Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nevelés kérdése, hogy a férfiak egy kis nátha miatt is "haldokolnak"? fórum

Nevelés kérdése, hogy a férfiak egy kis nátha miatt is "haldokolnak"? (beszélgetős fórum)


ma 09:54

Nem tudok válaszolni a kérdésre.


A férjem egy náthába, majd nem belehal:DDD


És anyósom tényleg úgy csinált vele mindent, ahogy a mai napig csinálja a férjem, azaz fekvés, lázmérés, tea, nyak bekötés, nyögés folyamatosan;)


A fiam teljesen normálisan viselkedik. Ugyan úgy tevékenykedik, beszed néhány vitamint és ha nem vennénk észre, hogy beteg, akkor nem is tudnánk róla. Max. akkor hagyja el magát, ha belázasodik, de akkor is csak annyi, hogy fekszik.


Mindig jót vidulok a férjemen, mert én még nem ismertem ilyen típust. A mi családunkban a férfiak, egyik sem kínlódik ennyit egy megfázásnál.

ma 08:22
szerintem nem
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 08:02

Férjem még akkor is tagadja a betegségét és dolgozik, amikor nyilvánvalóan beteg. Anyósom maximálisan gyógyította, ápolta a gyerekeit, de soha nem kényeztette őket.


Vejem a másik véglet. "Kezdek beteg lenni" jelszóval az első tüsszentés után ágynak esik, utolsó kenetet kér...stb. Ő hamar válási, árva lett, illetve valódi félárva. Nagyanyja nevelte, a széltől is óvta, tán még a falatot is megrágta helyette.


Ebből kiindulva NEVELÉS KÉRDÉSE.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 07:31
Szerintem nem játszanak rá. Csak nem egyformán viseljük a megpróbáltatásokat.
Vagy ez csak az éppen aktuális asszonykának szól? A fiaimon még nem tapasztalom, hogy rájátszanának egy betegségre, de a férjem nagyon tud szenvedni... Tehát, anyaként rontunk el valamit vagy később alakul ez ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook