Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második helyről elsőre fórum

Második helyről elsőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második helyről elsőre

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
407. Gagababi (válaszként erre: 400. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 17:43
Nem, nem aggodom elore 😃..
406. Panna.33 (válaszként erre: 405. - Fildus)
2017. jan. 16. 14:43
Azért más ott, ahol házasság, és/vagy gyerek is van. Hiába mondják,hogy csak papir, ez általában nem igaz.
405. fildus (válaszként erre: 404. - Panna.33)
2017. jan. 16. 14:40
Ott nem lett gyerek, ott nem is akart párom eljegyzést, házasságot. Gyerekre vágyott, az ex nem.
404. Panna.33 (válaszként erre: 398. - Fildus)
2017. jan. 16. 14:33

Igazából a félre járó férfiak között két fő típus van, az egyiknek tényleg szar a házassága, de nem lép ki a langyos fekáliából, csak ha felbukkan valaki, akibe beleszeret, akkor viszont lelép.

A másik meg csajozik a mit sem sejtő asszony mellett.


Az elsö típussal csak az a baj, hogy megvárja ezt a kezdő löketet, hogy lépjen. Általában ott azért a neje is tudja, hogy baj van, nem hiszem, hogy derült égből villámcsapás, hogy az ember lelép végül.

Viszont szerintem benne van a pakliban, hogy legközelebb ugyan így fog eljárni.

403. túrógombócka (válaszként erre: 402. - Wheat)
2017. jan. 16. 14:33
mind ezt mondja.
402. wheat (válaszként erre: 401. - Fildus)
2017. jan. 16. 14:31

Én is elváltam, nekem is ott volt a gyerek... De egyedül is jobb volt, mint vele...

A párom is ezt mondja, ha nem lettem volna mellette, akkor is elválik, mert nem működött.

401. fildus (válaszként erre: 399. - Wheat)
2017. jan. 16. 14:26
És igen, ha nem működik a kapcsolat nem feltétlenül a harmadik miatt dönt úgy, hogy kiszáll. Én elváltam, két gyerekkel, nem volt vesztenivalóm.
400. PöttyösPanka (válaszként erre: 397. - Gagababi)
2017. jan. 16. 14:11
Addig ne aggódj ezen, amíg be nem következik, és szerintem nem fog, mert te írtad, hogy nagyon rendes ember a férjed :)
399. wheat (válaszként erre: 398. - Fildus)
2017. jan. 16. 14:09
Nektek sem volt egyszerű, de senkinek nem az :)
398. fildus
2017. jan. 16. 13:53
Hasonló szituáció volt. Én független, Ő nem, 3 hónap után engem választott. Azóta is együtt vagyunk, azóta a felesége lettem.
397. Gagababi (válaszként erre: 395. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 10:56
Köszi, ez már nagyon régen volt...20 éve..:) most van férjem, és egy gyerekünk...a férjem rendes ember, egy rossz szót nem tudok rá mondani, és mindig mondja amikor valami rosszat hall más férjekről, látod asszony milyen szerencsés vagy velem...de nem lehet tudni mit hoz az élet, meghülyül-e ő is egyszer...kísértés bárhol lehet, bármikor..jöhet egy erőszakos hülye pi...nyilván nem akarom az ördögöt a falra festeni, és ezen agyalni, csak minden ember fejében megfordul, az enyémbe is.
396. l.luiselotte (válaszként erre: 361. - E36c6ad80e)
2017. jan. 16. 10:52

Nős ember szeretőjének lenni nem dicsőség, de talán egy icipicivel több önbecsülést ad a nőnek, ha mindkét fél házas.

Lehet hogy a szemedbe kedvesek Veled az emberek, de egy egyeülálló nőnek, aki nős ffi szeretője _ nem is volt és nem is lesz becsülete.

Ha annyira ragaszkodik hozzád a pasi, akkor várd ki, még felszámolja előző életét és elválik a kedvedért.

395. PöttyösPanka (válaszként erre: 394. - Gagababi)
2017. jan. 16. 10:28
Sajnálom, hogy át kellett élned, milyen az, amikor beférkőzik egy harmadik. De talán jobb ez így, mivel az ilyen "férfi" úgyis mindig virágról virágra fog szállni, te meg jobbat érdemelsz.
394. Gagababi (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. jan. 16. 09:57

De szépen fogalmaztál:) Én is így írtam, csak kicsit nyersen fogalmazva...abszolúte egyetértek minden szavaddal.


A másik gondolat ami eszembe jutott...és bár egyetértek veled, hogy az értékes férfiak dolgoznak a kapcsolatokért, ennek ellenére mégis azt mondom, hogy minden férfiből válhat értéktelen- csalfa,galád, aljas,ki hogy nevezi őket- minden férfit el lehet csábítani, csak idő kérdése, amikor már feltűnt a csábító..a férfiak azt hiszik, ők irányítják, meddig mehet el nála egy nő/lány...de ez sajnos nem igaz.


Jómagam már fiatalon magamévá tettem a bölcsek kövét, és sosem kezdtem nős pasassal. Elvből, tisztességből, és saját magam önzőségéből sem. Egyszerűen az volt bennem, hogy nem, nincs szükségem ilyen kapcsolatra, és nem szeretném visszakapni mástól..mondjuk magamba is hordtam apám súlyos keresztjét, mindig meghatározó volt a kapcsolataimban..de én mindig úgy voltam vele,hogy magamat is tiszteltem annyira, hogy ne kelljen szembe köpnöm magam..


Ugyanakkor voltam megcsalt nő...azt hittem jó vagyok, hogy jó társ vagyok, odaadó..stb..azt nagyot koppantam...akivel megcsalt az exem, nem volt jobb nálam semmilyen értelemben, 1 év után dobva lett egy másikért..ennyi.

393. PöttyösPanka (válaszként erre: 391. - Doubt)
2017. jan. 16. 06:47
Örülök, hogy egyet értesz. Nagy kár, hogy akiknek szól, egy szavát sem értik.
2017. jan. 15. 23:17

Pffff ez mostanában nagyon aktuális téma..közvetlen környezetemben 2016ban jó pár házasság ment tönkre egy harmadik miatt..teljesen mindegy, hogy jött képbe a 3.fél, (akár tudatosan, akár nem, akár akarattal, akár nem)...és sajnos azt kell,hogy mondjam, hogy a férj volt a sunyi kis g..i...hazudott otthon a lopott órákért, aljasan, és galád módon...4ből 3férj...elég rossz arány...:/ Nap mint nap felteszem a kérdést, hogy miért? Nagyon sokszor lehet hallani a panaszkodást, hogy nem mosolyog az asszony, öregsszik, fásult, nem vonzó, folyton feszült...stb..


Igen, de ugyanez elmondható a férjről is...hozza haza a melóból a gondjait, pénzhiány miatti feszkó , kapuzárási pánik...stb...


És a szerető? Arra a heti 1-2 alkalomra könnyű csinosnak, szépnek, vonzónak, gondtalannak lenni, és még esetleg fiatal is, és a galád férj is a jobbik oldalát viszi hozzá...az asszonyra meg osztja otthon a sza**rt...


Aztán esetleg a szerető leváltja a feleséget, egy-két, pár év, és a történelem ismétli önmagát.....


Pfff..nekem kicsit a cikk írója mártír szerepben tünteti fel magát.."én nem csináltam semmit, csak meghallgattam "...ezt hagyjuk...tudta, hogy nős? tudta...ja, és ráadásul az elején, azt írta,hogy nem kezdene nős pasival, ugye? hagyjuk..


Ismerek egy férfit, sajnos az apám...a feleségével vasaltatta ki az ingjét, amikor ment a szeretőjéhez.. meg velem takarózott..." ne hívj a hétvégén, mert veled leszek" fiatal voltam, és lövésem nem volt, azt hittem tényleg velem lesz...mire leesett bassz*s

391. Doubt (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. jan. 15. 21:48
A történethez nem tudom szóljak-e. Ha te nem mentél volna bele, cikkíró, ment volna más, és most mással huncutkodna. Nem egyenes ember, neked meg nem sok tartásod van, merz kivetted a részed abból, hogy ő szar alak lehessen. Bocs. Ha rossza házasságuk, javíthatatlan, akkor váljon el, utana keressen nőt. Ne verje át a feleséget. Mindegy is. Viszont azért válaszolok erre a kommentre, mert azt kell mondjam nagyon szép. Minden benne van. Köszi, hogy olvashattam.
390. 2da769306a (válaszként erre: 388. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 15. 20:02
Az a helyzet, hogy ha lerúgjátok a veséjét vagy szétrúgjátok a heréit azzal csak a lovat adjátok alá, mert sok esetben még ha a mester nem is szokott alárendelt lenni, de a fájdalomküszöbe jóval magasabb, mint az átlag, van aki elalvásképpen gyertyát csöpögtet a saját bimbójára :)
389. sanyinak (válaszként erre: 381. - 3d787b167a)
2017. jan. 15. 19:54
Nem hiszem, hogy befértél volna a családjukb... :)
388. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 387. - E36c6ad80e)
2017. jan. 15. 19:44
én is lerúgnám csak kicsit lejjebb céloznék.
2017. jan. 15. 19:25
Engem valaki próbálna megszadizni, lerúgnám a veséjét :)
2017. jan. 15. 19:06

A valóságban, az esetek legnagyobb százalékában, a z ilyen őszinte szerelmek, ahol csak a szerető érti meg a férfit igazán, pontosan ugyanígy érnek véget. Hamar.


És mindig az a románc a kivétel, amelyikről éppen mesél az illető exszerető. További közös vonás még az illető exszerető erőltetetten kiegyensúlyozott, önbizalommal teli, már-már kenetteljes stílusa.


De persze, ez itt nem fordulhat elő. Nem ám.

385. 2da769306a (válaszként erre: 380. - Globus)
2017. jan. 15. 17:09
Megszűnt az a topik a hármassal ? Kíváncsi lettem volna, hogyan tudta beosztani az ....ot az apuka, hogy jusson mindkét nőnek...:)
384. Panna.33 (válaszként erre: 380. - Globus)
2017. jan. 15. 16:35
basszus, abból én is kimaradtam:(
383. gyöngy:) (válaszként erre: 377. - Bichter1)
2017. jan. 15. 15:23
Lehet, hogy sok ilyen szexelőnek is alacsonyabb a fájdalomküszöbe csak szeretik, élvezik a szexnek ezen formáját. Az ember sok mindent kibír, ha akar:)
382. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 376. - 9c485f67e8)
2017. jan. 15. 14:33
szerintem ez nem attól függ hogy egyedül él vagy egyéb életkörülmény, hanem vannak olyan emberek akik egyszerűen hajlamosak a szadizmusra vagy mazohizmusra és szerintem ez mindig is bennük volt és egyszer csak előjön a való életben is ez ugyanolyan hajlam minthogy valaki hajlékony vagy kötött izomzatú vagy bármi más.
381. 3d787b167a (válaszként erre: 380. - Globus)
2017. jan. 15. 14:13
Óóóóó! Én meg kimaradtam. :D
380. globus (válaszként erre: 363. - 31bc25d879)
2017. jan. 15. 13:37

Hogyne. Egy unalmas vasárnap estén valaki bedobta, hogy észrevette, férje használja a tizenéves leányukat. Ő próbált kérdezősködni a lánykától, naiv válaszokat kapott, de biztos benne, hogy az esemény megtörténik.

Vége az lett, hogy megegyeztek, ezután hármasban csinálják :) Füstölve pörgött a fórum. Féltünk, csapágyas lesz a hoxa szervere.

379. globus (válaszként erre: 247. - Wheat)
2017. jan. 15. 13:34
Párod az előző házasságában szintén elnyomta ilyen irányultságú vágyait?
378. Bichter1 (válaszként erre: 375. - 31bc25d879)
2017. jan. 15. 11:57
Pontosan.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook