Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Múlt héten koplaltam és híztam 90 dekát, most a héten nem... fórum

Múlt héten koplaltam és híztam 90 dekát, most a héten nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 4. 10:56
Jaj ne csináld ezt, csak hízni fogsz így! Kalória deficit kell a fogyáshoz, nem koplalás. Azt jelenti, kevesebbet eszel, mint amennyit elégetsz. Ez nem sanyargatás, hanem tudatos odafigyelés. A Yazio progi nagyon sokat segíthet. Én így fogytam le
9. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 11:04

Hormonális 4 kg mozgás teljesen normális, mert a ciklusod során másképpen köti az emberi test a vizet. Tehát nem híztál 90 dekát.


Koplalni meg hülyeség.

jún. 2. 22:08
A szervezet nem egy számítógép... próbáld azt szerintem, hogy 80-90%-ban tartod az étkezési terved, pl. heti 21 főétkezésből 3-4 nem terv szerinti. Mondjuk az nem derült ki, milyen okból koplaltál 🙂 Ha böjtölni szeretnél, azt is meg kellene tervezni, biztos találsz hozzá útmutatót a neten.
jún. 2. 10:08
Valahol a kettő közt próbáld.
jún. 2. 09:06

A híztam és a 90dkg-al több a súlyom közt van különbség.

És mit ettél miközben koplaltál? Tudod mennyi kalória volt benne? Ha pl laktózérzékeny vagy és nem tudsz róla, akkor kb szivacsként tartod vissza a vizet. Egyéb hormonális problémák is okozhatják. És persze az se mindegy hogy ami az 1 hét alatt bement, az vajon távozott-e, mert bizony nem válik semmivé...


Én a héten már -16 kg-nál tartok, nekem is volt olyan hogy nem mozdult a mérleg, sőt többet is mutatott, de egy diéta sohasem egyenletes és nem 1 hétig tart. Nekem már 8. hónapja... És ha tényleg koplalás az semmiképp nem jó.

jún. 2. 02:38
probalj sokszor keveset enni es kajalas elott fel oraval igyal citromos vizet/hazi keszitesut/.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 1. 23:21
Mindkettő értelmes megoldás.
jún. 1. 21:11
És a mádodik, nem koplalós hét mérlegelése hogy alakult???
jún. 1. 17:19

Ha 50 kg vagy, nem baj. Ha 100 kg, az már gond.

Tőlem nem kapsz kukoricát, magánügyed, hány kg vagy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook