Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még boldogság?? fórum

Van még boldogság?? (beszélgetős fórum)

12. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 1. 09:00

1. Én nem a buta, inkább az őrült kifejezést használnám magamra ez esetben.

2. Szinte mindig társ nélkül egész életemben, és csak a gyerekem apjával való szakításkor éreztem magam boldogtalannak. Azóta sok év eltelt, de eszembe se jut olyan hogy boldogtalan lennék. Én boldog vagyok. Egyedül.

3. ha azt hallja egy férfi hogy ketyegf a biológiai órát, fejvesztve menekül. Ki a franc akar egy olyan nőt akiről lerí a megkeseredettség, ráadásul őt is azért akarja megszerezni hogy legyen aki gyereket csinál neki.

4. Amíg süt rólad a boldogtalanság, taszítod az embereket. A boldog ember könnyebben találkozik össze másik olyan boldoggal, akivel szinte már a találkozáskor érzik, hogy ők együtt tudják gyarapítani egymás boldogságát.


Ez egy 70 éves véleménye volt.

Hidd el, egy idős mélyebben belelát a dolgokba. nem csak olvas róla, tapasztalt is.

Anyám mindig mondta: "Ne menj hozzá kisjányom, mert nagyon megbánod!" Csak azért is hozzá mentem, bánom is amíg élek.

szept. 1. 08:42
van
10. Gumicukor√ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 1. 08:34

Remélem, még nem vagy szerelmes. Ha nem a válasz, akkor mindenképpen keress olyan társaságot, ahol olyan emberekkel ismerkedhetünk, akik megérdemelnek téged.

Pld tánctanfolyamon.

szept. 1. 07:30
van
szept. 1. 05:31
van
szept. 1. 05:06
van
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 22:31
Hogy találnál bárkit is, ha odáig vagy valakiért, aki bánt? Te magadat sem szereted, miért várod másoktól?
aug. 31. 21:59
Van. Nem mástól fogod kapni, hanem magadnak kell megteremteni.
aug. 31. 21:51
Van, és ott találod majd meg, ahol nem is keresnéd.
aug. 31. 21:43
Tudom, bánom hogy megismertem. Mért sodorta az utamba az élet.
aug. 31. 21:37
Ha olyan után futsz, aki bántott, nincs.
aug. 31. 21:34
Nagyon magam alatt vagyok. 36 éves leszek. Nincsenek szüleim, hirtelen hagytak itt. 8 év után dobott a parom. Most meg olyan férfi után epekedek, aki bántott. Várom hogy keressen, tudom buta vagyok. Teljesen feladom hogy normális pasit találjak, akivel gyereket nevelni lehet. Kettyeg a biológiai órám is. Olyan mintha nem lenne értelme az életemnek. Akkor érzem jól magam mikor dolgozok vagy másokkal vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook