Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
377. Bichter1 (válaszként erre: 376. - 9c485f67e8)
2017. jan. 15. 11:57

Nem tudom, hogyan és mitől alakulhat ki az ilyen szexuális érdeklődés :) - erre nem tudom a választ.

De tény, hogy nekem annyira alacsony a fájdalom küszöböm, hogy ha a másik azt mondja, hogy itt meg itt nagyon fáj, képes vagyok átélni... szóval ez a fajta élmény" szóba sem jöhet nálam.

376. 9c485f67e8 (válaszként erre: 374. - Bichter1)
2017. jan. 15. 11:50
Nem hinném. Mennyi nô élt-él egyedül, de nem hinném, hogy a szexualitásban így élnék ki magukat. Azért nem kötöznék-kínoznék-aláznék-dugnék meg egy férfiakat.
2017. jan. 15. 11:46

Én azt is eltudom képzelni, hogy a nő vezető beosztásban és nem tud visszaszellemülni és otthon is parancsol és dirigál.

Valamint azt is, hogy erős személyiségű, egoista és önző.

De ehhez olyan férfi kell, mint ahogy fordított esetben olyan szolgalelkű nő.

374. Bichter1 (válaszként erre: 372. - 9c485f67e8)
2017. jan. 15. 11:25

Elképzelhető.

Viszont azt is el tudom képzelni, hogy egy régóta egyedül élő nő, aki önmaga saját fenntartója, kormányzója, irányítója otthon a gyerekei mellett mindennek... akár dominává" is válhat ezáltal?


A legtöbb pasi imádja, ha nem mindig a férfi kezdeményez, hanem a nő ... és jól tudja irányítani a dolgokat. - lehet akár ez is egy kiinduló pont.

373. Bichter1 (válaszként erre: 371. - Lapbarna)
2017. jan. 15. 11:23

Ez is így van... minden gyermek sérül váláskor, de az sem mindegy, milyen családi légkörben nőnek fel. Mit lát? Mit hall? Ki ordít jobban a másikkal stb.


Nem akarom és jogom sincs hozzá, hogy elítéljem egyik felet sem. Sem őket, sem a soron következőket. Ezeket a dolgokat az tudja, aki benne élt. A cikk hiányossága, hogy önmagában túl leegyszerűsítve lett megírva. Nem lett jól átgondolva, talán még indoklás sem kell hozzá, így viszont támadható felület lett.

372. 9c485f67e8 (válaszként erre: 367. - Bichter1)
2017. jan. 15. 11:22
Valahol olvastam, hogy pl. a legnagyobb cégek vezetôi járnak dominákhoz, illetve a legegyszerûbbnek látszó nôk válhatnak dominává, ahol kiélik az uralkodási vágyukat.
371. lapbarna (válaszként erre: 367. - Bichter1)
2017. jan. 15. 11:18

Persze, egyetértek.

Mert ugye végig az volt, hogy otthagyott egy verbálisan bántalmazó férjet, hogy aztán osszejöjjön egy újabb megalázóval.

De ki tudja?

Mindezek mellett áll, amit demediná mond: a pasi félrement, összejöttek. Wheat, bár nem akart soha szerető lenni, x ideig mégis az volt.

A gyerekek mindig sérülnek váláskor. Én is sajnálom őket, mindegy, hogy hány évesek.

370. Bichter1 (válaszként erre: 368. - 31bc25d879)
2017. jan. 15. 11:16
Egyetértek, ez így van (így lenne) jól :)
369. Panna.33 (válaszként erre: 363. - 31bc25d879)
2017. jan. 15. 11:14
Többször is. De általában ostoba troll indította, így átment röhögős-anyázósba. Mi röhögtünk, a troll anyázott, s végül sajnos törlésre is került.
2017. jan. 15. 11:14
Szerintem úgy van jól ha mindketten karmesterek valamiben. Ha azért többé-kevésbé megmarad az egyensúly.
367. Bichter1 (válaszként erre: 364. - Lapbarna)
2017. jan. 15. 11:10
Jól gondolod... egy nő is lehet domina. Most épp nem is szexre gondolok, hanem kint a való életben. Vajon, hány nő van itt, aki otthon karmester a férj pedig az alárendelt/elnyomott.... - nekem meg ez jutott erről az eszembe.
366. Bichter1 (válaszként erre: 363. - 31bc25d879)
2017. jan. 15. 11:07
Persze hogy volt. És lesz is még, csak írja ki valaki az élete történelmét ... :D :D
365. 31bc25d879 (válaszként erre: 364. - Lapbarna)
2017. jan. 15. 11:05

Persze, visszafelé is működik. Létezik domina és szolga, alárendelt férfi.

Nem olvastam el mindegyik hsz-t, de írta valahol a fórumindító, hogy ő az alárendelt?

Egyébként meg azt gondolom, hogy ehhez is mint mindenhez két ember kell. Valamint azt is, hogy vannak dolgok amelyek csak két emberre tartoznak.


Az vitathatatlan, hogy egy nős pasi mit keresett egy társkeresőn? Adnék neki olyan tárkeresőt, hogy a feje leszállna. A nő meg talán csak "szórakozott" közben egymásba szerettek. Kb. ennyi történhetett. Hallottunk mi már ilyet. A gyerekeket viszont nagyon sajnálom, de nem csak itt hanem minden váláskor mert ők sérülhetnek és nehéz nekik és persze az elhagyott feleségnek is.

2017. jan. 15. 10:51

Az jutott eszembe mámeg, hogy mi van, ha mindannyian beleestünk abba a hibába, hogy sztereotipizáltunk.

Alárendelt nő? Domináns férfi?

Mi van, ha épp fordítva van?

Sehol sincs az kőbe vésve, hogy mindig a nőnek kell a "gyengébbnek" lenni.

Ez most mellékszál, csak az utolsó hsz-eket olvasva ugrott be.

2017. jan. 15. 09:54

Jól látom 24 órája indult a fórum és 362 hozzászólás?:)

Volt már ilyen a hoxa történelmében?:)

362. e36c6ad80e (válaszként erre: 164. - Bözsi néni)
2017. jan. 15. 09:49

Annyira egyetértek veled :) ítélkezek, bár én inkább véleménynek mondanám, amiket írok. Ezek defektes emberek, megérdemlik egymást. Szegény feleség, és főleg, szegény gyerekek.

Azért a pasi hamarabb rájöhetett volna, hogy milyen torz a szexualitása, akkor eleve egy alárendelt kis nőt választott volna magának.

A feleség mázlista, hogy megszabadult tőle, viszont azért nem, hogy a házimunkát más nőnél végzi, mikor van gyerek. Menjen haza a gyerekeinek főzőcskézni.

Remélhetőleg a gyerektartást fizetni fogja a pasika.

361. e36c6ad80e (válaszként erre: 51. - Wheat)
2017. jan. 15. 09:37

Pedig te döntesz, kibe szeretsz bele. Találkoztam már nagyon vonzó házas, de csalfa és a hülye szöveget nyomó - a feleségem ilyen meg olyan blabla - pasikkal, akiknek aztán olyan tekintetük meg kisugárzásuk volt, hogy a lábam remegett össze-vissza és voltak álmaim is velük. De soha nem mentem bele. Mert hiába a kisugárzás, az, hogy szeretőnek akar engem, ezáltal egy általa is tudottan számomra nagyon megalázó szerepbe berakva engem, mert nem vagyok az első helyen, illetve a gyáva kis alattomos jelleméről képet adva magáról - a szerelem faktor kilőve. Ebbe csak egy picit kell belegondolni.


Mi is a szerelem? A másik személyiségébe szeretünk bele, abba, amilyen ember. Nálad ez valami más lehet, vagy ha neked egy ilyen ember kell, hát jó. Ez rólad is ad egyfajta képet.


Isteni elrendelés. Na erre a helyzetre ezt ráhúzni, egy ilyen baromságot még nem hallottam soha. A Biblia valami olyasmit tartalmaz, hogy másnak a házastársával ne kezdj...

360. syria (válaszként erre: 305. - Panna.33)
2017. jan. 15. 09:35

Pedig ezt a kapcsolatot a szex hozta össze; mindkettőnek ez volt a célja az elejétől.

Férfi: házasságban él és társkeresőzik. (Eleve nem lehet becsületes. Pláne, hogy miután lett utánpótlás, a feleséggel történt balhé után hanyatt-homlok rohan válni.)

Nő: nem akar házas férfival kezdeni, mégis válaszol a levélre. És nyugtatgatja a lelkét, hogy egyáltalán nem játszott szerepet a válásban.

2017. jan. 15. 09:28

Még csak az elejét olvastam el. Nálam, ha valakiről megtudom, hogy házas, tiltólista, ha neten, akkor neten, ha az életben, akkor pedig körberöhögöm, ha kezdeményez kapcsolatot és nagyon össze tudok veszni vele :) ugyanis ez az egész helyzet a férfi jelleméről ad egy képet, azaz hazug, gyáva, gerinctelen. Miért nem állt oda a felesége elé, mielőtt regisztrált a társkeresőre?


Én egy ilyenre nem lennék büszke. Persze, hogy a férfi mindennek lehordta a feleségét. És ha amiatt is összevesztek, mert a szeretőjével volt? És a szerető azt hogyan tudta benyelni, hogy a férfi fél évig a feleségét is megkufircolgatta? Sógornők lettek így, végül is, egy újabb rokoni szál :)


Az ilyen pasi nem változik, néhány év múlva majd szépen ugyanezt eljátssza a jelenlegi párja mellett is.


Persze, a szerető, azaz már pár, a nő, az nagyon kis szende, semmit nem erőltet, de szétrakja a lábát valakinek, akit esetleg néhány gyerek vár otthon. Remélhetőleg a feleség odavág nekik, és felfogadja a legjobb válóperes ügyvédet.

358. PöttyösPanka (válaszként erre: 289. - Gribedli***)
2017. jan. 15. 07:55
Nekem is pont az jutott eszembe, hogy az egyiktől nem tűri, a másiktól pedig igényli a megalázást. Szerintem teljesen igazad van. Sőt tovább megyek. Valószínűleg gyerek korában kezdődött. Mondjuk az apja sosem figyelt rá, csak mikor a büntetést osztotta, vagy valami hasonló, ezért tudat alatt ezt azonosítja a szeretet jelével. Aztán tudatalatt direkt terrorizáló férjet választott, hogy megkapja a megaláztatást. Most szintén ilyen kapcsolatban él, csak más a körítés. Hiába mondja, hogy ez másféle bántalmazás, mert ez fizikai, igazából ennek is a lelki elnyomás része a domináns, mert itt sem a fizikai fájdalomokozásról van szó, hanem az alárendeltség érzéséről. Nem ugyanaz valakit elverni, vagy előbb kikötözni, kiszolgáltatott helyzetbe hozni, csak aztán elverni. Aki nem tudja, miről van szó, próbálja ki, hogy összekötik vagy megbilincselik a kezét. Nagyon megalázó, és nagyon kiszolgáltatott helyzet. Ráadásul a cikkíró azt mondja, hogy nála se a tű, se a kék foltok, se komolyabb durvulás nem jöhet szóba. Tehát mi maradt? A lelki terror, mint a régi házasságában.
2017. jan. 15. 07:39
Kicsit lemaradtam, de látom, végül kiderült, hogy a delikvens férfi tényleg nem szexpartner keresés céljából regisztrált a társkereső oldalra (,amely oldalról szintén kiderült, hogy nem sima társkereső), hanem szado-mazo partner találása érdekében. Micsoda különbség. Ez tényleg egy arany ember. A más szexuális beállítottság még mindig nem legalizálja a megcsalást. Egy tökös férfi előbb elválik, csak aztán rohangál szoknyák, jelen esetben lakktangák után. Mondjuk ez a férfi nem hogy nem tökös, de papucs is, és ez megmagyarázza, miért is szereti a megalázós szexet. Ott tudja csak kompenzálni, hogy a való életben a mosás-főzés-takarítás mellett háttérbe szorulnak maszkulin tulajdonságai. Így hát kompenzáció gyanánt nem tud mást tenni, mint néha kikötözi az asszonyt, és jól elveri.
356. e8da813d29 (válaszként erre: 341. - Bözsi néni)
2017. jan. 15. 07:19

Az "érdeklődés" és az "ennyire passzolás"

De az érdeklődés már eleve elég, ha valaki odafigyel

Normál esetben szerinted el szokott hangozni ilyesmi, hogy "neked milyen a szexuális érdeklődés és?"..Vagy.. "a szexuális érdeklődésem ..."

Próbáld meg elképzelni

Kell hozzá kis nyelvi érzék is, lehet, hogy neked nincs, azért nehezebb, de arról nem tehet senki.

355. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 15. 07:09
Ahhoz képest, hogy sosem akartál belemenni egy ilyen kapcsolatba, nem sokat kéretted magad.
2017. jan. 15. 07:03
...nah úgy látom, mindenkinek érdekes estéje volt itt. :)
353. édes73 (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 23:24
Szívemből szóltál.Megcsalt feleségként írom.Már a szerető nem is olyan érdekes, mióta a "még" férjem együtt él vele.
352. Channa* (válaszként erre: 351. - Unom)
2017. jan. 14. 22:49

Persze, hogy senkinek nincs hozzá köze, de mégis kiteregetik, ahogy a fórumindító is tette.


Én is észrevettem a cikkben a két utalást...

Gondolom alig várta, hogy megkérdezze valaki, mert így azt hiszi, hogy 40 évesen is egy bevállalós, menő nőnek tűnik, mert azt hiszi, hogy ettől lesz az, pedig nem.


Sokan teszik ezt, ahogy azt már le is írtam....

351. unom (válaszként erre: 345. - Channa*)
2017. jan. 14. 22:37
Én mindig úgy gondoltam, a szex magánügy. Ha önkéntes alapon két felnőtt ember közt történik, akkor ahhoz másnak semmi köze.
350. Bözsi néni (válaszként erre: 349. - Unom)
2017. jan. 14. 22:35
Persze. És?
349. unom (válaszként erre: 347. - Bözsi néni)
2017. jan. 14. 22:33

Igen, így van.

De ez nem jelenti azt, hogy bármely más nőnek az lenne.

348. Bözsi néni (válaszként erre: 346. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 22:27

Már abból, hogy egy egész cikk tok másról szól, kivéve két-három mellékes mondatot?

Ja, tényleg... :-))

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook