Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nő akarok lenni, átoperáltatom magam. fórum

Nő akarok lenni, átoperáltatom magam. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
35. Ghost👻 (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
júl. 25. 12:44
Minden szavaddal egyetèrtek!
34. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Ghost👻)
júl. 25. 08:44
Úgy, ahogy mondod. Az a nő is nő, aki nem menstruál. Sőt, az a nő is igazi nő, akinek ki kellett venni a méhét, vagy le kellett venni a melleit. Ők is mind ugyanolyan teljes értékű nők. Mert senki sem attól lesz nő, hogy cicije és vaginája van. Nőnek lenni ennél sokkal mélyebb és összetettebb dolog. Ezért nem teljesen értem azokat, akik nem női testbe születtek, és át akarják operáltatni magukat. Azt értem, hogy önazonosak akarnak lenni, és úgy érzik, hogy nekik női testben kellene élniük. De szerintem mi, születésünk jogán nők, érezzük, hogy nem kifejezetten a kinézetünk tesz minket azzá, akik vagyunk. Hanem az, ami odabenn van. Sok nő fizikai adottságaiban is bőven eltér a nő ideáljától. Mégsem érzik magukat nem nőnek. Mert nőnek lenni belső attitűd. Egy olyan belső érzés, amit nem tudnék elmagyarázni. A személyiségem elidegeníthetetlen része, amit nem lehet fizikai úton levágni vagy átalakítani. És ha ez megvan valakiben, aki férfi testben él, és azonosulni tud vele, akkor nincs szüksége arra, hogy cicit varrjanak rá.
33. 30fc029c39 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 14:48
"Nagy csöcs, kicsi derék, és nagy segg" - és akkor minden megillet!
32. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 20. 18:18
Tedd azt! De abban igazuk van, hogy soha nem leszel igazi nő, max. annak fogsz látszani. És sajnos a felmérések szerint a nővé műtött férfiaknak nagyon halvány esélyük van a hetero férfiaknál.
31. K-né Zsóka (válaszként erre: 18. - Mizantróp)
júl. 20. 18:15
Amúgy te mi vagy? A női Ove veszett el benned, de talán ne itt villogtasd a tehetséged.
30. Violet18 (válaszként erre: 11. - Pulcsis)
júl. 20. 18:08
Neki lesz a legjobb, nőnek lenni ez a szar nélkül ❤️
29. Mizantróp (válaszként erre: 27. - Manifesztrálj)
júl. 20. 15:56
Feltalálták az idézőjelet. 😊
28. Mizantróp (válaszként erre: 27. - Manifesztrálj)
júl. 20. 15:54
Hihihihi...tudom. Még tudok olvasni.
27. manifesztrálj (válaszként erre: 18. - Mizantróp)
júl. 20. 15:32
Nem én irtam alul van a szerző..az első sort irtam "ez pont tegnap jött szembe"
júl. 20. 13:36
Pedig jobb férfinak lenni :))
júl. 20. 13:24
Én ezt nem értem. Ha pasinak születtem volna, eszembe se jutna, hogy nő akarok lenni.
24. Ghost👻 (válaszként erre: 22. - Pulcsis)
júl. 20. 12:41

Nem konkrétan fèrfira gondoltam....

Sok nő aki nem menstruál ilyen olyan okból pont ez miatt nem èrzi nőnek magukat....

23. Mizantróp (válaszként erre: 22. - Pulcsis)
júl. 20. 12:34
Tiszta szívemből kívánom mindnek, hogy menstruáljon. Meg a többi női szart is...
22. Pulcsis (válaszként erre: 13. - Ghost👻)
júl. 20. 12:28
Nem, a menstruáló férfi is🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣
júl. 20. 11:30

A belső gondolataidat nem tudjuk átérezni, nem tudjuk, hogy mi okozta ezt az elhatározást.

Azt viszont már láttuk, hogy akik korábban bevállalták ezt a folyamatot / belföldön és külföldön is / és tűzön-vízen át végig is vitték egy csomó szenvedésen estek át és a végeredményt megkapva sem lettek boldogabbak. Sőt!


Százszor vagy inkább ezerszer is gondold ezt át , ez egy olyan álom, aminek nagy valószínűséggel nem tud jó kimenetele lenni. Elsősorban nem azért , mert az emberek nem fogadják el, mert másnak ez ugyan mit számít, elfogadják , egy kézlegyintés, ha nem ártasz vele, hát csináld.

Magadnak ártasz vele főleg, mert a lelki békét ez nem fogja vissza adni, sok pénzen veszel élethosszig tartó szenvedést.

Keress fel néhány pszichológust, 1-2 vagy akár több pszichiátert és legyél jóban önmagaddal. Ha az alapgondolatodhoz visszatérünk : annak komoly oka lehet, hogy eddig eljutottál, gének, család, neveltetés, környezet, átélt helyzetek , amit mi nem ismerhetünk. Nagyon nehéz dolog ez, mindenképpen kérj szakirányú segítséget

Mert mi van ha nem lesz jobb a helyzeted átoperálva?

Visszacsináltatod?

20. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Liliom10)
júl. 20. 11:10
Honnan tudod, hogy neki XY van, nem pedig XXY?
júl. 20. 11:05

Mivel XY kromoszómáid vannak, sosem lesz XX, vagyis max.nőnek fogsz kinézni, de mindig férfi maradsz !

Bele gondoltál, mekkora műtéttel jár az ilyen átoperálás ? Eleget olvastál róla ? Mégis vállalsz minden kockázatot ?

18. Mizantróp (válaszként erre: 16. - Manifesztrálj)
júl. 20. 11:04
Megosztjuk, nem megosszuk. Legalább írni tudna, ha már ilyen kis önérzetes...
17. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 20. 10:56
Sok sikert, remélem megtalálod a békédet!
júl. 20. 10:25

Ez pont tegnap jött szembe..


Az rendben van számomra, hogy valaki érvényesíteni akarja saját magát. Rendben van, hogy a ló szamár akar lenni, mert sok ilyen példa van. Hogy a fű almafa akar lenni, totál rendben van.

Az is, hogy a férfitársadalomból sokan nők lesznek. Isten bizony nem érdekel. Láttam ennek okát, transzgenerációs hatásokat, hogy tagadja meg egyik nem a másikat vagy azonosul vele. Tényleg oké.

De.

Az, hogy ezt a nők hátán teszik, na az nincs rendben. Nem tudom hány száz éve a pina, az pina, a menstruáció menstruáció, a méh az méh, az anya az anya, a nő az nő.

Mert vannak jellegzetességei, érzelmi, biológiai, társadalmi és családi rendszeri értelme ezeknek a szavaknak.

Ergo, ha férfiként elérted, hogy menstruálsz, akkor keress másik nevet erre, de ne kavarjuk már össze a női menstruációval.

Ha vaginát szereztél, az is rendben van számomra. De ne az én vaginám nevét változtassák meg a te kedvedért. Keress magadnak másik nevet.

Az újszülött szoptatása az anyai mellből történik, és pont. Sikerül neked is ugyanez? Örülök neki, megosszuk az élményt, mint a szülést is. Várom, hogy éld át azt, amit nem tudsz. De próbálkozhatsz vele.

Ahogy a kávéfőzőtől elvárom, hogy mossa ki a ruháimat. Biztos sikerül majd neki, ja nem. Lehet holnap a Nap is fellázad és éjszaka jön fel, kitúrva a Holdat a helyéről.

Mert ami előbb volt, az elsőbbséget élvez azzal szemben, ami utána jött.

Ha rendszerben nézem, senki nem tudja mi lesz pontosan ennek a hatása, de hogy nem hoz előnyös dolgokat a gyermekeink számára, az biztos. És most nagyon diplomatikus voltam.

Farkasasszony 2023.július 15.

júl. 20. 09:32
Az a pasas, aki kizárólag felszínes nőket ismer, nagyon sötét. Pont.
14. globus (válaszként erre: 12. - Mizantróp)
júl. 20. 09:30
Szakadj már le rólam. Szólj a témához, ne másokat vegzálj.
13. Ghost👻 (válaszként erre: 11. - Pulcsis)
júl. 20. 09:22
Csak a menstruáló nő a nő?
12. Mizantróp (válaszként erre: 10. - Globus)
júl. 20. 09:21
Szerinted nem gáz? Benned a hiba.
júl. 20. 09:18
Menstruálni meg úgy fogsz, hogy eret vágsz? 🤣
10. globus (válaszként erre: 9. - Mizantróp)
júl. 20. 09:16
Ez a te véleményed.
9. Mizantróp (válaszként erre: 5. - Globus)
júl. 20. 08:58
Gáz lehet, hogy te csak ilyen nőket látsz.
júl. 20. 08:47
Kívànom, hogy sikerüljön!
7. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Globus)
júl. 20. 08:40

Az a baj,hogy ha nem troll akkor belül nő. De sajnos a legtöbb hiába operáltatja át magát valójában sosem lesz igazi nő.

Nőnek születni kell.

6. Mizantróp (válaszként erre: 5. - Globus)
júl. 20. 08:34
Ezt meg honnan szedted?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook