Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy ne érezzem szörnyen magam mindig? fórum

Mit tegyek, hogy ne érezzem szörnyen magam mindig? (beszélgetős fórum)


11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:51

Szerintem már az alap felvetés is eltúlzott.

Nincs az a szuper pasi, akivel mindehol bepróbálkoznak, és ahogy más is írta, próbálkozni lehet, de ez 2 emberen múlik. Velem is próbálkoztak ezren, azért még nem csalom meg a páromat.

Egyáltalán honnan veszed ezt az egészet, hogy bepróbálkoznak nála a munkája során, hiszen gondolom nem mész vele?

Az én férjem is volt olyan munkakörben, ahol csak nőkkel volt körülvéve, jó módú, jól néz ki, mégsem paráztam ezen.

Szerintem senki nem tud neked ebben a tévképzetben segíteni, csak saját magad, vagy külső segítséget kérhetsz, akivel helyreállítod a saját önbizalmad, és a másokkal szembeni bizalmatlanságot.

Amúgy téged általában elhagytak más miatt?

Mert ha ezt már 4 hónap után a férfi felé kommunikálod, akkor az elég erős piros zászló szokott lenni a férfiaknál. Egyik sem akar olyan kapcsolatot, amiben állandóan az ártatlanságot kell bizonyítani, és leginkább fordíva sül el, hogy ha úgysem bízik bennem, akkor egyáltalán miért legyek hűséges.

Próbáld élvezni ami van, és nem gondokodni azon, ami nincs, főleg ennyire az elején, amikor még úgysem tudni mi lesz belőle...

10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:46
Szerintem ott, hogy tudatosítsd magadban, hogy más emberek viselkedését úgysem tudod befolyásolni. Arra koncentrálj, hogy te mit tudsz a kapcsolatba tenni. Ha meg akar csalni, az nem a te cselekedeteid következménye lesz így vagy úgy, hanem az ő hűtlen f.sz viselkedése... Élvezd a kapcsolatot, ne mérgezd ilyenekkel magadat.
ma 11:36
Nagyon szépen köszönöm, igazán jól esett amit írtál. Tudom, hogy rajtam is múlik, felismertem a problémát és szeretnék is változtatni rajta, csak nem tudom, hol kezdjem
ma 11:04
Járasd olyan pólóban amin a te fényképed van. 🤭
7. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:01
Nem voltam ilyen helyzetben.
ma 11:00
Próbálj arra koncentrálni, hogy téged szeret, hozzád megy haza, legyél büszke magadra, hogy tapadnak rá a nők és ő téged választ. Bár ennél még jobb lenne, ha az önbizalmad nem egy férfi megítélésétől függene, de átmenetileg ez segíthet. Mindenesetre ne értékeld magad alul, értékes vagy, nem kell a többi nővel versengeni. Ez meg hülyeség, hogy a nőkben nem bízol, aki hűséges, felkínálkozhat a világ legjobb nője egy szál semmiben, akkor sem lesz hűtlen. Ha meg akar csalni, akkor viszont úgyis megtalálja az alkalmat, akkor is ha ronda és nem tapadnak rá a csajok.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:52
Nem tudod kiküszöbölni, hogy kontaktusa legyen másokkal. Muszáj alkalmazkodnod, önbizalmat és bizalmat növelned.
4. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:47

Nem mondom, hogy nem jogosak az érzelmeid, de csak magadnak ártasz velük. Felesleges stresszt generálsz az életedbe. Hidd el, én tapasztalatból mondom. Szintén könnyen féltékennyé tehető típus vagyok, legyen bármilyen gyerekes tulajdonság is ez, de már sokat dolgoztam rajta. Ettől még azt mondom, hogy ne félj olyantól, ami még be sem következett, csak a te gondolataidban okoz problémát. Be kell látnod, hogy párodat nem fogod tudni elzárni a társadalom és a többi nő elől, így nem abban kell a megoldást találni, hogy kiiktatod a “veszélyforrást”, hanem saját hitedet kell megerősíteni.

Ha tudod, hogy a párod hűséges, akkor miért zavar a többi nő? Magadban kételkedsz? Azt érzed, hogy jobbak?



“Tudom, hogy a párom nem csalna meg, bízom benne de a nőkben nem...”


Ketten kellenek a tangóhoz, így ha hűséges a párod és valóban bízol benne, akkor ez ne zavarjon. Az is megcsalhat, akit nem rajonganak körbe a nők. Mondhatni, aki meg akarja tenni, az meg is fogja tenni.

ma 10:41

Ne légy zöldszemű szörny.

Élvezd ami van.

2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:35
Bízz benne, vagy szerezz egy ronda pasit, aki nem kell senkinek.

Sziasztok!



A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, igazi elsöprő szerelemnek indult, és még mindig az. Úgy érzem ő a lelki társam, a szerelmem, és olyan mintha 1000 éve ismernénk egymást, pedig csak 5-6 hónapja. Szeret engem nagyon, tisztel, törődik velem, ahogyan én is vele. De van egy olyan problémám ami miatt mindig szörnyen érzem magam. Üzleti dolgok miatt sokat kell utazgatnia, tárgyalnia, stb... rengeteg nő van körülötte...a barátom egy igen helyes,vonzó férfi, amit más nők is észrevesznek és próbálkoznak is nála, természetesen a párom habozás nélkül visszautasítja őket, hisz vagyok neki én. Mégis annyira zavar maga a tudat, hogy bárhol van, biztos hogy legalább 1-2 nő bepróbálkozik nála, bámulja, körülötte legyeskedik.. Tudom, hogy a párom nem csalna meg, bízom benne de a nőkben nem...


Beszéltem már vele erről a félelmemről és ő mindig megnyugtat, hogy egyből visszautasítja őket, nem kell félnem.



Tudom, hogy nálam van a probléma, szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom hogyan...



Volt már valakivel hasonló? Szerintetek túl reagálom?


Az ÉRTELMES válaszokat köszönöm, a támadó jellegű beszólásokat kérlek mellőzzük!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook