Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ValóVilág powered by Big Brother fórum

ValóVilág powered by Big Brother (beszélgetős fórum)


2016. szept. 4. 14:36
ez olyan mint a Győzike-show, senki se nézi, de mindenki tudja, mi történik benne:))))))))))))
2016. szept. 4. 14:36
Mici se sokáig fog bentmaradni.
2016. szept. 4. 14:36

sziasztok vagyok olyan elvetemült hogy nézem a műsort :)

néha majd leírom a véleményem ha nem baj

2016. szept. 4. 14:35
akkor a meleg srác Zsolti, és a tetovált a Krisztián, és az, aki beszólt az asztalnál, és leoltott valakit, az a Dávid?:)))))) köszönöm a felvilágosítást.
286. Specially (válaszként erre: 284. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 4. 14:34
Ő Zsolti.
285. Specially (válaszként erre: 280. - D1zsúlika)
2016. szept. 4. 14:33

Szia:)


Nekem is mostanra Zsolti lett a legszimpatikusabb.Kinyitja a száját és elmondja az embernek a véleményét és kulturáltan! Ez Dinanak meg Micikenek sem megy pl.

Alpari stilusuak a csajok rendesen de remelem Zsolti meg Krisztian is megmondja nekik merre van előre :D

Igazabol azt sem ertettem Mici miert lazadt be Soma velemenyen mikor ő maga mondta a videojaban h nem dolgozott mert nem volt raszorulva meg ott volt a penzes pasija.Akkor miert fáj az igazság?

2016. szept. 4. 14:30

a meleg srácnak mi a neve?

ő olyan tudálék nekem.

283. ca6273a8a5 (válaszként erre: 281. - EsztyMorgan)
2016. szept. 4. 14:29
akkora baromság ez az "én helyem", "én székem", ....
2016. szept. 4. 14:28

szerintem is Soma Aurélióra hajaz.


Dina nekem abszolút nem szimpatikus.


Mici-Soma balhét sem értem.


Vivi szerintem végig bent fog maradni, tutti!


A fiúkat Zsolt, Dávid, nem is tudom ki, kicsoda.


ennyit tudok még egyenlőre írni, mert csak pár adást láttam, és így nem nagyon lehet véleményt nyilvánítani.


de valahogy mégis úgy érzem, ma lány fog menni.

281. EsztyMorgan (válaszként erre: 277. - MZsanett)
2016. szept. 4. 14:25
Le akart ülni egy székre és Dina mondta neki hogy az Lóri helye.
2016. szept. 4. 14:21

Sziasztok!


Most bukkantam a topikra, igen megörültem!

Ha lehet, csatlakoznék én is hozzátok, ha nem "korhatáros", vagy "kórhatáros" a fórum?! :D

Úgy gondolom, tavaly is jókat beszélgettünk.


Igaz, akármerre fordulok, az emberek többségének az a véleménye erről a műsorról, hogy csakis "agyhalottak" nézik!

Én vállalom, hogy nézem, de talán szakmai ártalomból is. Kíváncsi vagyok, hogy az emberek hogyan viselkednek egymással a legkülönösebb helyzetekben, akár "bezártság" esetén", de főleg, hogy milyen stílusforma alakul ki ebben a "pszicho-katlanban"??!! :D


Rövid idő alatt, ahogy hullanak le az álarcok, máris változott a véleményem 2-3 játékosnál, mégpedig szinte tök ellentétes irányban, az alábbiak szerint:

Lóri: egy semleges srác, "foghíjas" szegény, sajnos, és nem egy okostojás,

Dina: egy helyes, belevaló, normális csajszi benyomást keltette az elején, akinek a bemutatkozása kissé hisztisre sikerült ugyan, körmei egyszerű falusi lányhoz méltatlanul nagyok, talán hozza is majd a "falusi" feelinget, de nem szeretnék csalódni benne, mint Edinában anno, várakozó állásponton vagyok, gondoltam ezt a műsor elején, ez változott meg ellenkezőjére!

Dina egy orbitális csalódás számomra. A hideg kiráz tőle, irritál ha megszólal. Azt szeretném, ha Ő esne ki ma, mert teljesen kifordult önmagából, és egy nagyon buta, hatalmas egóval bíró, pökhendi kis 3,14csa lett belőle pár nap alatt.

Tivy a "humorherold"-nak indult, van akinek elmebeteg ficiója volt, mindenesetre az álarc rajta maradt, beleszürkült...jelentéktelen

Soma egy beképzelt öntelt "gyerek", teljesen Auréliót próbája utánozni, nagyon gyenge karakter, ha a többiek mellett mutatja a kamera, roppant nevetséges "kicsi ember" figuráját kelti.

Mici buta tyúk, először, a jóindulatot véltem felfedezni benne, de nem, sosem lesz domina a lányok között, mert sunyi, gonosz, rossz indulat tombol benne

Zsófi az agyonplasztikázott modell, sajnos ferde háttal-testtartással, semleges

Vivien a "mindenre kapható", kommunikálásra alkalmatlan, tényleg gáz, még a levegő is sivítva jön ki belőle, gondoltam először.

Most teljes fordulatot vett véleményem!

Ha lexikális tudása nincs is Vivinek (habár, ebben sem vagyok biztos már!!), de naivsága, természetessége által szerethető karakterré vált a "rizses sütije" után. Zsoltival remekül elszórakoztathatják a közönséget. (Nyerő páros??!!)

Dávid normális, jó fiúként lépett színre, lehet, hogy ez lesz a veszte, kezdett szürkülni, de észrevette, ha Zsolti felé orientálódik, még "pozitív" is lehet a "negatívból".

Viki: Kakukktojás, meglepetés is lehet benne

Krisztián: bármi lehet, egyenlőre szimpatikus, hajlok afelé, hogy "érző szíve" van/lesz..

Zsolt: van, hogy kicsit túl tolja a dolgokat, de ő a legszimpatikusabb jelenleg, nagyon szép hangja van, (remélem lesz énekóra?!), ügyes, süt-főz (a VV3-ban is volt egy meleg fiú Zsoltika, aki sütött főzött anno, most jelenleg Svédországban él, Őt is nagyon kedveltem, és szerették a játékosok, nézők is).


Egyébként nem értem, hogy miért van az, hogy mindig a "kritikán aluli" nők hiszik azt, hogy ők az istennők?! :D

A fent leírtak, kizárólagosan csak az én véleményemet tükrözik, tiszteletben tartva mások ellenkező véleményét.

Elnézést kérek, hogy sokkk voltam! :D

2016. szept. 4. 12:05
szerintem lány fog kiesni.
2016. szept. 4. 11:47
Szerintem Lóri, vagy Dávid fog repülni, mert olyan észrevehetetlenek szegények, mintha ott se lennének. Lóri (vagy Dávid?:D) egy teljesen átlagos, szürke, hétköznapi srác, a klónja meg egy tuja.
2016. szept. 4. 11:44
Bár nem tudom, hogy Zsolti igazából ezen akadt-e ki, mert volt, hogy nem figyeltem oda, de úgy láttam, hogy igen.
2016. szept. 4. 11:44

Én Zsoltit bírom, ő legalább vicces, de mellette meg is mondja a véleményét. Mondjuk attól kikészülnék, hogy állandóan középpontban akar lenni, és minden beszélgetésben ő a leghangosabb. Ez biztos ki fogja verni a többieknél is a biztosítékot.


A tegnapi részt csak addig láttam, amikor leültek enni az asztal köré, és Zsolti kiakadt, hogy neki nem jutott hely, és ott hisztizett. Mondjuk ezt én is utálom, amikor odébbpaterolnak valahonnan csak azért, mert valaki valaki mellett akar ülni, és nem bír ki 10 percet nélküle.

275. MZsanett (válaszként erre: 272. - EsztyMorgan)
2016. szept. 4. 11:39
Engem Soma jobban irritál, mint Dina. De őt úgyse rakják ki, mert nem "tuja" karakter, sajnos észrevehető. De felőlem a felfújt szájú Zsófi is eltakaródhatna, mert semmi értelme annak, hogy ott van. De az lenne a legjobb, ha mindkettő menne:)
274. EsztyMorgan (válaszként erre: 273. - Wodu)
2016. szept. 4. 11:25
Miért ne? :) őt meg jóformán replásnak nézték a szexuális beállítottsága miatt. De amúgy mikor férfiak egymás közt a nők mellét, seggét elemzi az tök oké(?) vagy mikor lányok a pasikat tanyulmányozzák mondjuk a pénztárca nagyságától függően.
273. Wodu
2016. szept. 4. 10:56

Nálam a zsóti verte ki a biztosítékot,tegnap a Viviennel folytatott cerka témában!Az ok bejáratos minden fürdőbe:):):),de ne storyzgasson a szerszámok nagyságáról!

Amúgy benn marad a végletekig,mert tényleg van karaktere,tetszett ahogy rendbe tette Dinát az asztalnál.Ott van fejben,vannak érvek,jól tolja!

272. EsztyMorgan (válaszként erre: 270. - Feketebárány74)
2016. szept. 4. 09:23
Őt sem bírom de sztem ő még kevésbé irritáló. Számomra mindenképp. Dina maga a rosszindulat és van abban igazság amit mondasz. Kavarja a kakit, feszkózik nonstop és ez "kell". Én továbbra is kitartok Zsolti mellett. Isten bizony több esze van mint az összes lánynak együtt véve.
271. Sorean (válaszként erre: 269. - EsztyMorgan)
2016. szept. 4. 09:01
Sajnos Dinát még nem fogja az Rtl kirakni. :(
270. feketebárány74 (válaszként erre: 269. - EsztyMorgan)
2016. szept. 4. 08:51

De jó, Eszty is megjött, szia. :)


Én Somát vagy Atit szeretném a villán kívül látni.


Soma: "Azt hittem, hogy itt bent majd odalesz értem legalább pár csaj..."

Hát öcsi ezt rosszul gondoltad! :)

269. EsztyMorgan (válaszként erre: 267. - Mazsinka)
2016. szept. 4. 08:08
Detto :) nekem ő a kedvenc. Dina meg remélem ma hazahúz! Jól mondta Vivi: egy szép mondat nem hagyta még el a száját.
268. Sorean (válaszként erre: 267. - Mazsinka)
2016. szept. 4. 00:21
Szerintem is! :)
2016. szept. 4. 00:19
Zsolti for president!
266. Sorean
2016. szept. 3. 15:53
Én úgy érzem vasárnap Viki vagy Attila fog távozni. Egyikért sem kár, sőt, semelyikért...
2016. szept. 3. 15:40
Még nincs fent sajnos. De legalább látni fogom:)
264. MZsanett (válaszként erre: 262. - D7ba7bf7ff)
2016. szept. 3. 15:35
Köszi:)
263. MZsanett (válaszként erre: 261. - D7ba7bf7ff)
2016. szept. 3. 15:35
Igen, az nagyon zavarta. És Auréliónál szakadt el a cérna, akkor jött felszínre ez az egész, amikor összeveszett vele. Akkoriban azt hittem, utálja Auréliót és én is utáltam vele együtt, mert hát Auréliót se kellett félteni, ha balhéről volt szó.
262. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 255. - MZsanett)
2016. szept. 3. 15:24

Felregisztrálsz MOST-ra, és ott mindent látsz!


[link]

261. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 254. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 3. 15:23
Viki egy szív és egy egó keveréke volt. Nagy játékos. Taktikus és bomlasztó. Mélyen legbelül nagyon magányosnak érezte magát. Zavarta hogy nem látják benne a férfiak a "nőt"! Mondjuk ez érthető. Nem volt se nőies, se nőies alakja. Rejtetten "nimfomán" és szeretethiányos volt.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook