Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szénhidrátszegény diéta fórum

Szénhidrátszegény diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. dec. 12. 12:22

Örülök már most ennyien vagyunk!

Az Ünnepekre én mármost megmondtam a családomnak, hogy kevesebb sütit fogok gyártani és kipróbálom a zabpehelylisztet normál liszt helyett.

És előveszem a "vasakaratomat".

Nálam úgy van hogy nehezen állom meg 1 süti után, ezért jobb ha meg sem érzem az ízét. Amúgy kijelöltem magamnak dec.24-ét amikor sütizhetek (csak hogy ne legyen teljes megvonás) és mert akkor megyünk le nagyszüleimhez.

6. Csiby (válaszként erre: 4. - 37979960d3)
2010. dec. 12. 12:01
Hát igen! Sajnos sok van, de nem baj, majd kevesebb lesz. Az ünnepeket hogy oldjátok meg? Mert ugye mindig nem tudsz nemet mondatni mindenre.
2010. dec. 12. 11:54

Szia!Én is szeretnék fogyni,változtatni,az eddigi rossz szokásaimon,de nagyon lassan megy.

170 cm magas vagyok és 83kg.

Szívesen csatlakoznák hozzátok ha megengeditek!

2010. dec. 12. 11:52

Sziasztok, én is csatlakozom hozzátok. Adél te még jó időben állsz neki, mert nem kell olyan sokat leadnod, mint nekem vagy Csibynek.

Én most 86 kiló vagyok és nekem 67 kg lenne az álomsúly.

Én is kerülöm a kenyérféléket, tésztákat, krumplit, rizst, süteményeket.

Amit szoktam minden reggel kis mézet fahéjjal megeszem, mert ez úgy tudom, hogy immunerősítő hatású. Ezt már több, mint 4 hónapja teszem, az eredmény ősszel, amikor sokan mások már igen, én még nem voltam beteg és mellette sikerült már 22 kilót leadnom.

2010. dec. 12. 11:44

Szia! Én ugyan nem akarok fogyni, hanem inzulinrezisztencia miatt vagyok CH diétára ítélve. Nekem 6kg-t sikerült leadnom 1 hónap alatt mikor még nem voltam babás, most viszont a terhesség 6.hónapjában +6 kg-nál tartok, tehát a babán/magzatvizen/ciciken/stb...kívül nem jött fel rám felesleg. :-)

Én köret helyett párolt zöldséget szoktam enni, húst ehetünk amennyit akarunk, rengeteg diabetikus süti és csoki, szaloncukor van, szóval nem vagyunk meglőve azért. :-)

2010. dec. 12. 11:44

Szia!


Én update-tel tervezek hasonlót. Bár nekem több feleslegem van sajnos. Az update-tel már két éve 20kg-mot sikerült leadnom. Sajnos visszajött, mert beteg lettem nagyon. De most megint belevágok, remélem ezúttal tartós lesz!


magasságom: 155cm

súlyom: 110kg :-((

cél: első körben az a húsz kiló megint, de később a 75kg lenne


Csatlakozhatok?

2010. dec. 12. 11:39

Sziasztok!

December 13.-án kezdem szénhidrátszegény diétámat, ami hasonló elveken alapul, mint az update, de mégis szeretném ha csatlakoznátok páran hozzám, hiszen úgy talán jobban tudjuk erősíteni egymást ha egy időben kezdjük.

Akkor Hajrá!


Paramétereim :)

Magasság: 169 cm

Súly: 76 kg (de holnap reggel mérem magam, és akkor tudok pontosat írni)


Célom a 65 kg így első körben! :)

Várom a lelkes fogyni vágyó sorstársaimat, akiket nem riaszt vissza a közeledő karácsonyi eszem-iszom sem.


Szép napot!

Adél

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook