Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szánom a kirakatba tett celebgyerekeket. fórum

Szánom a kirakatba tett celebgyerekeket. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. michelle.r (válaszként erre: 6. - Enissa)
ma 15:38

A fiam egy csoportba járt Bochkor Nórival oviba két évig. Semmilyen előjoga nem volt, a szülei teljesen normálisan viselkedtek szülői értekezleten, közös programokon, az óvónők sem kezelték másképpen a "celebgyereket."


A társadalomnak kéne már felnőnie ahhoz, hogy a saját dolgával foglalkozzon. Meg ahhoz, hogy egy gyereket ne tegyen céltáblává a felmenői miatt.

ma 11:50
Miről van szó, valaki megint kiverte a biztosítékot? Nem látok semmit a hírekben róla.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:48

Én meg azokat, akik ezen kell, hogy szánakozzanak.

Az én gyerekeim olyan óvodába, iskolába jártak, ahol sok volt a sztár, vagy celeb szülő gyermeke.

A gyerekek magasról tettek rá, kinek a gyereke, annál inkább egyes szülők foglalkoztak vele.

Hidd el, sosem a gyerekek a kezdeményezők eleinte, hanem a felnőttek.

A gyerek még arra sem figyel eleinte, fekete, vagy fehér az akivel játszik, a felnőttek nevelik beléjük ugyanúgy, ahogy egy óvodás addig nem fog megakadni a kis társa neve miatt, amíg a szülei nem kezdik azt hangoztatni, hogy de hülye nevet adtak annak a gyereknek.

ma 02:15
Én is. Minden megmozdulásuk figyelve lesz, a magánéletük sem lehet olyan nyugodt mint másé. Sokan már úgy állnak hozzájuk, hogy na ez is egy szülei által futatott nepo baby.
4. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 01:37
Amiért nem úgy élnek, viselkednek, stb., mint a többség, diszkriminálva lesznek megint csak a többség által. Én adtam neked egy kéket, mert rájöttél a lényegre és elfogadó vagy. Itt például a férfiak vannak ugyanígy. Máshol pedig mások.
ma 01:03

Ki került kirakatba?

Ki az a celebgyerek?

tegnap 13:43
Sokan nem tudnak megbírkózni az " örökölt" teherrel. Nem egyszerű az életük. Értékelem Norbi próbálkozását, megkűzdését - de sajnos ezzel a névvel nagyon nagyon sokszor előítéletbe, falba fog ütközni. Talán egy névváltoztatás több ajtót nyitna a számára. De persze az is értékelendő, hogy így megpróbálja . Sok sikert neki. Kívánom legyen ereje.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook