Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ValóVilág powered by Big Brother fórum

ValóVilág powered by Big Brother (beszélgetős fórum)


170. MZsanett (válaszként erre: 169. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 3. 12:49
Ő tuti utolsó előttiként fog kiesni, vagy valahol az utcsók között. Először azt hittem, Tivyt tartják meg cirkuszi bohócnak, de Vivien jópofább. Tivy mostanában olyan, mintha ott se lenne.
169. ca6273a8a5 (válaszként erre: 167. - MZsanett)
2016. szept. 3. 12:47
igen, Vivien, tényleg. a normáltalanokat szeretik, úgyhogy maradni fog:)
168. MZsanett (válaszként erre: 164. - D7ba7bf7ff)
2016. szept. 3. 12:44
Én nem tudom, hogy végig fogom-e nézni. A széria első fele általában izgalmas, mert akkor vannak a nagy konfliktusok és harcok, viszont amikor már mindenki a végső győzelemre koncentrál, számomra kezd unalmas lenni. Én azt figyeltem meg, hogy olyankor mindenki befelé fordulóbb lesz, vagy pedig ismét megpróbálja a jó oldalát mutatni, ami szintén unalmas. Addig izgalmas ez a műsor, amíg el nem jön a mélypont, amikor mindenki összeomlik, utána viszont nem annyira jó. És általában azok a karakterek esnek ki, akiknek szurkolok. Remélem, most nem így lesz.
167. MZsanett (válaszként erre: 163. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 3. 12:39
Vivien. Szerintem is. Bence imádja:) De tényleg hatalmas figura:D Én azt bírtam tőle a legjobban, amikor ő lett a villamester, és elkezdett ujjongani, hogy "diktatúúúúúraaaa!":"D
166. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 165. - Wodu)
2016. szept. 3. 12:32

Jaja, csak nem egyben kerestem rá. :)


Majd törlik esetleg, ha akarják...

165. Wodu
2016. szept. 3. 12:24
Már létezik egy BIG BRÁNER topik!
2016. szept. 3. 12:18
Valamiért mindig néztem ezt a műsort, és ez a valami nem más, mint hogy kikövetkeztetem, ki-kivel fog kavarni, ki-milyen, stb. Szóval ez nálam egyfajta kollektív személyiség-teszt. Élvezem. Ez a széria eddig nem nagyon kötött le a sok munka miatt, meg amúgy sem. Nagyon fiatalok és nagyon butuskák, de valamit azért mindegyik megtanult, ez látszódik. Egy leckét. Néha megpróbálok belenézni és véleményt alkotni, ezért nyitottam ezt a topikot. Most kábé 20%-ban érdekel ez az egész. De az is lehet hogy totál hidegen fog hagyni. Még nem tudom...
2016. szept. 3. 12:16

ez a Soma gyerek számomra nulla, kisfiús barom.

Dina tök hülye.

a többieket még csak most kezdem úgymond "megismerni", kiismerni.

a meztelenkedő csajt hogy hívják? szerintem a "butaságaival" tuti bent fog maradni.

162. ca6273a8a5 (válaszként erre: 159. - MZsanett)
2016. szept. 3. 12:13
nálam is::))
2016. szept. 3. 12:12
Lórival én is így vagyok, egy csomószor meg sem ismertem, főleg amikor hátulról mutatták. Először azt hittem, van a Lóri, és van egy klónja, aki nagyon hasonlít rá:"D De Lóri se lesz ilyen unalmas, meg egyáltalán nem olyan, mint amilyennek mutatja magát. Lehet, egy agresszív állat lesz. Durva, hogy rögtön az elején kijött ez az oldala.
2016. szept. 3. 12:11

Én amúgy örültem neki, hogy Soma gyereket végre leoltotta valaki, már rohadtul irritált. Az lenne a legjobb, ha ő nem is lenne ott, hanem fogná magát és hazamenne, és bejönne helyette egy új. Számomra ő a legidegesítőbb és egyben legkevésbé érdekes játékos. De úgyis bent hagyják, mert állandóan csajozik, le is fog fektetni valakit, és lehet, ez kell a népnek:( Ha jól emlékszem, Mici pont ezért oltotta le. Nem igazán figyeltem tegnap. Ha ez volt az oka, akkor Micinek tök igaza volt, az én szememben nem csökkent. Na, most majd megnézem rendesen az ismétlést.


Amúgy is hogy néz már ki Soma, mint egy 15 éves gyerek. Ez is baromira irritál. Olyan, mintha egy kisfiú ülne a sok felnőtt között. Meg szerintem belül is ilyen gyerekes. Nem véletlenül ő volt az első, aki kiborult azért, mert leoltotta valaki. Nem is értem, miért válogatták be, hogy összeomoljon?

2016. szept. 3. 12:03
Nálam eddig a börtönviselt pasas a nyerő.
158. MZsanett (válaszként erre: 153. - 427f70e430)
2016. szept. 3. 12:02
Én Lóriban csalódtam. Durva, hogy így kitört belőle ez az agresszió.
157. 427f70e430 (válaszként erre: 156. - Mazsinka)
2016. szept. 2. 23:59

Sok mindenben egyetértek.

Soma ma meglepően szimpatikus volt, Zsófi ott sincs, Micit bírtam, de szerintem eddig, Evelin nekem sok, Atit rühellem, borzalom. Viki szimpatikus, Tivy tök lapos, Dávidtól a hideg kiráz...

Ha Lórit mutatják, néha még mindig elgondolkodom, ki az. Dina no comment, Zsolti nekem is szimpatikus, Krisztián az első perctől az volt, de remélem nem lesz ilyen "tuja". Vivi pedig az abszolut "kedvencem", akármit mond, én besírok rajta :DDDD

2016. szept. 2. 23:38
Mici nálam is egyenlő lett a nullával. Evelin is lejjebb csúszott a képzeletbeli ranglétrán. Soma gyerek engem nem irritál... meglepő módon. Pufi szájú nevét még mindig nem tudom, talán Zsófi... ő az, aki abszolút nem érdekel, meg Tivy és Lóri sem. Dina egy pofátlan, alpári némber. Vivi szórakoztat "amúgy". :D Ati mehet haza, a börtönviselt is. Zsolti szimpatikus.
155. akác56 (válaszként erre: 153. - 427f70e430)
2016. szept. 2. 23:14
Mint ha Auréliót utánozná.....
2016. szept. 2. 23:13
Krisztián egyébként kiköpött Lazar Angelov, végre rájöttem, honnan olyan ismerős :DD
2016. szept. 2. 22:38
Eszméletlenek itt az emberek, hogy egy-két nap alatt tök mást mutatnak magukból. Micit bírtam eddig, de baromi gáz, csodálom, hogy Soma egész higgadtan kezeli..
2016. szept. 2. 22:37
Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy sírt, sokkal egészségesebb, mintha elfojtaná.
2016. szept. 2. 22:35
Micinek is van barátságtalan oldala.
2016. szept. 2. 22:33
Fárasztó már ez a Soma, de legalább már eljutott végre a tudatáig, hogy a villában nem fog becsajozni, nem szeretik őt az emberek, és a szülei sem büszkék rá már...
149. Specially (válaszként erre: 145. - Sorean)
2016. szept. 2. 22:23
Pont ez jött le nekem is.És az egy dolog hogy mutatós lány mert ahogy megnyilvánult az elég alpari volt.Meg ez a szebb vagyok mint Dina nekem elég ellenszenves volt.Azért az egy dolog hogy jól néz ki de szerintem könnyen kapható.Plusz elmondta Davidnak hogy Lóri micsoda balf*sz hiszékeny pasi és csak felhasználja,remélem Dávidnak lesz annyi esze hogy parancsol a hormonjainak :D
2016. szept. 2. 22:08
Kijött a szögesdrót a zsákból :D
147. Sorean (válaszként erre: 146. - MZsanett)
2016. szept. 2. 22:06
Nem tudom, majd kiderül. :)
146. MZsanett (válaszként erre: 145. - Sorean)
2016. szept. 2. 22:00
Most vagy az van, hogy nagyon hülye, és okosnak hiszi magát, vagy pedig tényleg okos, és ez is a taktika része.
145. Sorean (válaszként erre: 144. - MZsanett)
2016. szept. 2. 21:53
Ha ésszel játszaná, nem teregette volna ki már most a lapjait. Szerintem manipulátornak gondolja magát, közben pedig a külsejével próbálja a célját elérni. Tény, hogy mutatós lány, de azért nem annyira, mint amennyire gondolja magáról.
2016. szept. 2. 20:33
Megnéztem a bulis részt is. Azt hiszem, Evelint bírni fogom. Végre valaki, aki nem IQ nulla és ésszel játssza a játékot.:)
143. feketebárány74 (válaszként erre: 141. - MZsanett)
2016. szept. 2. 20:32

Regisztráció után itt:


[link]

142. 427f70e430 (válaszként erre: 135. - Feketebárány74)
2016. szept. 2. 15:03
Dina iszonyatos közutálatnak örvend, ahogy látom itt-ott, de pont ezért nem fogják kitenni. Már nem is nyilvános a szavazás állása, nem lesz ebbe semmi beleszólása a nézőknek...:)
141. MZsanett (válaszként erre: 140. - Mazsinka)
2016. szept. 2. 14:35
Ezeket hol lehet amúgy visszanézni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook