Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van akinek mindenhol akad udvarlója. Mi a titok? fórum

Van akinek mindenhol akad udvarlója. Mi a titok? (beszélgetős fórum)

1 2
2020. nov. 16. 02:19

Csides Kata szexuálpszichológus a maga nyers, de szókimondó stílusában remekül megfogalmazza, hogy mennyi esélye van a nőnek arra, hogy egy értelmi (IQ) és érzelmi (EQ) szempontból magasan kvalifikált férfival találkozzon.


[link]

[link]


A magasabb röptű művek kedvelőinek ajánlom még Müller Péter könyvét, amiben mélyen beszél a fennálló helyzetről/problémáról:


[link]

38. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 26. - Lávli*)
2020. nov. 15. 23:57
Tisztelet a NAGYON kevés kivételnek!
37. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 26. - Lávli*)
2020. nov. 15. 23:56

A te szemszögedből nézve lesújtó. Az én szemszögemből nézve pedig ez a nagy átlag, mert férfi-női társaságban is sokáig voltam "vegytisztán".


De ha csak a férfiakat nézzük, nem nagyon lehet megcáfolni! Mennyi a bevallott és a bevallatlan megcsalások száma, korosztálytól függetlenül?


Mert ha fiatal, akkor azért hajtja a vére, ha középkorú, akkor azért, ha pedig idős, akkor meg azért!


A férfiak így vannak "kódolva", ezért felesleges energiapocsékolás rájuk haragudni! Teljesen kiszámíthatóak!


A nőnek úgy látszik nincs más dolga, mint tudomásul venni a realitást és kielégíteni a férfi hatalmas étvágyát! Ha ez nem történik meg, akkor esélyt ad arra, hogy másnál keresse a boldogságot!


Van egy olyan mondás, hogy: "K*rvából lesz a legjobb feleség!"


Na, ez a férfiak álma!


(Az apácákra nem gerjednek!)

36. buspics (válaszként erre: 28. - Channa*)
2020. nov. 14. 15:47
Én is mindig a srácokkal jöttem ki jobban. Talán azért, mert egy bohóc vagyok 😃 De ebből sose volt féltékenységi probléma, mert ezek haveri, kollégális kapcsolatok, ahol senki se akar komolyabban közeledni.
35. buspics (válaszként erre: 23. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 14. 15:44
Elég sok nőnek olyan is az értékrendje. Kereslet-kínálat. Úgy látszik, erre van igény.
2020. nov. 14. 14:48
talán a kisugárzás.
33. Channa* (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2020. nov. 14. 14:47

Persze, van ilyen is és olyan is.


Egy féltékeny kollegina, mint pl. a FI, lehet, hogy kelletésnek látja azt, amit a kolleginája csinál és csak azért, mert neki nincs olyan egyénisége, ami miatt szeretnék a társaságát.


Hány ilyet ismerek.


Persze, láttam már olyat is, aki valóban kelleti magát mindenkinek, de jellemzően az ilyenek csak magukról gondolják azt, hogy mindenkinek kellenek és nem mások...

32. df1e1c376c (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2020. nov. 14. 14:15
Ezért nem udvarlo.
31. globus (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2020. nov. 14. 14:05
Ok vagy okozat? :)
30. Amaunet (válaszként erre: 28. - Channa*)
2020. nov. 14. 13:41

Ok. Te nem.


De nagyon sokan az 50-es éveik elején, mikor a gyermekek kirepülnek még egyszer meg akarják méretni magukat a húspiacon.


Magam is többnyire férfiak közt dolgozom/dolgoztam és van elég nagy pofám, hogy hangot adjak a véleményemnek, ismeretem, hogy egy férfivel szemben is érveljek.

De velem csak 20-on éves kezdő koromban mertek kikezdeni a pasik, mint nővel. És nem a külsőm miatt, mert azzal nincs semmi bajom. Sőt, még viccelőd és elmegyek velük sörözni is.

Egyszerűen nem viselkedem úgy, hogy azt felhívásnak vegyék keringőre.

29. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 14. 13:35
Akinek sok van, annak egy sincs.
28. Channa* (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2020. nov. 14. 13:27

Nem kell kelletnie magát, ha olyan az egyénisége.


Nekem se kell. Mindig mindenhol emlékeznek rám, mindig mindenhol sok pasi vesz körül, és soha nem érdekli egyiket sem, hogy már 53 éves vagyok. Jól érzik a társaságomba magukat...


Én sosem kelletem magam, sőt! A tesóm és férjem szerint még bunkó is vagyok a legtöbb alkalommal, és ennek ellenére.


A munkahelyeimen jellemzően a férfiak szeretnek velem dolgozni és időt tölteni. Ebből szokott lenni problémám is, ha olyanok a kollégáim, akik féltékenyek, mert nem szokták érteni, hogy miért pont én, amikor se szép, se csinos, és most már a fiatalok közé se tartozok. Csak. Fogalmam sincs. Kérdezzék meg őket. Egyébként sem érdekel. Én semmit nem teszek azért és nem is tettem, hogy így legyen, és ribi sem vagyok;)

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 14. 08:14
Sosem lesz párom, mert én nem vagyok olyan :D
26. Lávli* (válaszként erre: 22. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 14. 05:56
Ez elég lesújtó vélemény "a férfiak"-ról.
2020. nov. 14. 05:33
Szerintem elég visszatetsző, mikor egy 50-es nő így kelleti magát.
2020. nov. 14. 05:29
Na azért
23. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - NomNom)
2020. nov. 14. 01:32
Még a legrondább nő is jó eséllyel indul a férfiaknál, ha kellően nyitott és bevállalós, mert ez a férfiakat izgatja, tüzeli! Ha zárkózott és sokat morfondírozik, azzal tulajdonképpen szépen lassan "kiheréli", "impotenssé" teszi a férfiakat. Nem szó szerint, de kb. így éli meg magát a férfi mellette és ez egy csöppet sem felvillanyozó a számára! A férfiak a "kalandor" típusú nőket keresik! A legritkább esetben sem szeretnek lelkizni! Inkább az együttlét, a szórakozás és a szexualitás van a fókuszban!
22. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - NomNom)
2020. nov. 14. 01:20
A férfiak nem nagyon díjazzák, ha egy nő visszafogott! Eddig sem díjazták, de most (a rohamléptékű 21. században) meg főleg nem! Azt szeretik, ha a nő "pattan" és bevállalós! Most már az számít kiváltságnak, ha valaki a "lassú víz partot mos"-ra gerjed! A többségnek nincs türelme hozzá!
21. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 14. 01:13

Igénye van rá, szeret felvágni vele és valószínűleg össze is jön neki! Vannak ilyenek. Lehet hogy külsőleg jön be a pasiknak, vagy belsőleg, vagy mindkettő! Lehet hogy csak szerencséje van, de az is lehet hogy tényleg nagy rá a kereslet!


Vannak ilyen típusok! Ilyen például a Tóth Andi!


[link]

[link]


Sok férfinak megmozgatja a fantáziáját!

2020. nov. 14. 00:09

Akkor szerintem lehet, hogy ő maga van beijedve, hogy öregszik, így egyrészt kicsit kihívóan viselkedik, másrészt többet olvas bele a ffiak viselkedésébe, mint ami valójában van.

Persze az is lehet, hogy tényleg annyira szép, hogy tetszik mindenkinek.

19. Mici007 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 23:35
Látatlanban nehéz ezt eldönteni, hogy igaz-e vajon. :)
18. Bichi
2020. nov. 13. 23:24
Ez valami kisugárzás lehet, az én férjemnek is az a nagy szerencséje, hogy imádom még 27 év után, mert valami miatt donganak körülöttem a pasik, látszik egy mozdulat lenne, és már meg is vannak, pedig még csak nem is úgy öltözöm, csak csajosan sportosan, maximum egy szempillaspirál, semmi mű...
17. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 22:44
Jól beetetett téged :)
2020. nov. 13. 21:50
Illetve bocsánat. Az 50 még fiatal.
2020. nov. 13. 21:36
Annyira nem fiatal. Hamarosan 50 éves.
14. Channa* (válaszként erre: 12. - Df1e1c376c)
2020. nov. 13. 21:27

Pontosan!

Miért nevezünk mindenkit udvarlónak.

Engem a mai napig sok pasi vesz körül, és már bizony nem azért, mert engem akarnak;)

Csak szeretik a társaságomat.

13. NomNom (válaszként erre: 10. - Martini64)
2020. nov. 13. 21:23
Az nem elég. Nekem is van ilyen ismerősöm. Bárhová mentem vele, folyton valaki fel akarta szedni, pedig nem hinném hogy hozzá képest bányarém lennék de mégis hozzá mentek oda. Ő sokkal nyitottabb mint én, mindenkivel heherészik, flörtölve beszél. Szerintem ennyi elég, minden férfi azt hiszi neki "kéjeleg".
12. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Semleges)
2020. nov. 13. 21:17
Nem nehéz fact keríteni fiatalon és szépen, csak én nem hívnám mindet udvarlonak.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 21:00
A titok benne, az egyéniségében rejlik.
2020. nov. 13. 20:44
Talán csinos?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook