Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
557. f52a0b4925 (válaszként erre: 556. - Yanett86)
2017. febr. 10. 15:04
Hát, erre nehéz mit mondani... de hátha lehetne erről vele beszélgetni... az én férjemmel madarat lehetne fogatni, ha heti ötször kezdeményeznék :-) Illetve, az már borzasztóan gyanús lenne :-)
556. yanett86 (válaszként erre: 555. - F52a0b4925)
2017. febr. 10. 14:46
igen tudom, hogy alapból nem kevés, de én kezdeményem ezt a mennyiséget is.... túl sokat teszek érte én.... és közben meg lebeg, hogy másnak kellenék...és nem kellene nekem a világot megmozgatnom érte
555. f52a0b4925 (válaszként erre: 553. - Yanett86)
2017. febr. 10. 14:29

Lehet, hogy a férjed ettől fog észhez térni...

vagy, szimplán Te változol - hátha pozitív irányba - ő is észreveszi és változik és elkezd az egész javulni. Most derül ki, hogy odafigyel-e rád, észrevesz-e változást rajtad az új "élmény" hatására... Lehet, (bár kétesélyes) ennek pozitív hozadéka is. Lehet köpködni, meg kígyót békát kiabálni arra, aki ilyen helyzetbe keveredik, meg pálcát törni felette, de igen sokszor jó dolog is kisülhet belőle. Azért heti 4-5-szöri szex alapból nem rossz :-) Jó, tudom, más is kell, ez a része poén lenne.

554. 9c485f67e8 (válaszként erre: 553. - Yanett86)
2017. febr. 10. 13:57
Ha már feltûnt a harmadik, a többi már idô kérdése.
2017. febr. 10. 13:35
Egyébként engem szomorít el a legjobban, hogy mindent megadnék érte, mindent bárhogyan, de ha felé megyek egy hétköznapi ölelésre ő ellép, hátrál, a napi apróságok hiányoznak. A szex szuper, és ha tehetném állandóan vele lennék, de az a baj az az egyetlen időszak amikor hozzám ér, akkor érzem csak h kellek! Valószínűleg ebben is nagyobbak is az igényeim, nem elég heti 4-5x egy óra érintés, mert hiányzik a napi apró törődés, amit már egyértelmű h nem fogok megkapni, ezzel ugrik a nőiesség kérdése.... ugyanakkor hiába jó a szex egyhangú, csak én változtatok....viszont van valaki aki elkezdett vonzani. Egy ideig zavart h ezt érzem, de most ott tartok, hogy ha ettől vidámabb leszek akkor lehet jobb viselem a napi elfordulásokat. A családomat nem akarom szétbombázni, de élni akarok.
552. 2da769306a (válaszként erre: 549. - Yanett86)
2017. febr. 10. 13:26
Egyetértek.
551. yanett86 (válaszként erre: 550. - 9c485f67e8)
2017. febr. 10. 13:23
nem, éppen ezért nem akarok elválni, mert van ami jó, de mi értelme úgy élni, hogy nem vagy boldog, ha már nem tudjátok kiegészíteni egymást, lassan kiégek mellette. Nem akarom folyton magamat vagy őt hibáztatni azért mert nem vagyok boldog vele. Pont, hogy nem kidobásról van szó, ha arról lenne, nem próbálkoznék a közös nevezővel. Nálam eljött azaz idő amikor magamat is figyelembe kell vennem, nem csak kiszolgálni a másikat.
550. 9c485f67e8 (válaszként erre: 549. - Yanett86)
2017. febr. 10. 09:48
Mert ha nem úgy csinál valamit, ahogy azt te szeretnéd, akkor már mehet is világgá?
2017. febr. 10. 08:54
Szia! Most olvastam a cikkedet! Senkit sem lehet elvenni a társától, csak az megy aki akar, akinek hiányzik valami. Persze biztosan van sok olyan ember aki a változátosság vagy hecc kedvéért csinálja, de többnyire azért jut el az ember a megcsalásig, mert otthon nincs meg valami! Én 10 éve vagyok hűséges feleség, de már nem sokáig tudok az maradni, hiába mondom mi a gond, mi hiányzik nincs reakció vagy ha van is változás az maximum 1-3 hétig tart. Látom, hogy én se vagyok tökéltes számára, de nem mondja ki a férjem h mi a baj, el van, neki éppen jó így. Minden kapcsolat más, sokszor a feleségek azt hiszik h elég a melegétel, tiszta ruha a férfiak pedig úgy gondolják, hogy elég ha időben hazaérnek, néha megdícsérnek, de nyugodtan elengedhetik magukat. Hát nem!
548. e36c6ad80e (válaszként erre: 547. - Futóbajnok)
2017. febr. 9. 10:08

Nekem is ez az egyik nagy bajom a megcsalással. Hazamegy enni meg tiszta ruháért, hogy abban villogjon a szeretője előtt, aki meg el van tőle ájulva, csak arra nem gondol, hogy ki mosta és vasalta ki azt az inget. Hányok az egésztől. Az ilyen pasiktól és a szeretőktől és néha már ettől a világtól, amikor lépten-nyomon ezt hallom, hogy megcsalta, meg ismerős csajok szeretői szerepben vannak és még büszkék is rá. Hót sötétek szegények a három réteg smink alatt.

Általában sok festékkel próbálnak jobbak lenni a feleségnél. Nevetséges.

547. futóbajnok (válaszként erre: 546. - Bianka159)
2017. febr. 8. 19:47
Pont ezért nem tudtam én sem együtt maradni a férjemmel. Ő nem akart válni, de én nem tudtam elviselni, hogy biztosítom a kényelmét, Ő meg másnak mondja a szépeket... Na, amikor rájöttem, hogy megcsalt és azt találtam mondani, hogy egy tál meleg ételt nem érdemelsz, onnantól nem volt pofája hozzá, hogy egyen a főztömből meg mossak rá.
546. Bianka159 (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2017. febr. 8. 15:14
Sztem valakit megcsalni megalázás a másikkal szemben. Annál lealacsonyítóbb dolgot elképzelni nem tudok minthogy otthon mosok főzők, takarítok, nevelem a gyereket és a hátam mögött más kapja meg a "jutalmat" az én erőfeszítéseimért. Ebben az esetben azt gondolom, hogy nem a 3. fél a hibás. A férj az aki élvezi az otthon nyújtotta kényelmet és szerető figyelmét. Biztosan van oka, ha egy házasság idáig tud fajulni. Nem mondom, hogy a feleség nem lehet hibás, de én abban hiszek, hogy ha valami nem megy el kell vállni, de ne vegyük el a másik méltóságát. Én biztosan a tudatba is beleszakadnék lelkileg, hogy engem kihasznált és máshol elégült ki minden téren.
545. e36c6ad80e (válaszként erre: 542. - Gribedli***)
2017. febr. 6. 07:44

De figyelmes vagy :)nem értetted meg, mire gondoltam. Valakinek látszik a fején, ha kiélt, ennyi. Amúgy persze, az ember öregszik. De az látható, hogy vannak kiélt arcok, meg vannak szép, nyílt tekintetű idősebb nők is. Ezt valaki vagy észreveszi, vagy nem.


A boldog házasságról nem írnék ilyet, nyilván az nem uncsi.


Tőlem bárki meg lehet arról győződve, hogy jó nő, engem nem érdekel. Én is láttam már olyat, amit írtál, említésre méltónak sem tartom. Élvezzék ki nyugodtan az életet.


Most nem fogom visszaolvasni, miket írtam lentebb, biztos ott van a szövegkörnyezetben a magyarázat, ha valaki úgy érte, ahogy akartam, hogy értse, akkor jó, ha máshogy, akkor máshogy.


Volt olyan barátnőm, aki a 3 kiló púder alatt úgy gondolta csoki zabálás közben szép kis husikát növesztve, hogy jó nő, azért, mert egy nap alatt két nős pasi meg...ta. Erre már nem tudtam mit mondani. Szerinte a feleség meg nyomi nő volt és állandóan szapulta. Ennek a csajnak az arcán nagyon látszott az, hogy kiélt. Emiatt nem volt szép. Látszott az arcán a romlott belső tartalom.

2017. febr. 4. 15:22
Egyebkent is hozzatettem,hogy szamomra..Nekem az, neked nem.
543. Gagababi (válaszként erre: 540. - 9c485f67e8)
2017. febr. 4. 15:19
Az abszurd,hogy erte megy,hogy megvaratjak,hogy haza viszi..
542. gribedli*** (válaszként erre: 535. - E36c6ad80e)
2017. febr. 4. 15:01

Egyszóval mindig ugyanaz a vége: meg is csúnyult.


Nem lehet, hogy a csúnyulás, öregedés csak egyszerűen a természet rendje?:)))


Mert egy kicsit lejjebb azt írtad, hogy aki férjnél volt, az belecsúnyult, most meg azt, hogy aki szerető volt, belecsúnyult. Most már csak az hiányzik, hogy aki boldog házasságban van, az meg azért csúnyul bele, mert az meg fú de uncsi.


Vagy az, hogy "szép, de tuti rongyi élete van"


Szerintem ez olyan másodlagos kérdés... lejjebb is írtam, ultragáz,ultraronda nőket olyan faszikkal láttam már egy csomószor, hogy az állam leesett. És nem, nem intelligens-szimpatikus-kedves nőcik, hanem ronda és utálatos fajta, akár pénz nélkül. De puna és szabad. A faszi meg vitte. És ezeknek a nőknek tök mindegy, hogy mi mit gondolunk róluk, hogy belecsúnyultak az életbe vagy sem, hanem inkább kiélvezik a pillanatot. Rá se rántanak, hidd el, ők meg vannak győződve arról, hogy jó nők:)))

541. Krilion (válaszként erre: 518. - 9c485f67e8)
2017. febr. 4. 14:44
Nagyon jó!
540. 9c485f67e8 (válaszként erre: 539. - Gagababi)
2017. febr. 4. 14:29

Az élet mindig nagyobb rendezô, mint a fantázia.

Semmi abszurdot nem látok benne.

539. Gagababi (válaszként erre: 518. - 9c485f67e8)
2017. febr. 4. 14:10
Jaj ezt olvastam...haat nem tudom..nekem ez abszurd.
538. Gagababi (válaszként erre: 536. - E36c6ad80e)
2017. febr. 4. 14:09
Abbol nekem muszaj volt, masreszt teljesen megalazni sem akartam magam...igy osszetorve, de legalabb emelt fovel tavoztam....most, ha a ferjem tenne....nem tudom mit tennek...harcolni nem tudnek....ha megteszi, ennyi es akkor mehetne a fenebe...kinek kellene sunyi szemetlada.....
537. lapbarna (válaszként erre: 518. - 9c485f67e8)
2017. febr. 4. 11:55

Ez díjnyertes volt!

Köszi, hogy találtad-megosztottad!

536. e36c6ad80e (válaszként erre: 532. - Gagababi)
2017. febr. 4. 08:37

Csak sokan nem távoznak önként ebben a helyzetben, hanem elkezdenek harcolni egymással a pasiért. Mindenki kerül ilyen helyzetbe, de mást hoznak ki belőle. Van, aki ezt.. küzd, aztán meg eltelik 5-10 év és az ilyen kapcsolatból semmi jó nem sül ki, a pasi nem változik.

Én sem kerestem az ilyen pasit, persze ő egy idő után annál inkább, hiába magyaráztam neki, hogy nem akarok semmit. A nő meg nyilvánosan a közösségi oldalon alázta meg saját magát, más nőket is megnevezve a pasival kapcsolatban :) nagyon le tudnak süllyedni.

535. e36c6ad80e (válaszként erre: 531. - Globus)
2017. febr. 4. 08:32

A szeretőket nagyon elítélem. És nem fogadom el, hogy így hozta az élet, meg sosem tudhatjuk, mi lesz, meg hogy a szerelem mindenek felett és előtt blabla, a szívnek nem lehet parancsolni :) nagyon útálok mindenféle hazugságot, hazugságra épülő épülő kapcsolatot. Hiába, abból a bizonyos anyagból nem lehet várat építeni, mert hosszú távon összeomlik.


Nekem is van ilyen ismerősöm, aki évekig ilyenben volt, de valahogy bele is csúnyult. Elvesztette azt a varázsát, ami volt régebben. Meg butácska is volt, azt gondolta, majd ő a szuper nő, szétrombol egy családot. Szerencsére nem jött össze neki.

534. gabesz55 (válaszként erre: 529. - 35d45e2ed1)
2017. febr. 3. 21:28
:)
533. gabesz55 (válaszként erre: 514. - E36c6ad80e)
2017. febr. 3. 21:21
Független vagyok!!!:)
532. Gagababi (válaszként erre: 521. - E36c6ad80e)
2017. febr. 3. 21:07

szerintem mindenki volt egyszer ilyen helyzetben...én is adtam át a helyem, de nekem csak jó volt, később beigazolódott...viszont az utódomnak nem...őt egy év után cserélték le, és azóta sem talált normális pasast, gyereke sincs, és már elmúlt 40...emlékszem, amikor látott romokban, önelégülten vigyorgott, mintha legalább is főnyereményt vitt volna :D én hamar talpra álltam....ő nem...

A sors furcsa fintora,hogy még ő volt rám féltékeny...:D pedig én az aztán az exemet egyszer nem hívtam fel...na mindegy...

531. globus (válaszként erre: 524. - E36c6ad80e)
2017. febr. 3. 20:37
Nem tudom, hogy ezt melyikükre értetted, de szeretőnek sem főnyeremény lenni, ha sokáig húzódik. Ismerősöm huszon-valahány éves korától hetyegett nős pasival titokban, ma már negyven éves. Elfutott mellette az élet, komoly kapcsolata nem volt, családja nem lehetett, így járt. Megérte?
530. e8da813d29 (válaszként erre: 527. - E36c6ad80e)
2017. febr. 3. 20:27

Tudod, hogy mondta az egyszeri lány:

"nem tudott hova tenni, de ölelt csókolt!"


...

Én meg nem tudok erre mit mondani. :)

529. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 528. - E36c6ad80e)
2017. febr. 3. 20:24
egy cica két cica három cica haj.............
528. e36c6ad80e (válaszként erre: 526. - Lexy2007)
2017. febr. 3. 18:16

Ráadásul az ő lakásában. Mit művelhetnek ott hárman... biztos, hogy a pasi erre is rávette őket.


Az egyik exem pedzegette régebben, hogy "hozd a barátnődet." Aztán amikor lebunkóztam, poénnak akarta beállítani. De ez nem poén. Ex lett belőle.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook