért bírom Tivyt, mert egy cirkuszi majom:D Szerintem nincs intelligens oldala, úgyhogy nem is érdemes tőle többet várni. De arra kíváncsi vagyok, mennyire adja önmagát, és hogy később mennyire fog megzuhanni.


Hát persze, szakadtam a bemutatkozó videóján:D


Meleg srác lett az új lakó? Én tegnap lemaradtam. De ha ezt jól értelmezem, akkor a vidéki vallásos srác felkötheti a gatyáját:D

82. Zoli74 (válaszként erre: 79. - Mazsinka)
2016. szept. 1. 09:47

Szia Mazsinka. :)


Pont a VV8-nak ne lenne fóruma?! :D

Bár igazad van, pár nappal az indulás előtt én se találtam meg, aztán mégiscsak rábukkantam valahogy a topikok között. :)


A VV8 attól Big Brother, hogy nem Big Brother. :D

Na jó ez csak poén, de tényleg nem lehet rájönni, hogy mitől BB a VV... :)


Az mindenesetre már most látható, hogy a VV8-hoz messze nem lesz annyi hozzászólás, mint az előző szériákhoz.

Valahogy eléggé lapos az egész, legalábbis egyelőre...

81. Specially (válaszként erre: 61. - MZsanett)
2016. szept. 1. 08:02

Leginkább Tivytől,mintha ő akkora macsó állat lenne.

Nekem továbbra sem szimpi ez az oldala,nagyon vicces akar lenni és még neki áll feljebb ha valakinek véletlen nem a béka segge alatt van az ingerküszöbe😑


Tegnapit nem láttam csak a belevalót de a végére azért remélem sikerült érdekesebb emberkéket is beküldeni.Meleg fiún meglepődtem,hogy bekerült.Remélem nem olyan lesz mint Simon volt 😃 rá emlékeztek? Simonság..


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook