Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megláttam a feleségem egy felnőtt videóban. Nem tudom most mit csináljak. fórum

Megláttam a feleségem egy felnőtt videóban. Nem tudom most mit csináljak. (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. andi6020 (válaszként erre: 66. - Gyuri87)
tegnapelőtt 13:49
Már az elején írtuk, hogy kamu
67. globus (válaszként erre: 66. - Gyuri87)
tegnapelőtt 09:59

Valószínűleg itt is eltűnt FI.

Bár nem tudom, a hazugságok miért maradhatnak. Na, ezt most megjelölöm, aztán évek múlva könnyen előveszem. Csak jöjjön újra.

tegnapelőtt 09:52

Halihó Mindenkinek,szerintem ez kamu sztori úgy ahogy van.

Vagy valóban akarta a nő is,csak megy itt a nagy duma,vagy valóban egy kitalált színjáték az egész!! 🤔

tegnapelőtt 04:09

Szia

Először is sajnàlom ami törtènt ( ha nem kamu)

Első körben ülj le vele és beszéljétek meg, mi és hogyan történt mindez egész pontosan.

Egy csomó nő járt már úgy, hogy fotózásra hívják be, de nem ezaz eredeti cél velük 😞,,hogy készítsenek pár képet. Egyidőben volt a hírekben is, hogy több ilyen- àtverés folyik a modell castingokon -csak nézz utána interneten le fogsz lombozódni mennyien estek ebbe bele.

Ha drog került a szervezetébe akkor nagyon gyorsan menjetek, hogy kitudja mutatni egy vérvétel, talàn ezzel lehet mit kezdeni , ha kiment már a szervezetéből màr nincs mit tenni, ha aláírt valami szerződést az nagy mértékben fog függni mit engedhetnek meg az elkészült vidivel., de azért nincs lehetetlen valahogy le lehet szedni onnan.

Ellehet indítani egy vonalat arra vonatkozóan, hogy szedjék le a videót.. Ez könnyebben fog menni ha kiderül, hogy valami szer hatása alatt volt. ( a szerződést ezzel meglehet tàmadni). Bár iszony bonyolult lesz mert nem üres kézzel ment el a lány gondolom..

64. ssueB (válaszként erre: 62. - Andi6020)
júl. 5. 10:56

Ha február-márciusban történt, és tegnapi a kérdés, akkor "eddigre" - gondolom én.



Egyébként a volt középiskolai osztályfőnököm mesélte néhány éve a legutóbbi (15 éves) osztálytalálkozónkon, hogy legénybúcsún volt, ahol a laptopon előkerültek a felnőtt filmes oldalak is, és egyszer csak felkiáltott, hogy hűűű, az ott a volt tanítványom. (érettségi óta kb semmit sem tudunk a lányról, csak hogy Pestre költözött). Szóval felőlem bármi megtörténhet.

63. globus (válaszként erre: 58. - Simple)
júl. 5. 10:54
Tényleg, amit írsz, kb. 8-10 éves sztori. Nyom nélkül eltűnt.
62. andi6020 (válaszként erre: 60. - Levarosbukta)
júl. 5. 10:37

Mennyi az az eddigre?

Amúgy attól függ milyen drog, és milyen módszerrel próbálják kimutatni.

61. levarosbukta (válaszként erre: 60. - Levarosbukta)
júl. 5. 09:21
Kivéve ha kamu az egész történet. Akkor inkább irj a szexoldalakra kamumeséket, ott örülni fognak neki.
60. levarosbukta (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 09:19
Feljelentést tesztek még ti huzzátok a rövidebbet, mert már nem lehet bizonyítani hogy drog hatása alatt állt a feleséged a történtekkor mert a drog eddigre már kiürült a szervezetéből. Randa dolgok tudnak történni ha nem vagyunk észnél. Nem azért mondom, de hagyd egyelőre a dolgokat benne leüllepedni aztán majd ha tud róla beszélni megdumáljátok a dolgokat. Ez lehet pár nap, de pár hónap is, addig meg ha tényleg szereted vagy vele akarsz maradni próbálj meg normálisan viselkedni.
59. Kingus06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 09:10
Nem tudom, miért, - nem olvastam bele a fórumba, csak a te hozzászólásod láttam - de nem hiszek el egy szót sem. Ez egy mese.
58. simple (válaszként erre: 56. - Csillagszem38)
júl. 5. 08:59
Nem komoly. Van itt valaki, aki ilyen dolgokat talál ki, és ezzel "szórakoztat" itt minket. Folyton jön újabb és újabb történetekkel. Például volt már olyan is, hogy az anyósa, tehát a felesége anyja itatta a lányát, meg bátorította, hogy szexeljen a szomszéd fickóval a kerti party-n. Mindig hasonló a téma, a felesége ilyeneket csinál. De lehet tudni, hogy ugyanaz ír mindig.
57. simple (válaszként erre: 54. - Panna.33)
júl. 5. 08:57
Szerintem csak beteg.
júl. 5. 08:32
Ez komoly?
júl. 5. 08:09

Esetleg ne kiabálj?? Nem húztál fel szerintem senkit, de nem hiszem el hogy két felnőtt ember nem tud kiabálás nélkül normálisan megbeszélni valamit, főleg hogy ha ez tényleg igaz, akkor olyasmi ami egy percet sem várhat, gyerek ide vagy oda. Ráadásul okod sincs kiabálni, hiszen azért vállalta el, hogy pénzt keressen a csaladnak, nem tudott róla, hogy be fogják drogozni, vagyis konkrétan megerőszakolták és kihasználták, ha valamihez minimálisan sincs jogod ebben a helyzetben az az, hogy még kiabálj vele......


Amúgy az újabb részletes leírás alapján amire egyáltalán nem volt szükségünk, továbbra is azt érzem hogy ez valami fantázia neked, aminek mostmár szerencsére mi is a részesei lettünk.

54. Panna.33 (válaszként erre: 53. - Simple)
júl. 5. 06:51
Biztos anyagot gyűjt az emberi reakciókból.😉
53. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 06:42
Megint itt vagy te kamus? Elárul az írásod, és mindig ugyanaz a téma is.
52. Panna.33 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 06:29

Hát nézd, ha valaki kétségbeesett, eléggé ki tud fordulni magából.

Ha esetleg be is drogozták, akkor is.

Bárhogy is volt, a családért tette.

Aki meg ilyent mutogat, nem biztos, hogy jóbarát, mert több volt az egója (a kivancsiság, hogy tudtad-e, meg a kíváncsiság, hogy hogy reagálsz) a megmutatásban, mint a jószándék.

51. Regin_a (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 22:31

De akkor mindenképpen feljelentést fogunk tenni."

És? Majd mutogatod a videót hogy milyen elötte és milyen utána

Ne izéjj már!

Belement olyan szituba amit te nem adtál meg neki. Ezen ne rágd magad, beszéljétek meg és lépjél túl rajta ha a feleséged is úgy gondolja

júl. 4. 22:19
Nem egy helység, de ha anya sír, apa kiabál, arra kiszalad. Nem tudom, mit kellene ilyenkor csinálnom. Senkinek sem mondhatom el a környezetemben, ezért írtam ki ide, mert itt anonim kérhetek véleményt. Egyébként az lesz, hogy holnap leülünk, és nem állok fel addig, amíg meg nem beszéljük, de csak akkor, ha kettesben vagyunk. Elnézést, nem az volt a célom, hogy bárkit is felhúzzak. Elég ha én ideges vagyok.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Charlize)
júl. 4. 22:15
Nem tudom mit írt alá, megkérdezem tőle, ha már tudunk értelmesen beszélni. Kicsit részletesebben leírom, mi van a videón. Megy a fotózás, a feleségem teljesen önmaga. Normális képeket csinál a fotós lány, közben utasítja a feleségemet mit csináljon. Utána odaadja neki az üdítőt, azt mondja, az nem elég, ha csak úgy csinál, a megrendelő szeretné, ha tényleg inna belőle. A feleségem iszik egy kortyot, elfintorodik az ízétől. Újra próbálják párszor, jön a vágás, utána a feleségemet mintha kicserélték volna, minden kurvás pózt bevállal, amit a fotós lány mond neki. Utána a fotós lány megkérdezi tőle, mit szólna, ha egy férfi modell csatlakozna a fotózáshoz. A feleségem először nemet mond, aztán vágás, és már ott vannak ketten. Nem tudom mivel győzte meg, vagy mit csinált vele, de a feleségem ezen a ponton már nyíltan flörtölt a csávóval. Pózolnak, majd jön a vetkőzés. A lány nem mondja, hogy csókolózzanak, a feleségem önként csókolja meg a fickót. Utána letérdel elé és elkezdi lesz.pni, szintén önként. A videó többi részében végig szexelnek. A hangokból és a látványból ítélve a feleségem nagyon is élvezte. A végén még bele is mosolyog a kamerába. A feleségem nem olyan, amilyennek megismertem azon a videón, de lehet, hogy csak én nem ismertem jól. Vagy berúgatták? Bedrogozták? Ha bedrogozták vagy valami ilyesmi, azt még talán meg tudnám bocsájtani. De akkor mindenképpen feljelentést fogunk tenni.
júl. 4. 21:59
Miért kell a gyerek előtt? Egy helyiség az egész lakásotok? Meg miért kellene dühöngeni? Ha ez igaz akkor nem egy fórumon fog kiderülni, hogy mi történhetett. A legkézenfekvőbb válasz az lenne, hogy bedrogozták, mi más? De most komolyan, amit leírsz abból kb. ez az egy nyilvánvaló konklúzió van, nem tudom, milyen kérdés lehet itt még...
47. Charlize (válaszként erre: 46. - Charlize)
júl. 4. 21:38

Kérdés, hogy akáírt-e valamit.

Nem lehet feljelentést tenni?

46. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 21:37

Ha ez nem kamu, arra tippelnék, hogy a narancsos üdítő volt a drog, a feleséged meg szégyelli, hogy elvesztette a kontrollt. Gondolom nem erre számított semmilyen szempontból.

Átbeszélném vele. Ha helyre akarod hozni, ne vádold! Becsapták őt. Kérd

45. krisztikrisz (válaszként erre: 44. - Gyuri87)
júl. 4. 21:27
Én csak azért szóltam hozzá hogy elhiggyék: vannak ilyen esetek. Arról nem tehetek hogy burokban élnek.
44. Gyuri87 (válaszként erre: 43. - Krisztikrisz)
júl. 4. 21:24
Lehetséges,vagy nagyon prüdek :)
43. krisztikrisz (válaszként erre: 42. - Gyuri87)
júl. 4. 21:23
Biztos nem hiszik el vagy nem érintettek a dologban.
42. Gyuri87 (válaszként erre: 41. - Krisztikrisz)
júl. 4. 21:20
Nem igen aktívak itt a többiek ebben a topicban :)
41. krisztikrisz (válaszként erre: 40. - Gyuri87)
júl. 4. 21:19
Valószínű hogy igen (bár ez sem biztos), de itt amatőrről szól a topik.
40. Gyuri87 (válaszként erre: 39. - Krisztikrisz)
júl. 4. 21:17
Szerintem egy amatőr szereplős előbb fogja szégyellni,mint a profi szinész!!
39. krisztikrisz (válaszként erre: 38. - Gyuri87)
júl. 4. 21:16
Itt nem ez a lényeg, hanem hogy szégyellni fogja -e vagy nem!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook