Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

107. wheat (válaszként erre: 106. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:53
A könyv előtt is... csak mivel elég széles skálán mozog ez is, azért a pont megfelelő partner itt sem egyszerű. Meg van aki alkalmatlan rá. Meg ugye a bizalom... 1000%-os bizalom, anélkül nem megy.
106. lapbarna (válaszként erre: 103. - Wheat)
2017. jan. 14. 17:50

Az 1000%,hogy ha egy kapcsolatban minden működik, de a szex nem, akkor ott harangoztak.

És a könyv előtt is szempont volt neked az ilyen fajta szelektálás pasik terén, vagy csak utána?

105. zsanci79 (válaszként erre: 102. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:50
Huh felhomalyositanal? En nem olvastam azt az iromanyt, fogalmam sincs mi lehet az.... pliiiiz 😀😀😀
104. e8da813d29 (válaszként erre: 100. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:46
Miről van szó? :O
103. wheat (válaszként erre: 102. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:46
Ez mindkettőnknél csak egy csepp volt a tengerből. Sok más probléma volt, ami miatt válás lett a vége. Az ember simán elnyomja az ilyen irányú igényeit, ha normális a kapcsolat. Ha a párja társ, barát stb egyben. De ha ez nincs meg, és vége lesz, akkor már olyat keres az ember, akiben talán ezt is megtalálja. Azt hiszem ilyen szempontból mi nagyon egymásra találtunk, meg más szempontból is.
102. lapbarna (válaszként erre: 101. - Wheat)
2017. jan. 14. 17:42

Értem.

A párod a volt feleségével ilyen téren akkor nem volt boldog, tehát nem volt ebben partner a neje, ugye?

És emiatt regelhetett a társkeresőn? Mert szeretett volna egy olyan társat, aki partner abban is?

A te házasságod tönkremenetelében az is közrejátszhatott, hogy az exed szintén nem azt adta, amire vágytál (tudat alatt)?

101. wheat
2017. jan. 14. 17:37
Olvastam, de eléggé nem a valóságról szól. De engem nem ez döbbentett rá, mindig bennem volt.
2017. jan. 14. 17:35

Igen.

Nos, akkortájt sok nő rádöbbent, hogy talán kipróbálna valamit, ami a többség számára inkább taszító. Férfiak is olvasták.

Te olvastad, ugye?

99. wheat (válaszként erre: 98. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:32
15
98. lapbarna (válaszként erre: 97. - Wheat)
2017. jan. 14. 17:32

Értem.

Mikor történt ez az egész? Kb. 2014, talán 2015?

97. wheat (válaszként erre: 96. - Lapbarna)
2017. jan. 14. 17:29
Igen... hogy úgy fogalmazzak, egyikünké sem a megszokott...
96. lapbarna (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 17:26

Megütötte valami a szememet.

A szexuális érdeklődésetek is passzolt.

Nem is merült volna fel bennem, hogy ilyesmiről kérdezzek, de kétszer is említetted.

Kerek nagy világon olyan kevés pasi van, hogy passzoljatok ilyen téren, hogy ez olyan különleges?

Mert ha azt írtad volna, hogy hát na, ez a pasi (végre) ki tud elégíteni, akkor azt mondom, hogy aha,jó.

95. PöttyösPanka (válaszként erre: 91. - Bözsi néni)
2017. jan. 14. 17:13
Szerintem sem érti :(
94. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 17:00

Tudod, én olyan szemétládával sohasem kezdenék, aki annyiba sem veszi a feleségét, hogy megmondja neki, hogy nem megy tovább, vége.


És tudod, egy kukkodat sem hiszem el arról, hogy az a görény egy percig is megpróbálta volna rendbe tenni a házasságát.


Szépen kiszínezted a sztorit, de ha minden úgy lenne igaz, ahogyan leírtad, akkor nem írtad volna meg.


Aki békében van önmagával, a tetteivel, a lelkiismeretével, az nem keres önigazolást névtelenül ország-világ előtt, hanem éli az életét boldogan és lelki nyugalomban.

93. 9c485f67e8 (válaszként erre: 92. - Bözsi néni)
2017. jan. 14. 16:58
Itt csak a pasi státusza változott papíron.
92. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:56

Elveid nincsenek ugyan, de legalább megpróbálsz úgy tenni.


Megérdemled azt a férget, aki a feleségét annyiba sem vette, hogy azt mondja neki, elég volt, vége, nem bírok veled élni, nem szeretlek.


Ehelyett gondolom, sunyin társkeresőzött, meg szeretőzött, otthon meg hazudozott össze-vissza.


HÁt, tudod, megérdemlitek egymást.


Várom a posztodat 3-4 év műlva. Vagy te levelezel valakivel - természetesen csakis "elveid" ellenére - vagy a sunyi, hazug "szerelmed" szúrt hátba.


Igen, tényleg van elrendelés.

91. Bözsi néni (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 16:49

Nagyon jól leírtad. Kár, hogy a fórumindító a felét sem érti - vagy nem akarja érteni.


Inkább nem akarja, mert a történetét is azért írta ki, hogy visszaigazolást kaphasson, hogy milyen jól cselekedett.

90. e8da813d29 (válaszként erre: 89. - PöttyösPanka)
2017. jan. 14. 16:49

Már a cím rossz érzést kelt bennem, miféle rangsor van itt és miért?

Bár osztom valaki hozzászólását, hogy szeretőből barátnővé válni nem nagy cucc ...

Viszont tele van minden ellentmodással (ő nőssel nem, de próba cseresznye, meg sose tenne ilyet, de most miért ne, tisztázni kell és nem miatta ... ), szóval lelki zűrzavar van, az biztos.

Ettől már emberi.

89. PöttyösPanka (válaszként erre: 85. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:42
Azért lennél szimpibb tőle, mert látszana, hogy van lelkiismereted, és egy csöpp erkölcs is szorult beléd.
88. túrógombócka (válaszként erre: 85. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:26

épp akkor lennél szimpibb, ha így éreznél és nem kellene megjátszanod.

így viszont nekem az jön le, h kvára nem érdekelt, h szétszedsz egy családot. vannak ilyan nők, lehetnek boldogok is, csak én nem kedvelem őket.

87. gribedli*** (válaszként erre: 78. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:23
Te egyből ítélkeztél, mindenki álszent, aki nem ért egyet veled. Minden ellenkező véleményt ítélkezésnek vettél. Mindig ilyen sértődős vagy? Őszintén, nekem te is álszentnek tűnsz a cikkedben leírtakkal, egy az egyben álszent duma az egész.
86. Panna.33 (válaszként erre: 85. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:23

Nem érted...

Nem kell sarokban körmöt rágva szűkölni, hogy jajj mi lesz. De a saját szereped sem kell rózsaszínre festeni és kipolírozni, majd kitenni a kirakatba, várva a babérkoszorút, ahogy az emberedét sem. Egyikőtök sem szentként ment bele ebbe az egészbe, szerencsétek volt, boldogok vagytok és ennyi. Ha továbbra is szerencsétek lesz és okosan viselkedtek egymással, akkor továbbra is boldogok lesztek.

85. wheat (válaszként erre: 82. - Túrógombócka)
2017. jan. 14. 16:18
Ezek szerint, ha nyavalyognék és félve rágnám a körmöm, akkor az már okés? Ez annyira álszent dolog... az számít, hogy nektek szimpatikus legyek? Aki ismer, az tudja, hogy milyen vagyok, hogy viszonyulok az emberekhez, mi van belül. Azok fontosabbak, akiknek csak azért lennék szimpi, mert gyenge és nyafogós vagyok? Hát bocsi, ebből inkább nem kérek. Voltam már gyenge... éreztem már magam eltaposva (a házasságom alatt), többé ilyet nem fog velem tenni senki.
84. gribedli*** (válaszként erre: 73. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:18

A cikket kiírtad, úgyhogy akartad, hogy foglalkozzanak vele, illetve vállaltad, hogy hozzâszólhassanak, nyílt fórum lévén.


Ha mègsem akarsz véleményeket, elég töröltetni a cikket, vagy a fórumot, vonulj titkos naplóba és akkor csak a neked tetsző véleményeket kell olvasnod, nem kell konfrontálódnod a külvilággal.

83. e8da813d29 (válaszként erre: 69. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:16

Világos, hogy elsősorban magadnak írtad, hisz a te történeted, te életed.

Nekem pedig továbbra is az utolsó bekezdés a zűrös.

Azzal kezded, hogy "tisztázni kell" ...

Valószínűleg nem nekem, neki, másoknak, hanem magad előtt. És az utolsó szavaid: "nem miattam döntött így" - káosz az egész, bizonytalan labilis érzésekkel, és egy szokványos elcsábítós házasságtönkretevős történet.

Azzal, hogy megosztottad, valószínűleg véleményt vársz, az enyém ez.

82. túrógombócka (válaszként erre: 78. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:14

hát mi a fenét csináljunk? a véleményt te már ítélkezésnek veszed.

sztem álszent módon írsz. ha azt írnád, h tudom, h nem kellett volna így beleugornom és félek kicsit, h megbánom egyszer, sokkal szimpibb lennél.

81. Panna.33 (válaszként erre: 76. - Jellaalitta)
2017. jan. 14. 16:13
Nem, nem vagyok tökéletes. A racionalista nem szinonímiája a tökéletesnek.
80. Bichter1 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2017. jan. 14. 16:13

Neki merőben az, mert így élte, élik meg... minden kívül állónak mást jelent.


Mást jelent annak akit már eddig megcsaltak.

Másként olvassa az, aki épp most csalja meg a párját.

..és megint más, akinek minden okés otthon.

79. Panna.33 (válaszként erre: 73. - Wheat)
2017. jan. 14. 16:12

Majd ha kiposztoljuk a szennyesünket, akkor lehet azt kritizálni, meg felszólítani, hogy abban hol mit tisztogassunk.


Most ezt a cikket kaptuk, bele az arcunkba, hadd elemezzük már a saját ízlésünk szerint.

Ha meg nem tetszik a plebsz hangja, nem kell a vásári kikiáltó kezébe adni a táblát, amin a történet szerepel.

78. wheat (válaszként erre: 75. - Túrógombócka)
2017. jan. 14. 16:12
Nem a vélemény leírásával van gondom, hanem azzal, hogy ismeretlenül ítélkezzünk bárkivel szemben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook