Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ValóVilág powered by Big Brother fórum

ValóVilág powered by Big Brother (beszélgetős fórum)


140. Mazsinka (válaszként erre: 130. - MZsanett)
2016. szept. 2. 14:08
Akkor nézd vissza a tegnapi bulit, Evelin beindult!
139. MZsanett (válaszként erre: 138. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 13:16

Szerintem hatalmas figura:D Amikor a videóját azzal zárta, hogy lesz még miért vezekelnie...:"D Szurkolok neki és Vikinek:)


Viki amúgy szerintem ilyen marad, csendes, szóval a szerény lány már meg van. Nem tudom, milyen karakterrel lehetne még feldobni. Bolond ne jöjjön, hülyékből már van elég.


Úristen, hogy utáltam őket...Izát és Krisztiánt. De Krisztiánt jobban, alig vártam, hogy kiessen. Az a csávó egy szörnyeteg volt. Ahogy kifordult magából részegen, meg amennyit bántotta Izát, nem is értem, mi a francért volt vele Iza, az a csaj se normális. Én nem ítéltem el azért, amiket mondott. Krisztián rengeteget bántotta, és egyszerre jött ki belőle az egész. Én bocsánatot se kértem volna a helyében.

138. feketebárány74 (válaszként erre: 136. - MZsanett)
2016. szept. 2. 13:11

De az Ati a vallásos csávó, de azért legszívesebben szana-szét k**ná Vivit. :D

Enyhén szólva is vicces a felfogása. :)


Oké, legyen legalább egy szerelmespár, de azért lehetőleg ne olyanok legyenek mint anno Iza és Krisztián voltak, mert az durva lenne. :)

Iza "kedves" mondatai Krisztiánhoz: "Anyád!", meg "Haljon meg az egész családod!" - Ez volt ám az igazi szerelem. :D

137. MZsanett (válaszként erre: 136. - MZsanett)
2016. szept. 2. 13:01
Visszavonom, nem Ati és Viki. Nem tudom a srác nevét.
136. MZsanett (válaszként erre: 135. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 13:00

Hát nem tudom:D Engem untat ez a nyűglődés közöttük. Ha már szerelem, akkor lehetne ott egy igazi szerelmespár, nem ilyen flörtölgetős, nyögdécselő idióták. Atinak és Vikinek viszont szurkolok, szerintem ők jók lennének együtt:)


Én is remélem. De a szavazás legutóbb úgy állt, hogy ő a legnépszerűtlenebb.


Ati az melyik?:D Semmit nem ad ki róla a gugli képekben. Biztos érdekes személyiség lehet.:D Az gondolom nem a vallásos srác. Még keverem őket.


Nem szerény ő, szerintem csak felméri a terepet.:) Majd később fogja kimutatni a foga fehérjét. Sok mindent átélt, nem hiszem, hogy ilyen, mint amilyennek most mutatja magát.

135. feketebárány74 (válaszként erre: 134. - MZsanett)
2016. szept. 2. 12:50

Soma csak szeretné, hogy a csaja legyen a Zsófi. :D


Dinát tuti nem fogják kiszavazni a nézők, ő aztán tuti belevaló a villába. :)


Szerintem Ati fog repülni, nem is értem őt minek válogatták be egyáltalán.


A "börtönös" Krisztián elég nagy kérdőjel számomra.

Egyelőre szimpatikusnak tűnik, de a keménységére szerintem nemigen lesz bent szüksége, eléggé kilóg a többiek közül, bár ha ilyen szerény marad ezután is, akkor végülis sokáig húzhatja még bent.

134. MZsanett (válaszként erre: 133. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 12:40

Szerintem a lányok közül Soma csajának kéne kiesni. A nevét se tudom:D Ő is olyan unalmas, semmilyen. Csak nyávogni tud egész nap.


Nekem mindegy, hogy fiút, vagy lányt tesznek be, csak ne legyen ilyen unalmas, mint a többség. Dinát viszont remélem, nem szavazzák ki. Ő pont nem unalmas. Ellenszenves, de legalább csinál valamit.


A börtönviselt pasas eddig elég csendes, de szerintem tartogat ő még meglepetéseket.

2016. szept. 2. 12:30

Szerintem is sokkal jobbak a lányok, mint a fiúk. A meleg srác legalább értelmesnek tűnik, a többi eléggé szürke és/vagy irritáló.


Kíváncsi leszek, hogy kit szavaznak majd ki a nézők, és ki fog a helyére kerülni.

Inkább lány jöjjön majd be, nem kell több "klón" a villába. :)

Én egy tök szerény és kedves lányt tennék be, kíváncsi lennék arra, hogy mire menne ezekkel a nagyképű csajokkal.

Vagy akár lehetne egy leszbi csaj is, ha már meleg fiú már van bent. :D

132. MZsanett (válaszként erre: 123. - Mazsinka)
2016. szept. 2. 12:18
Szerintem a női szereplők sokkal jobbak, mint a pasik. A pasik szinte mind klónok, kivéve tivyt, meg a meleg srácot. Meg a börtöntölteléket. Még az is jobb lenne, ha Dina nyerné, mint bármelyik klón a pasik közül.
2016. szept. 2. 12:15
Mondjuk a tegnapi buliról lemaradtam, ott nem tudom, mit alakított.
130. MZsanett (válaszként erre: 120. - Specially)
2016. szept. 2. 12:14
Evelin is egy érdekes személyiség. Annyira csak a jó oldalát mutatja, hogy semmi nem jön le róla senkinek, hogy milyen lehet az igazi személyisége. Remélem, minél előbb kiborítja valami és kifordul magából, mert szerintem nem ez az igazi énje.
129. MZsanett (válaszként erre: 118. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 12:12

Szerintem Ati nem rossz. Még mindig érdekesebb, mint a Klón srácok. Az egyik asszem Lóri, a másikat meg alig lehet látni, az valami szőke. Nem értem, miért nem őt szavazzák ki. De ha így folytatja, az is lehet, eljut a végéig. A 7-ben a szőke csaj, azt hiszem, Dóra, ő is így jutott be a döntőbe.


Én amúgy Somáról gondolom azt, hogy semmilyen. Csaj csajozni tud, azon kívül semmit nem csinál.


A meleg srácnak én is örülök:)


Vivit én is kedvelem, jó arc:) Mondjuk azt egy kicsit megmosolyogtam, amikor azt mondta, hogy az ELTE természettudományi karára akar menni, és hogy elvégzi az alapszakot, meg a mesterképzést, és bolygókutató lesz:)

128. feketebárány74 (válaszként erre: 127. - Wodu)
2016. szept. 2. 11:19

Hát annak semmi értelme nem volt, nem is értettem, hogy az RTL ezt hogy engedhette adásba?!

Sokkal több értelme van, amikor a játékosok hozzátartozóit, barátait hívják be a műsorba, és azokkal beszélgetnek.

Remélem Győzike nem ilyen baromsággal készül majd a ma estére...

127. Wodu
2016. szept. 2. 11:12
Az éjszakai műsor Rélióval nagyon gyengére sikerült!Szegénykének lehet valami sejtése arról a némi dologról,de inkább rossz emlék!Szerintem mennyire szoríthatta a fejét!De se baj egyszer lehet pin@ professzor lesz,ha már helikopterezni se fog tudni!XD
2016. szept. 2. 10:54

Hát nem irigylem Dina pasiját, meg azokat a pasikat sem, akik Evelinnel jártak eddig, kemény kiképzés lehet mellettük az életük.

Bár szerintem Dinának is már csak az exe lesz nemsokára az a srác, akivel elvileg még együtt van...

Persze nem rossz az, ha egy nő határozott és magabiztos, de ez már szerintem túlzás, amit Dina és Evelin művel.

Remélem letöri bent valaki a szarvukat valamivel, és visszavesznek a nagy arcukból.

De amúgy nem ellenszenvesek különösebben a számomra, csak ez a túlzott nagyképűség zavar náluk engem.


De persze az is lehet, hogy a kinti életben nem ennyire kemények, csak a műsor készítői megkérték őket arra, hogy időnként azért generáljanak némi feszültséget majd bent. :)


Ati és a kopasz csávó eléggé kakukktojások, nem csodálkoznék azon, ha ők esnének ki legelőször...

125. Specially (válaszként erre: 123. - Mazsinka)
2016. szept. 2. 09:59

Eddig kb a csajok harcáról szólt a történet a fiukat mint eselyes nem látni,ők csak eszközök a lányok kezében :D

Vivi nem jutott eszembe mint győztes de végülis esélyes h sokaig bent maradjon.Sztem kb Tivyvel egy szinten vannak nem is ertem mi baja van vele :D

124. Specially (válaszként erre: 121. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 09:53

Szerintem mindkettő túljátszotta a szerepét.

Dina ezzel a na most figyeljél ide arra amit én mondok de nagyon figyelj..Evelin meg azt hiszi magabiztosság egyenlő az önteltséggel.

Dinat jol lekur*azta de nem tudom ő miben érzi többnek magát :D

Vikiben talán több a tartás eddig úgy látom, csak remélem nem Dinában akar megbízni.

2016. szept. 1. 23:02

Evelin gyorsan kimutatja a foga fehérjét.

Dina változatlanul hüjjje.

Lóri, Tivy, Soma és a negyedik klón nem nagyon érdekel.

Ati egy pöcs.

A börtöntöltelék nekem olyan semmi, ki fog hamar esni.

A homi szimpi.

Mici napraforgó.

A pufi szájú is mehet a levesbe.


Viszont amitől komolyan tartok, hogy nyerjen végre egy nő alapon az emberek képesek lesznek ezzel a Vivivel megnyeretni a játékot, és ezzel végérvényesen eret vágok magamon. Kezdem azt érezni, hogy elég nagy az esély rá.

2016. szept. 1. 22:58

Evelin is fura, lényegében igaza volt, de annnnnyira okosnak akar látszani...


Na hát úgy tűnik, idén olyan ritka lesz a nekem szimpi játékos, mint a fehér holló 😅

2016. szept. 1. 22:55

Nagyon kemény ez a Dina meg ez az Evelin is. :)

Nem semmi lehet/ett/ a pasik élete mellettük.

Még a végén majd egymásnak mennek... :S

2016. szept. 1. 22:50
Vajon Evelin hányszor fogja még elmondani hogy ő a legjobb?
119. 427f70e430 (válaszként erre: 118. - Feketebárány74)
2016. szept. 1. 22:32

Ati nemhogy semmilyen, de kifejezeten ellenszenves, legalábbis nekem.


Vivit egyre jobban bírom, nagyon sokat nevetek rajta :D

118. feketebárány74 (válaszként erre: 114. - MZsanett)
2016. szept. 1. 22:31

Szerintem ez az Ati hamar ki fog esni, annyira semmilyen, hogy az már szinte fájó...


Viszont ez a meleg karakter nem is olyan rossz, legalább egy kis színt visz a dolgokba. :)


Vivi néha olyan mind egy jégcsap, de valamiért még mindig szimpi a számomra.

117. Specially (válaszként erre: 115. - 427f70e430)
2016. szept. 1. 22:24
Basszus most látom csak milyen haja van Atinak :D
116. MZsanett (válaszként erre: 110. - Specially)
2016. szept. 1. 22:21
Ja, Soma, vagy ő mehetne. Remélem, nem Dina fog repülni.
2016. szept. 1. 22:21
Pont Ati beszél Zsoltira? Hahaha :)
2016. szept. 1. 22:21
Most komolyan a vallásos pali szólja le a meleg srácot? Nézzen már tükörbe.
113. MZsanett (válaszként erre: 111. - 427f70e430)
2016. szept. 1. 22:20
Én is kedvelem:)
112. Wodu
2016. szept. 1. 22:19
Savazzatokkk,dyna viszi a primet!XD
111. 427f70e430 (válaszként erre: 109. - MZsanett)
2016. szept. 1. 22:18
Én minden műsorban szakadok rajta, szerintem nagyon jófej :D

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook