Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

17. wheat (válaszként erre: 5. - Hidewatch)
2017. jan. 14. 11:28

Ha már figyelni kell egy kapcsolatban ilyenekre akkor régen rossz. Addig jó, amíg működik a kommunikáció stb.

És nyilván addig leszünk együtt, amíg dolgunk van egymás mellett. Ha egy 1 év, akkor 1 év, ha 50, akkor 50.

16. wheat (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2017. jan. 14. 11:26
Tudod, tényleg nem akartam nős pasival kezdeni. De nem gondolnám, hogy akkor egyáltalán nem beszélgethetnék csak egyedülálló pasikkal. Így alakult és azt gondolom, hogy nekünk együtt kellett lennünk, akárhogy is.
15. wheat (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2017. jan. 14. 11:25
Köszönöm. Igen, leiratkozott. Pedig én nem kértem tőle. Ő így érezte.
14. wheat (válaszként erre: 8. - 9c485f67e8)
2017. jan. 14. 11:24

Hát ez már nem szeretői szerep.

És nem gondolom, hogy az általad említett kutya és láncos példa megállná a helyét...

De ez a te véleményed. :)

13. syria (válaszként erre: 5. - Hidewatch)
2017. jan. 14. 11:21

Érdekes, nekem is ez volt az első gondolatom. :(

Azért kívánom, éljék le boldogan egymás mellett az életüket!

2017. jan. 14. 11:16
Ha tényleg nem akartál volna nős pasassal kezdeni, nem bonyolódsz bele még levélváltásba a sem. Ha meg annyira idilli lett volna a házassága, nem társkeresőzik.
2017. jan. 14. 10:43

Remek, gratulálok.

Társkeresőről leiratkozott azóta?

2017. jan. 14. 10:38
Mindennek ellent tud mondani, csak a kísértésnek nem.
2017. jan. 14. 10:30
sosem lehet tudni, hogy dobja sors a kockát
2017. jan. 14. 10:09

Házas férfi szeretôjébôl elvált férfi szeretôjének lenni nem nagy lépés.

A kutya ugyanaz, csak a lánc változott.

2017. jan. 14. 10:07

Ha nem akartad volna elvenni, akkor az adatlap első megtekintése után rövidre zártad volna az ismerkedést. Nős emberként tovább barátkoztál vele, szexuális érdeklődést részletesen kitárgyaltál, valamilyen célod csak volt.

Sablonosan így szokott kezdődni... bár itt happy end lett, alapvetően ez nem jellemző. Ha ellenkezőleg történt volna, valószínűleg egy sírdogálós, önsajnálós cikket olvashatnánk.

2017. jan. 14. 10:04

Tartós boldogságot!

Nem tudok teljességgel örülni az ilyen happyendnek.

Remélhetôleg néhány év múltán nem hasonlóképpen fogja a kapcsolati problémát megoldani a kedves férj..

Egyik barátnôm a héten halasztotta meg a kedves férjét a randivonalon.

2017. jan. 14. 09:59
Én csak annyit szeretnék mondani a posztolónak, hogy akkor mostantól igazán legyen résen, és figyeljen a jelekre, nehogy vele is megtörténjen ugyanez, mondjuk 5 év múlva.
4. 2da769306a (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 09:54

Szia,

Ez egy szép történet és szépen meg is írtad. Sajnos a legtöbb esetben a harmadikat hibáztatják a házasság felbomlásáért, mert hogy "rámászott" valaki valakire stb..., nyilván van olyan is, de inkább azért a harmadiktól kényszermentes szokott lenni a váláshoz vezető döntés meghozatala. Amikor egy kapcsolatban megszűnik a lelkitárs érzés, vagy nem is volt akkor benne van az esély, hogy az a kapcsolat megszűnik.

3. Mion
2017. jan. 14. 09:48
Ja, de ettől függetlenül kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgok, mint szeretnéd!
2. Mion
2017. jan. 14. 09:48

Igen, van ilyen felállás is, tény. Azért ne fogj mindent a házas felekre, mert te is ott voltál - nem hibáztatlak, nyilván te is tudatában voltál annak, mit vállaltál, ahogy ezt írtad is.

Az is igaz, hogy akit vinni lehet, vigyék.

Egy ideális világban - ami sosem lesz - talán egyszer őszinték lesznek az emberek egymással a kapcsolatukban, és előbb kongatják meg a vészharangot, mint verik félre a cimbalmot. Mert ehhez kell a bátorság és nem a szerető-tartáshoz.

2017. jan. 14. 09:08
Nagyon nehéz helyzete van minden olyan résztvevőnek, ahol szerető is van valamelyik oldalon. Nehéz igazságot tenni, de azt hiszem ezt nem is kell, hisz minden eset más és más. Most a saját történetemet írom le, hogy hogyan lettem én szeretőből barátnő...

Ugrás a teljes írásra: Második helyről elsőre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook